Daily Mail ir Tiesa.com inf.   |   2012-04-23

Įžymaus airių dainininko draugę lietuvę persekioja jos vaiko tėvo žūtis 

  
Įžymaus airių dainininko draugę lietuvę persekioja jos vaiko tėvo žūtis
© Asmeninio archyv. nuotr.
Irma ir Marius.

Airijoje atnaujinama neva nusižudžiusio lietuvio byla sukėlė atgarsį ir D.Britanijoje. Prieš trejus metus Marius Simanaitis buvo rastas kraujo klane su ginklu rankoje. Tada teismo medicinos ekspertai ir policija pareiškė, kad vyras nusižudė ir jokio tyrimo nebus.


Tačiau tai neįtikino Mariaus brolio Donato, rašo „Daily Mail“. Jis trejus metus kovojo, kad būtų ištirtos įtartinos brolio žūties aplinkybės. Donatui Simanaičiui pavyko pasiekti tikslą – šią savaitę teismas atvertė žuvusio lietuvio bylą.
Ši istorija kausto ne tik Airijos, bet ir D.Britanijos žiniasklaidos dėmesį. Buvusi Mariaus draugė, žymus Airijos modelis Irma Malinauskaitė (Airijoje žinoma kaip Irma Mali-red.), auginanti jų abiejų dukrą Nikoletą, dabar draugauja su dainininku Danny O’Donoghue. Jis yra vienas iš D.Britanijoje itin populiaraus realybės šou „The Voice“ trenerių. Įžymybių pora dažnai matoma kartu, 31-erių Danny savo 28 metų draugei nuolat beria gerus žodžius. Modelis ir dainininkas susitiko prieš ketverius metus. Paklaustas apie savo draugės išgyvenimus ir atnaujinamą žuvusio lietuvio bylą, airis pabrėžė, kad tai „asmeninis reikalas“.
 
Irma ir Danny. Daily Mail nuotr.
 
M.Simanaitis Airijoje dirbo asmens sargybiniu. Brolio teigimu, jis turėjo juodąjį kovų menų diržą. Tą dieną, kai buvo nužudytas, Donato tikinimu, Marius gavo stambią sumą eurų už darbą ir buvo geros nuotaikos. „Policija nepadarė nieko. Marius buvo rastas su ginklu, kuris turėjo duslintuvą, rankose. Neįmanoma, jog jis būtų galėjęs turėti tokį ginklą. Ant jo rankų nebuvo jokių šūvio žymių. Be to, jo kūnas turėjo kitų sužalojimų. Viskas ko aš noriu – tai teisingumas. Jeigu man reikės jo laukti 20 metų, aš lauksiu. Esu 100 proc. įsitikinęs, kad mano brolis buvo nužudytas“, - kalbėjo 41 metų Donatas.
 
Marius ir Irma draugauti pradėjo Lietuvoje. Į Airiją vyras emigravo dar prieš Lietuvai įstojant į Europos Sąjungą. Irma pas jį atvažiavo maždaug po metų draugystės. Tada ji jau buvo nėščia. „Marius daug nepasakojo, kodėl jie su Irma išsiskyrė. Tiesiog sakė, kad gyvenimas pasuko skirtingais keliais. Jie toliau kartu augino dukrą. Irma su Danny pradėjo draugauti jau po to, kai išsiskyrė su Mariumi. Danny atrodo geras vaikinas. Jis kartu su Irma buvo nuvykęs į Lietuvą, bendravo su mūsų tėvais, buvo mandagus“, - pasakojo Mariaus brolis Donatas.
 
Airijos policija atsisakė komentuoti naują lietuvio žūties bylos posūkį. Naujas teismo procesas gali trukti keletą mėnesių.
 

  

Žymos: Nusikaltimas, Airija, Dainininkas, Modelis

Komentarai

Naujausi straipsniai