tiesa.com   |   2013-11-19

Lietuvių pasirinkimas: „Dvaro“ pienas, „Švyturys“ ir „Volkswagen“

  
Lietuvių pasirinkimas: „Dvaro“ pienas, „Švyturys“ ir „Volkswagen“ Lietuviai mėgsta ir vertiną lietuvišką alų bei pieno produktus.

Lietuviai, atsižvelgdami į kainos ir kokybės santykį, palankiausiai vertina tokias įmones bei prekės ženklus kaip „Dvaro“, „Švyturys“, „Karūna“, „Nivea“, „Volkswagen“.

 Lietuviai maisto pramonėje palankiausiai vertina lietuviškus prekės ženklus. Tarp dažniausiai paminėtų buvo pieno, alus ir šokolado prekių ženklai, kurie puikiai žinomi daugeliui šalies gyventojų, kurie yra ir lojalūs konkrečių produktų pirkėjai. Kitose kategorijose populiariausi - „Nescafe“ (tirpi kava), „Nivea“ (kremas veidui), „Volkswagen“ (šeimos automobilis), „Bosch“ (virtuvės technika), „Samsung“ (nešiojamieji kompiuteriai), „Nokia“ (mobilieji telefonai), „Nike“ (sportinė avalynė) ir „Adidas“ (sportiniai drabužiai).
Šiuos prekės ženklus lietuviai laiko geriausiais optimalaus kainos ir kokybės santykio pavyzdžiais Lietuvos rinkoje.
 
Tai parodė šveicarų organizacijos „ICERTIAS - International Certification Association“ iniciatyva pirmą kartą Lietuvoje atliktas tarptautinio projekto „Best Buy Award“ tyrimas.
 
Šiame tyrime dalyvavo 1200 respondentų. Visi apklaustieji yra Lietuvos Respublikos piliečiai, sulaukę 15 metų amžiaus ar vyresni, besinaudojantys internetu.
 
  

Žymos: Maistas, Asmeniniai finansai, Išlaidos

Komentarai

Naujausi straipsniai