Tiesa.com   |   2016-07-26

Darbiečių dainos parodija užkariavo „Facebook“

  
Darbiečių dainos parodija užkariavo „Facebook“
© Facebook.com
Darbo partijos Raseinių skyriaus nariai nusifilmavo daug dėmesio sulaukusiame dainos įraše.
Nors teisių perdirbti „Modern talking“ kūrinį Darbo partija neturi, tačiau video iš savo paskyros socialiniame tinkle išimti neketina.

Darbo partijos Raseinių skyrius nusprendė padrąsinti save ir kandidatą Darių Ulicką sukurdami reklaminį muzikinį numerį.

Šio muzikinio šou video partijos nariai pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“ ir sulaukė keliasdešimt tūkstančių peržiūrų bei daugybės pašiepiančių komentarų. 
Dainoje, kuri skambiai partiečių vadinta himnu, skamba tokie žodžiai: „Mūsų viltis Dariaus rankose gyva. Viską darys, kad klestėtų Lietuva. Tik kartu mes galim viską, jeigu tikim vienas kitu. Tau sakau, mes laimėsim iš tiesų. Tu ateik ir balsuok. Prašau už silkę neparsiduok“.
 
Dainos žodžius išpildo atlikėja, šalia kurios scenoje dūksta moteriškais rūbais persirengę vyras, aistringos šokėjos ir pats kandidatas, kuriam buvo skirtas kūrinys.
 
Daina buvo atlikta pagal garsios grupės „Modern talking“ daina „You‘re my heart, You‘re my soul“ melodiją.
Kaip D. Uilickas sakė portalui delfi.lt, partijos nariai šį „himną“ sukūrė vidiniam renginiui ir daina jokių pinigų neuždirbo. Jis tik stebėjosi, kad kūrinys sulaukė tiek daug peržiūrų.
 
Tiesa, nors teisių perdirbti „Modern talking“ kūrinį Darbo partija neturi, tačiau video iš savo paskyros socialiniame tinkle išimti neketina.
 
 
  

Žymos: Darbo partija, plagijatas, Raseniai, Modern talking

Komentarai

Naujausi straipsniai