tiesa.com   |   delfi.lt   |   2013-11-06

Aukšti politikai susigriebė pasveikinti prezidentą

  
Aukšti politikai susigriebė pasveikinti prezidentą Seime kadenciją baigusiam prezidentui V. Adamkui buvo surengta staigmena gimtadienio proga.

Vos prieš kelias dienas prezidentas Valdas Adamkus bendraudamas su žiniasklaida teigė pastaruoju metu pasigendantis Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir kitų aukštų politikų dėmesio, nesulaukiantis sveikinimų net gimtadienio proga. Sekmadienį ramioje aplinkoje 87-ąjį gimtadienį atšventęs prezidentas šią savaitę buvo pakviestas į Seimą, kur jo laukė maloni staigmena.

 V. Adamkų Seimo Prezidento salėje susirinko pasveikinti Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, parlamento vicepirmininkai Petras Auštrevičius, Gediminas Kirkilas, Algirdas Sysas, parlamentarai Birutė Vėsaitė, Benediktas Juodka ir kiti. Jo ekscelencijai buvo įteiktas gimtadienio tortas ir gėlės. Ant specialiai užsakyto torto su Lietuvos trispalve buvo ir užrašas ir užrašu „Su gimtadieniu, prezidente“.
„Vieni sako: „paseno“, aš sakau, kad tik tapau vyresniu. Jokiu būdu neatsisakau būti, kiek įmanoma, aktyviu, bendrauti, dirbti. Kiek jėgos leis, tiek ir darysiu“, - Seime žurnalistams sakė kadenciją baigęs prezidentas.
„Tiesa“ primena, kad praėjusios savaitės pabaigoje, prieš pat savo gimtadienį V. Adamkus dėl pablogėjusios sveikatos buvo patekęs į ligoninę.Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikosejam buvo atlikti tyrimai, kurių rezultatų reiks palaukti. Jau sekančią dieną jis buvo išleistas į namus.
 
Kaip „Delfi“ sakė Alma Adamkienė, jos vyras vis dažniau turėjo problemų su šlapimo pūsle, todėl į medikus kreipdavosi kelis kartus per metus. Prezidentui buvo atliktas nedidelis pjūvis, paimti mėginiai. Po kurio laiko gydytojai pasakys, ar yra pakitimų ir kokio gydymo reiks. Tačiau ji pasidžiaugė, kad V. Adamkus jau greit grįš namo.
 
Lietuvos prezidento pareigas jis ėjo 1998-2003 ir 2004-2009 metais.
 
  

Žymos: Lietuvos Seimas, Valdas Adamkus

Komentarai

Naujausi straipsniai