Tiesa.com   |   delfi.lt   |   2017-07-07

Henrikas Daktaras paleidžiamas iš Lukiškių

  
Henrikas Daktaras paleidžiamas iš Lukiškių
© Facebook nuotr.
H. Daktaras pataisos namuose turės daugiau laisvės.
Lukiškių kalėjimo teikime nurodyta, kad H. Daktaras charakterizuojamas itin gerai

Kalėti iki gyvos galvos nuteistas Henrikas Daktaras pasiekė savo – jis iš Lukiškių kalėjimo perkeliamas į švelnesnio režimo laisvės atėmimo vietą.

Penktadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo teikimą, kuriuo įkalinimo įstaiga prašė perkelti H. Daktarą į pataisos namus.
Šiam sprendimui įsiteisėjus, Lietuvos mafijos vadeiva anksčiau tituluotas ir už daugybę nusikaltimų nuteistas H. Daktaras iš griežčiausiomis sąlygomis garsėjančių Lukiškių bus pervežtas ir likusį gyvenimą praleis Pravieniškių pataisos namuose.
 
2013 metais kalėti iki gyvos galvos nuteistas vyras perkėlimo siekė jau ne vieną kartą, jis savo prašymus pagrįsdavo sunkiai pakeliamomis sąlygomis Lukiškėse, tačiau Henyte vadinamo nusikaltėlio balsas likdavo neišgirstas.
 
Šįkart Lukiškių kalėjimo teikime nurodyta, kad H. Daktaras charakterizuojamas itin gerai.
 
Pats nuteistasis savo prašymą grindžia tuo, kad nori daugiau laiko matyti šeimą: Lukiškių kalėjime pasimatymams skiriamas laikas ribojamas iki 3 valandų, o pataisos namuose su šeimos nariais galima praleisti ištisą parą.
 
Artimiausi H. Daktaro šeimos nariai gyvena Kaune. Į Pravieniškes nuteistasis turėtų būti perkeltas po savaitės.
 
  

Žymos: Henrikas Daktaras, kalėjimas iki gyvos galvos, lukiškės

Komentarai

Naujausi straipsniai