Tiesa.com   |   2017-06-29

Ketvirtadienį Vilniuje smarkus lietus skandino automobilius (įspūdingos nuotraukos)

  
Ketvirtadienį Vilniuje smarkus lietus skandino automobilius (įspūdingos nuotraukos)
© Lauryna Vireliūnaitė Facebook nuotr.
Automobiliai skendo Vilniuje Narbuto gatvėje.
Ypatingai didelis potvynis buvo Vilniaus Narbuto ir Geležinio Vilko gatvėse.

Ketvirtadienį sinoptikai prognozavo labai karštą ir su gausiu lietumi. Tiesa, niekas nesitikėjo, kad iš ryto bus gana vėsu – vietomis vos 13-14 laipsnių, ir tuo pačiu pliaups kaip iš kibiro.

Vilniuje lyti pradėjo ankstų rytą – apie penktą valandą ir nesiliovė išaušus rytui. Smarkus lietus užtvindė gatves ir įkalino vairuotojus automobiliuose. Kai kurie tiesiog skendo gatvėse.
Ypatingai didelis potvynis buvo Narbuto ir Geležinio Vilko gatvėse. Eismas dieną buvo uždarytas Vakariniu sostinės aplinkeliu. Teigiama, kad čia buvo užsikimšusi lietaus nuotekų sistema. 
 
Kai kuriuose miesto rajonuose, pavydžiui Antakalnyje, nusliko dalis kelio. Kitose miesto vietose taip pat yra nuošliaužų. 
 
Kol kas oficialių žinių, kokią žalą šį liūtis padarė griųvančiam Gedimino kalnui, nėra. 
 
Taip pat sutriko ir viešojo transporto darbas. Mieste kelias valandas nekursavo nei troleibusai, nei autobusai. Tačiau po pietų buvo teigiama, kad darbas po truputį atnaujinamas. 
Skaitytojai pasidalino nuotraukomis socialiniame tinkle “Facebook”. Komentatoriai juokavo, kad dabar jau ir Lietuvoje bus galima nusipirkti skendusią mašiną.
 
Mat anksčiau tokie automobiliai į šalį būdavo atvaromi iš Vakarų Europos valstybių.
 
Paskutinė tokia lūtis buvo 1993 metais. Anot sinoptikų, daugiausiai kritulių iškrito pietiniuose šalies rajonuose. Skaičiuojama, kad per 6 valandas iškrito 66 ml kritulių. 
 
 
 
 
 
  

Žymos: Vilnius, Vasara, lietus, kaitra, automobiliai

Komentarai

Naujausi straipsniai