Tiesa.com   |   2013-05-06

Girtas seimūnas sumušė savo žmoną

  
Girtas seimūnas sumušė savo žmoną Būdamas neblaivus Seimo narys Egidijus Vareikis sumušė savo žmoną ir grąsino nusižudyti.

Savaitgalį neblaivus Seimo narys Egidijus Vareikis siautėjo namuose ir smurtavo prieš žmoną. Jis moteriai sudavė kelis kartus per veidą, grasino nusižudyti. Seimūno žmona Rozvita Vareikienė gydosi namuose.

Pareigūnus iškvietė anonimė moteris. Atvykus į Vilniaus rajone esantį Bendrorėlių kaimą ir paaiškėjo, kad siautėja Seimo narys, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos atstovas E. Vareikis (gimęs 1958 m.). Vadovauja Seimo Maldos grupei. Save laiko praktikuojančiu kataliku. Prieš kelis metus kalbėdamas su žurnalistais ragino visus eiti kuo dažniau į bažnyčią, nes, esą taip išsisprendžia visos žmogaus bėdos.
Politikas buvo išvežtas į Vilniaus miesto psichikos sveikatos centrą, tačiau vėliau jis buvo paleistas ir grįžo į namus. Apie savo nederamą elgesį jis prisipažino sekančią dieną po incidento, sekmadienį. Seimūnas sakė suprantantis, kad pasielgė negerai ir labai gailisi.
 
Jis taip pat pripažino, kad taip viskas susiklostė todėl, jog jis yra alkoholikas, nuo šios ligos gydosi jau ne vienerius metus. Praėjusį savaitgalį išgėrė po trejų metų pertraukos.
 
E. Vareikio žmona R. Vareikienė portalui lrytas.lt taip pat pakartojo kad tokia situacija susiklostė, nes vyras alkoholio išgėrė po trejų metų abstinencijos. Ji tvirtino, kad savo vyro poelgio neteisna, tačiau supranta, kad jam reikia pagalbos, o ne pasmerkimo.
 
Tai jau ne pirmas kartas, kai alkoholis Seimo nariui pridaro rūpesčių. Prieš kelis metus E. Vareikis buvo sučiuptas neblaivus prie vairo. Tuomet jam nustatytas 1,37 promilių girtumas.
 
  

Žymos: Alkoholis, Nelaimė

Komentarai

Naujausi straipsniai