Tiesa.com   |   2011-01-05

Kalėdinės eglutės šildys namus

  
Kalėdinės eglutės šildys namus
© D.Dokšaitė
pernai buvo surinkti 500 kubinių metrų eglučių.

Kalėdinės eglutės, džiuginančios namus ir miestus šventine nuotaika, turi teisę į garbingą pabaigą po švenčių. Taip mano tradicinės akcijos „Kalėdinė eglutė – namų šilumai“ iniciatoriai.

="text-align: left">Akcijos metu, jau po žiemos švenčių, gyventojai raginami ne išmesti atitarnavusius šventinius medelius bet kur – į kiemus, prie konteinerių ar pamiškėje – o atnešti į specialius konteinerius patogiose miestų vietose. Iš šių konteinerių kalėdinės eglutės bus išvežtos į biokuro gamybos bendrovę, kur, specialiai paruošus, bus pagamintas ekologiškas biokuras. Juo Lietuvos šilumos tiekėjai šildys gyventojų namus.
 
Šiemet eglutės civilizuotai išmesti galės Vilniaus, Klaipėdos, Širvintų, Šilutės, Neringos, Kazlų rūdos, Vilkaviškio bei Trakų gyventojai.

„Šia akcija skatiname, kad nereikalingų, „liūdnų“ eglučių po švenčių mūsų kiemuose būtų kuo mažiau. Civilizuotai išmesti visą šventinį laikotarpį mus džiuginusius medelius nėra sunku – reikia tik šiek tiek papildomų pastangų atnešti medelius iki specialiųjų konteinerių“, - dalyvauti kasmetinėje akcijoje skatina bendrovės „Ecoservice“ direktorius Saulius Budrevičius.

Akcijos lipdukais pažymėti konteineriai nuo sausio 6 iki 14 dienos vakaro stovės jau įprastose akcijos vietose - prie didžiųjų prekybos centrų.

Praėjusiais metais akcijos „Kalėdų eglutė – namų šilumai“ metu buvo surinkta 500 kubinių metrų eglučių, kurios, paverstos biokuru, šildė būstus.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai