Tiesa.com   |   2018-08-03

Britams Lietuva bus pristatoma kaip Europos „G taškas“

  
Britams Lietuva bus pristatoma kaip Europos „G taškas“
© vilnius.lt nuotr.
Turistus į Vilnių vilios originali reklama.
Vilnius yra Europos G taškas. Niekas nežino, kur jis, bet kai kai jį randa – tai nuostabu

Vilnius yra neatrastas Europos lobis, kurį aptikti nuostabu. Tokia pagrindinė naujosios Vilniaus tarptautinės reklamos kampanijos mintis. Kampanijos tikslas – didinti Vilniaus žinomumą tikslinėse atvykstamojo turizmo rinkose. Kampanija vyks Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje.

Nuo rugpjūčio 9 d. Londone ir Berlyne startuoja reklama internete: „Vilnius is the G spot of Europe. Nobody knows where it is, but when you find it, it’s amazing“ („Vilnius yra Europos G taškas. Niekas nežino, kur jis, bet kai kai jį randa – tai nuostabu“).
Kampanija siekiama suintriguoti ir sudominti galimybe aplankyti Vilnių, ji orientuota į taip vadinamą Tūkstantmečio kartą (anglų k. millenials), 18-35 m. jaunuolius.
 
Vilniaus reklaminės kampanijos metu baneriai ir video internete ves į specialiai sukurtą interneto tinklapį. Jame, siekiant išlaikyti lankytojų dėmesį ir paskatinti juos pažinti Vilnių, bus kviečiama žaisti specialų žaidimą. Tik keletas klausimų, ir dar iki galo nesusivokusiam lankytojui pasiūlomas asmeniškai jam pritaikytas Vilniaus lankytinų vietų žemėlapis. Skirtingai nuo tradicinių turistinių miesto žemėlapių, čia vartotojai ras ir parkus, ir dizainerių parduotuves, ir restoranus, ir aktyvias pramogas.
 
Vilnius šiemet sulaukia nemažai užsienio žiniasklaidos dėmesio. Lietuvos sostinę rekomendavo „The New York Times”, svarūs britų portalai „The Guardian“, „The Independent“, Prancūzijos, Vokietijos ir Suomijos žiniasklaida. Visgi dažniausiai publikacijose ir reportažuose užsienyje Lietuvos sostinė įvardijama kaip dar neatrasta.
 
Tai, kad Vilnius neišnaudoja savo potencialo, byloja ir tokių autoritetingų pasaulio kelionių ekspertų, kaip „Lonely Planet“ vertinimas. Jie Vilnių pavadino neatrastu Europos deimantu bei šiemet Lietuvos sostinę paskelbė viena iš dešimties karščiausių Europos kelionių krypčių. Pasak didžiausio pasaulyje kelionių gidų leidėjo, dar niekada nebuvo geresnio laiko atrasti Vilnių, kurį vadina tiesiog „nusikalstamai neįvertinta“ Europos sostine.
  

Žymos: Vilnius, Reklama, Turizmas, g taškas

Komentarai

Naujausi straipsniai