Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2019-11-09

Mitinge prie LRT policija suėmė komiką O. Šurajevą

  
Mitinge prie LRT policija suėmė komiką O. Šurajevą
© Facebook

Šeštadienį prie Lietuvos radijo ir televizijos pastato vyko mitingas „Atsisakau savo mokesčiais remti antikonstitucinę LRT“. Mitingo dalyviai piktinosi dar spalio mėnesį rodyta LRT laida „Spalvos. Gėjai tėčiai“, kurioje pasakota apie gėjus tėčius, pasinaudojusius surogatine motinyste. Tarp protestuotojų šmėžavo ir komikas Olegas Šurajevas, kuris netikėtai buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Dar vykstant audringam mitingui prie nacionalinio transliuotojo „Laisvės TV“ televizija pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matoma, kaip O. Šurajevas yra sulaikomas pareigūnų ir pasodinamas į jų automobilį.
Savo poziciją norėjęs išreikšti komikas proteste pasirodė persirengęs moterimi, o ant galvos buvo užsidėjęs šviesių plaukų peruką.
 
„Aš nenoriu su jumis eiti. Žinau aš jūsų tas... Nereikia... Pirmiausia, už Lietuvą, vyrai, ta prasme, pirmiausia už Lietuvą, vyrai“, – vedamas policijos pareigūnų kalbėjo Olegas.
 
Po kurio laiko socialiniuose tinkluose policijos atstovas Ramūnas Matonis paaiškino, kodėl mitingo metu buvo sulaikytas žinomas vyras.
 
„Pagal Susirinkimų įstatymą, organizatoriai turi teisę netrukdomai organizuoti mitingą. Jei kažkas jiems trukdo, jie kreipiasi į pareigūnus.
Pareigūnai paprašė šio asmens netrukdyti organizatoriams, neprovokuoti, nebandyti lipti į sceną, asmuo dėl to kelis kartus buvo įspėtas, tačiau toliau piktybiškai nevykdė teisėtų reikalavimų.
 
Antrankiai nebuvo dedami, tačiau atvedus jį prie automobilio, asmuo aktyviais veiksmais priešinosi, vengė lipti į automobilį, todėl jam buvo uždėti antrankiai, jis sulaikytas ir pristatytas į policijos įstaigą. Surašius jam protokolą, jis bus paleistas“, – rašė R. Matonis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai