Tiesa.com   |   2018-03-29

Cigaretes į užsienį lagaminuose vežę lietuviai liko be nieko (nuotraukos)

  
Cigaretes į užsienį lagaminuose vežę lietuviai liko be nieko (nuotraukos)
© VSAT nuotr.
Iš viso vyrai bandė išvežti per 1,3 tūkst. pakelių cigarečių.
Paaiškėjo, kad lagaminai prigrūsti cigarečių

Kelioniniuose lagaminuose iš Lietuvos į užsienį cigaretes kontrabanda gabenę du jauni lietuviai liko ir be rūkalų, ir didžiulės baudos gresia.

Trečiadienį vakare Lietuvos pasienyje su Lenkija pareigūnai patikrino keleivinį autobusą, kuriuo iš Marijampolės į Berlyną vyko grupė asmenų.
Vairuotojo bei visų keleivių dokumentai buvo nepriekaištingi, o daiktų apžiūros metu pasieniečiai atkreipė dėmesį į keturis lagaminus, priklausančius dviem marijampoliečiams.
 
Paaiškėjo, kad lagaminai prigrūsti cigarečių.
 
22 metų vyras vežėsi 650 pakelių cigarečių „NZ Gold“, o 30-mečiui priklausančiame bagaže buvo dar 660 pakelių tokių pačių rūkalų, pažymėtų baltarusiškomis banderolėmis.
 
Pareigūnai neleido Marijampolės gyventojams tęsti kelionės ir juos išlaipino, o autobusas su likusiais keleiviais išvyko į Vokietiją.
Abiem vyrams teks atsakyti dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką. Marijampoliečiams įteikti šaukimai kitą mėnesį atvykti į teismą, keliautojams gresia baudos nuo 1500 iki 4300 eurų. Po apklausos jie paleisti.
 
  

Žymos: lagaminas, rankinis bagažas, kontrabandinės cigaretės

Komentarai

Naujausi straipsniai