Tiesa.com, urm   |   2019-08-31

Keičiasi asmens dokumentų ir vizų išdavimo tvarka Lietuvos atstovybėse Centrinėje Europoje

  
Keičiasi asmens dokumentų ir vizų išdavimo tvarka Lietuvos atstovybėse Centrinėje Europoje
© facebook nuotrauka

Lietuvos ambasadoje Vienoje bus įdiegta naujos kartos biometrinė sistema, skirta asmens dokumentų ir vizų išdavimui. Sistema leis gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę ir efektyviau panaudoti valstybės biudžeto lėšas, atlikti reikiamus procesus, užtikrins aukštesnę asmens duomenų apsaugą.

Nuo rugsėjo 1 dienos, siekiant užtikrinti konsulinių paslaugų kokybę, Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Serbijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje ir Šiaurės Makedonijoje gyvenantiems Lietuvos ir užsienio piliečiams su biometrine įranga susijusias konsulines paslaugas teiks Lietuvos ambasada Vienoje.
Lietuvos ambasadose Prahoje, Zagrebe, Bukarešte ir Budapešte tokios paslaugos teikiamos nebus. Minėtose ambasadose toliau bus teikiama konsulinė pagalba į nelaimę patekusiems Lietuvos piliečiams ir kitos konsulinės paslaugos, nereikalaujančios biometrinės įrangos.
 
Čekijoje, Kroatijoje, Rumunijoje ir Vengrijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje, Bulgarijoje, Serbijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Juodkalnijoje ir Šiaurės Makedonijoje planuojama rengti reguliarias konsulines misijas, kurių metu būtų priimami prašymai išduoti ar pakeisti asmens dokumentus, suteikiamos kitos konsulinės paslaugos. Daugiau informacijos – Lietuvos ambasados Vienoje interneto svetainėje.
  

Žymos: Migracija, Kelionės, vizos, konsulatai

Komentarai

Naujausi straipsniai