Tiesa.com   |   Lietuvos žinios   |   2014-05-16

Naujienos iš pajūrio: girtaujančius baus be pasigailėjimo

  
Naujienos iš pajūrio: girtaujančius baus be pasigailėjimo Palanga kasmet sutraukia daugybę poilsiautojų iš Lietuvos ir užsienio.

Didžiausias Lietuvos pajūrio kurortas Palanga paskelbė vasaros sezoną atidarytu! Tikimasi, kad jau šį savaitgalį į pajūrį suvažiuos tūkstančiai žmonių, kurie linksminsis ir džiaugsis vasariškais orais. Tiesa, kai kurių linksmybių šiemet šiltuoju metų laiku teks atsisakyti, jeigu nesinorės turėti reikalų su policija.

 Palangos paplūdimiuose dirbantys gelbėtojai pažadėjo gerokai griežčiau elgtis su prie jūros alkoholinius gėrimus geriančiais poilsiautojais. Anksčiau gelbėtojai dažniausiai žmones įspėdavo ir tik išskirtiniais atvejais kviesdavo į pagalbą pareigūnus.
Šiemet situacija pasikeis. Kaip pranešė laikraštis „Lietuvos žinios“, policija bus kviečiama visais atvejais, kai gelbėtojai pastebės alkoholį vartojančius poilsiautojus. Tokį sprendimą gelbėtojai priėmė dėl to, kad praėjusiais metais buvo labai daug skundų dėl pliažuose girtaujančių asmenų, kurie neduodavo ramybės kitiems poilsiautojams. Pastarieji į taikius perspėjimus ir gelbėtojų prašymus nereaguodavo.
 
Laikraščio kalbintas Palangos gelbėtojų tarnybos vadovas Jonas Pirožnikas teigė, kad ir jų duona turėtų palengvėti – bus mažiau skęstančiųjų ir mažiau aukų. Pasak J. Pirožniko, pernai iš 69 gelbėtų žmonių net 82 proc. buvo apsvaigę nuo alkoholio.
 
 
  

Žymos: Atostogos, Pajūris

Komentarai

Naujausi straipsniai