Tiesa.com   |   2016-04-25

Atostogos Lietuvoje kainuos brangiau

  
Atostogos Lietuvoje kainuos brangiau
© Wikimedia.org
Vykstantiems į Neringą lengvuoju automobiliu, vasarą įvažiavimas pabrangs dvigubai.

Atostogauti šiemet Lietuvoje bus brangiau. Ypač pajūryje. Įvedus eurą, smarkiai išaugo įvairių paslaugų kainos, taip pat pinigines plačiau atverti teks ir lankantis maitinimosi įstaigose. Prie visų išaugusių išlaidų du šių metų vasaros mėnėsius dar teks dvigubai daugiau pakloti už įvažiavimo susirušusiems pailsėti Kuršių Nerijoje.

Nors oficiali informacija, kurią skelbia Statistikos departamentas, didelio kainų šuolio nebyloja, bet jos matosi plika akimi. Pavienių paklausų duomenimis, kainos kavinėse ir restoranuose per partaruosius metus išaugo bent 30 proc.
Tuo tarpu norintiems pasimėgauti saule ir jūra Neringoje, už vieną lengvąjį automobilį teks pakloti jau ne 10, o net 20 eurų.
 
Šią savaitę kurorto savivaldybė taryba pritarė pasiūlymui, kad nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios įvažiavimo mokestis.
 
Už namelį ant ratų teks sumokėti 30 eurų. Anksčiau šis mokestis siekė 20 eurų.
 
Miesto valdžia tikisi, kad tokiu būdu paskatins atostogautojus naudotis ne savo nuosavais automobiliais, o rinktis viešąjį transportą. Tiesa, Neringos verslininkų nuomone, kad nauji, gerokai didesni mokesčiai, atbaidys poilsiautojus, kurie rinksis kitus Lietuvos kurortus.
 
  

Žymos: Kurortas, Neringa, Lietuva, Kainos, pajūrys

Komentarai

Naujausi straipsniai