Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-04-16

Darbo vietoje Londone žuvusio lietuvio šeimą paremia darbdaviai ir kolegos

  
Darbo vietoje Londone žuvusio lietuvio šeimą paremia darbdaviai ir kolegos Pareigūnai nežino, lietuvis žuvo dėl darbo saugos taisyklių pažeidimo ar nelaimingo atsitikimo.

Londono Mayfair rajone sugriuvęs pastatas pražudė 33-ejų metų lietuvį. Įvykio liudininkai teigė, jog scena atrodė kaip iš fantastinio filmo, skelbė standard.co.uk.

 Ant lietuvio darbo vietoje užgriuvo pastato perdanga bei ekskavatorius. Teigiama, kad vyras žuvo vietoje. Žuvusysis Dainius Rupšys kolegų apibūdintas kaip mielas vyrukas, dauguma statybų darbuotojų teigė jį pažinoję.
Pranešta, kad dviejų vaikų tėvas įmonėje dirbo nuo 2012-ųjų. Priešais esančio pastato vadybininkas Mathew Wortrichius teigė, jog įvykusi nelaimė priminė filmą. „Negirdėjome jokio triukšmo, tik staiga pasipylė žmonės, bėgantys į visas puses. Ne kasdien išvysi tokį vaizdą. Tai buvo šokiruojanti patirtis mums visiems“, - portalui standard.co.uk kalbėjo M. Wortrichius.
 
Sveikatos ir saugumo inspektorius Andrew Verrall-Withersas apžiūrėjęs įvykio vietą pranešė, kad dar neaišku dėl ko įvyko nelaimė ir kaip žuvo lietuvis. „Nežinome ar vyras žuvo nukritęs ar dėl to, kad jį užgriuvo. Tirsime šį įvykį tiek, kiek reikės“, - kalbėjo inspektorius.
 
D. Rupšio kolegos buvo nusiminę dėl nelaimės, tačiau tiksliai žinojo, kaip vyras mirė. „Mūsų visų mintys dabar su jo šeima ir draugais. Mes vis dar stengiamės suprasti, kas įvyko“, kalbėjo vienas bendradarbis. Kitas vyras pridūrė, jog statybų darbuotojai savo akimis matė, kaip žuvusysis nukrito ir jį užgriuvo ekskavatorius: „Jis dirbo viename iš viršutinių aukštų, kai staiga įgriuvo lubos ir viršuje buvęs ekskavatorius krito tiesiai ant jo. Mes visi matėme, kaip ekskavatorius jį nutrenkė ir jis mirė iš karto“.
 
Kompanija „McGee“, kurioje dirbo žuvusysis paskelbė, jog siūlys visą įmanoma pagalbą D. Rupšio šeimai bei įvykio liudininkais tapusiems darbininkams. £ 250 mln. projektą vykdžiusioje kompanijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl saugumo darbo vietoje. Kol kas neaišku, statybvietėje buvo pažeistos darbo saugos taisyklės ar tiesiog įvyko nelaimingas atsitikimas.

  

Žymos: Londonas, Nelaimė, Lietuviai,

Komentarai

Naujausi straipsniai