Tiesa.com   |   2015-06-12

Moters gyvybę gelbėję policininkai: buvau labai laimingas, kai pajutau, kad širdis vėl plaka

  
Moters gyvybę gelbėję policininkai: buvau labai laimingas, kai pajutau, kad širdis vėl plaka
© Kauno apskr. vyriausias policijos komisariatas
A. Karpuškinas ir J. Ožalinskas padėjo medikams išplėšti moterį iš mirties nagų.
„Nejaučiau laiko, buvau susikoncentravęs į širdies masažą, - sakė Andrejus. – Gal 40 min. nesustodami ją gaivinome."

Ketvirtadienio vakarą apie 19.00 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) budėtojams paskambino greitosios medicininės pagalbos medikė, kuri norėjo padėkoti komisariate dirbantiems patruliams Andrejui Karpuškinui ir Justinui Ožalinskui.

Pasak medikės šie pareigūnai, birželio 11-ąją prieš vidurdienį Kaišiadoryse, prie vienos degalinių pamatę mirštančią moterį, atskubėjo į pagalbą ir kartu su medikais ją atgaivino. Policininkai ir medikai nenuleido rankų, nors moteriai buvo konstatuota staigi mirtis, dingusios gyvybinės funkcijos.
Medikės skambučio sulaukęs budėtojas sutikęs patrulius pagyrė už pagalbą ir jų atkaklumą. Kolegos draugiškai priekaištavo, kodėl jie niekam nepasakė, kad dieną moteriai padėjo nugalėti mirtį.
Kaip pasakojo tądien budėjęs A. Karpuškinas, sukniubusią moterį ir ją bandančius gelbėti medikus policininkai pamatę važiuodami pietauti.
 
„Prie Gedimino g. esančios degalinės pamatėme šalia gulinčios moters palinkusius greitosios medicinos pagalbos medikus, kurie darė jai dirbtinį kvėpavimą. Privažiavę pasiūlėme savo pagalbą“, - teigė A. Karpuškinas. Anot vyriškio, medikė pavargo darydama širdies masažą, todėl ją skubiai teko pakeisti jam.
 
„Nejaučiau laiko, buvau susikoncentravęs į širdies masažą, - sakė Andrejus. – Gal 40 min. nesustodami ją gaivinome. Kolega buvo pasiruošęs bet kurią akimirką pratęsti gaivinimą, jei pavargsiu ir aš“.
Labiausiai patruliui įsiminė akimirka, kai jis pajuto, kad pradėjo plakti moters širdis: „Intensyviai ją gaivinome gana ilgai, todėl pajautę, kad ji pati kvėpuoja, labai apsidžiaugėm, kad gyvens! Tokiomis akimirkomis supranti, kokie svarbūs įgūdžiai“, - kalbėjo Kaišiadorių patrulis.
 
Tuo metu kaip tik atvyko antrasis medikų ekipažas ir moteris buvo išvežta į Kauno klinikas. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, medikai vis dar kovoja dėl jos gyvybės.
 
  

Žymos: Moterys, Kaišiadorys, policininkai, gyvybė, medikai

Komentarai

Naujausi straipsniai