Tiesa.com   |   2018-04-27

Dėl dopingo platinimo sulaikyti Ramūnas Vyšniauskas ir jo tėvas

  
Dėl dopingo platinimo sulaikyti Ramūnas Vyšniauskas ir jo tėvas
© Facebook/Bronislavas Vyšniauskas nuotr.
Ramūnas Vyšniauskas ir jo tėvas dėl dopingo turi nemalonumų su teisėsauga.
Žinomi sporto pasaulio vyrai vyrai apklausti, jų namuose atliktos kratos.

Policijos pareigūnai sulaikė žinomą Lietuvos sportininką, karjerą baigusį sunkiaatletį Ramūną Vyšniauską ir jo tėvą Bronislavą, jie kaltinami draudžiamų medžiagų platinimu.

70-metis Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentas ir nacionalinės rinktinės vyriausiąsis treneris B. Vyšniauskas sulaikytas ankstų ketvirtadienio rytą, tuo pačiu metu policijos pareigūnai pasibeldė ir į jo sūnaus 41 metų Ramūno duris.
Žinomi sporto pasaulio vyrai vyrai apklausti, jų namuose atliktos kratos. Po apklausos R. Vyšniauskas paleistas, o jo tėvas uždarytas į areštinę, iš kurios vėliau išleistas.
 
Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo medžiagomis, minimomis Lietuvos Respublikos dopingo medžiagų kontrolės įstatyme, įtariama, kad treneris turėjo tikslą jas platinti.
 
Už tai gresia laisvės atėmimo bausmė iki 4 metų.
 
Lietuvos sunkiąją atletiką nuolat krečia dopingo skandalai. 2016 metų Rio de Žaneiro olipmiadoje bronzos medalį iškovojęs B. Vyšniausko auklėtinis Aurimas Didžbalis taip pat sulaukė įtarimų, jog rezultatų pasiekė naudodamas draudžiamas medžiagas.
  

Žymos: Dopingas, Ramūnas Vyšniauskas, bronislavas vyšniauskas

Komentarai

Naujausi straipsniai