2013-04-18

Mirė Vytautas Šapranauskas

  
Mirė Vytautas Šapranauskas

Šiandien iš gyvenimo pasitraukė garsus aktorius ir televizijos laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas, pranešė portalas „Delfi“. Šią informaciją jau patvirtino ir policijos pareigūnai.

Pranešama, kad artimieji jau tris dienas negalėjo susisiekti su aktoriumi, o šiandien jo sūnus Gytis iškvietė avarinę tarnybą, kad jie atrankintų duris ir būtų galima patekti į vidų.
Remiantis paviešintais duomenimis, aktorius buvo rastas pasikoręs vonioje.
 
Aktoriui artimos aplinkos žmonės šiandien portalui "Delfi" teigė, jog jis ir anksčiau bandė pasitraukti iš gyvenimo savo noru. Paskutinis toks bandymas buvo prieš kelias savaites.
 
Šį penktadienį, balandžio 19-ąją aktorius būtų šventęs 55 gyvenimo metus. Su žmona Daiva Šapranauskiene jie kartu negyvena jau daug metų. Sutuoktiniai turi du vaikus: sūnų Gytį ir dukrą Judrę. Aštuonerius metus aktorius palaikė artimus santykius su aktore Rimante Valiukaite, o dabar draugavo su populiarios grupės „Šarka“ dainininke Ieva Stasiulevičiūte.
 
Vos prieš mėnesį V. Šapranauskas su programa „Juodai kietas. Juodai geras“ lankėsi Londone ir kituose Anglijos miestuose. Visos salės buvo sausakimšos gerbėjų. Aktorius gegužės mėnesį Anglijoje planavo surengti dar vieną turą, jau buvo prasidėję paruošiamieji darbai.
 
 V. Šapranauskas "Tiesai" buvo davęs interviu dar šių metų kovo mėnesį. Jį paskaityti galite čia>>>
 
Paskutiniu metu Šapras buvo kelis kartus be iš ankstinio susitarimo nepasirodęs tiesioginiame eteryje vedamuose „Chorų karuose“. Žiniasklaidoje pasirodžius šiai informacijai, aktoriaus artimos aplinkos žmonės teigė, kad V. Šapranauskas serga ir kad kai sveikata pagerės, jis grįš prie darbų.
Dėl įvairiausių priežasčių ir anksčiau yra nukelti ir atšaukti spektakliai, kuriose vaidino talentingas aktorius.
 
Kelis paskutinius metus aktorius vedė laidas TV3 televizijoje, vaidino naujausiame lietuvių filme „Valentinas vienas“, anksčiau - „Zero 2”, „Vilniaus getas“, vieną pagrindinių rolų populiariame seriale „Moterys meluoja geriau“.
 
Žemiau pateiktame vaizdo įraše, V. Šapranauskas pasakoja apie savo įtemptą gyvenimo būdą.
Antrame vaizdo įraše - vienas iš paskutinių aktoriaus pasirodymų televizijoje.
 
„Tiesos“ redakcija ir skaitytojai reiškia gilią užuojautą aktoriaus šeimai ir artimiesiems.

  

Žymos: Vytautas Šapranauskas, V. Šapranauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai