tiesa.com/BNS   |   2017-07-19

Greitai išgarsėjusi Greta Kildišienė palieka „valstiečius“

  
Greitai išgarsėjusi Greta Kildišienė palieka „valstiečius“
© Julius Kalinskas 15min.
Ramūnas Karbauskis tvirtino, kad G. Kildišienė trauktis iš partijos nusprendė pati.
R. Karbauskis sakė nežinantis, koks veiksnys buvo lemiamas priimant sprendimą trauktis iš partijos.

Buvusi Seimo narė Greta Kildišienė, kuri Lietuvoje išgarsėjo vos kelias savaites pabuvusi Seime palieka „valstiečių“ partiją. Trečiadienio vakarą šį faktą patvirtino Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai.

„Mums rūpėjo du atsakymai, ir du atsakymus mes gavom: kad G. Kildišienė išeina iš partijos, ir kad G. Kildišienės politinės ateities mes nekuriame. Toliau partija su ja nebesiejama“, – po partijos lyderių susitikimo pranešė Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis.
Susitikę „valstiečių“ vadovai aptarė, kaip reaguoti į viešoje erdvėje kilusias diskusijas dėl partijos vadovo Ramūno Karbauskio ir buvusios parlamentarės G. Kildišienės susitikimo su viešųjų ryšių ekspertais. Supastaraisiais nuspręsta susitikti netrukus po to, kai buvo išleista G. Kildišienės knyga „Atvirai“.
Vadovybės susitikimas surengtas prieš šeštadienį Naisiuose planuojamą partijos sąskrydį ir tarybos posėdį, kuriame keli tarybos nariai žadėjo pareikalauti R. Karbauskio atsakymų į klausimus, susijusius su eksparlamentare G. Kildišiene ir jo vaidmenį leidžiant šios knygą.
 
Sprendimas – asmeninis
 
Partijos vadovas R. Karbauskis sakė, jog trauktis iš politikos esantis G. Kildišienės asmeninis sprendimas. „Pas mus nėra taip, kad mes šaliname žmogų be priežasties. Mes neturime priežasties ir niekada nebuvo, kad ją šalintume iš partijos“, – sakė R. Karbauskis, pridūręs, kad tai jos sprendimas.
 
„Mes pareiškimo dar neturime, tiesiog situacija klostosi taip, kad tas pareiškimas turi būti, ir jis susijęs su tuo, kad ji tikrai neteisingai kaltinama tuo, kad turi kažkokių politinių interesų. Mes niekada jokiam kontekste nešnekėjom nei apie Europos Parlamento rinkimus, nei apie kitokius rinkimus“, – kalbėjo „valstiečių“ lyderis.
 
„Jei publikacijose nuolat kartojamas melas, kad žmogus išleidžia knygas dėl to, kad dalyvaus politikoje, atitinkamai tą melą vienu būdu įmanoma paneigti – pasitrauktiiš politikos ir parodyti, kad tai melas“, – apie G. Kildišienės motyvus trauktis sakė R. Karbauskis.
 
Klausiamas, kodėl iki šiol narystę partijos vadovybėje sustabdžiusi G. Kildišienė sprendimą palikti partiją priėmė būtent šiuo metu, R. Karbauskis sakė nežinantis, koks veiksnys buvo lemiamas priimant būtent tokį sprendimą.
 
 
  

Žymos: Ramūnas Karbauskis, Greta Kildišienė, Viktoras Pasnkietis, G. Kildišienė

Komentarai

Naujausi straipsniai