Tie   |   2013-01-22

Lietuvoje – sausio šalčiai

  
Lietuvoje – sausio šalčiai Šalčiausia bus sekmadienį, kai naktį oro temperatūra nukris iki -23 laipsnių.

Europą iš normalaus gyvenimo vėžių išmušė šaltis ir lijundra. Daugybė atšauktų skrydžių Londono, Paryžiaus ir Frankfurto oro uostuose dėl šalčio ir lietaus. Lietuvą irgi kausto šalčiai, tik daug didesni. Visą savaitę naktimis šaltis Lietuvoje spaudžia iki minus 16-20 laipsnių. Tačiau tai dar nepabaiga. Prognozuojama, kad savaitės pabaigoje šals dar smarkiau.

Trečiadienio naktis buvo greičiausiai šalčiausia per visą savaitę: Vilniuje, Kaune, Šiauliuose spaudė 22, pajūryje - 16, Panevėžyje - 23 laipsnių šaltukas. Dieną temperatūra siekė 11-13 laipsnių. Šiauliuose, naktį ir ryte, atvėso iki -16 -15 laipsnių, dieną buvo -12 laipsnių. Pajūryje, nakties ir ryto metu, bus apie -13, dieną apie -11 laipsnių šalčio.
Ketvirtadienį šaltis nesitrauks, pūs vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Kaune, naktį ir ryte, šals iki -15 -14, dieną laikysis -10 laipsnių. Vilniuje, naktį ir ryte, bus apie -13 -11 laipsnių šalčio. Dieną šaltukas atlėgs iki -8 laipsnių.
 
Penktadienis laukia žvarbus. Vietomis temperatūra gali nukristi iki -20 laipsnių. Kai kur prognozuojamas ir sniegas bei silpnas vakarų vėjas. Bus apsiniaukę. Kaune, nakties ir ryto metu, termometrų stulpeliai leisis iki -18 -14 laipsnių. Dienos metu prognozuojamas 9 laipsnių šaltis.
 
Sinoptikų teigimu, šeštadienį šaltis šiek tiek atlėgs, tačiau sekmadienio naktį temperatūra nukris net iki minus 21-23 laipsnių šalčio. Dieną sušils iki minus 10-12 laipsnių temperatūra.
 
  

Žymos: Orai, Lietuva, Šalčiai

Komentarai

Naujausi straipsniai