2010-07-22

Aštuoni abiturientai gavo po keturis šimtukus

  
Aštuoni abiturientai gavo po keturis šimtukus
© ELTA nuotr.

Liepos 21 dieną Vyriausybėje pagerbti geriausiai brandos egzaminus išlaikę šalies abiturientai ir geriausiai profesijos egzaminą išlaikę profesinio mokymo įstaigų abiturientai.

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius pasveikino 54 geriausius šalies mokyklų abiturientus, jų mokytojus, tėvelius. Geriausiesiems įteikti sveikinimo raštai ir atminimo dovanėlės. „Savo žinias jūs investuojate į savo ateitį ir kartu į Lietuvos ateitį. Investicijos į mokslą visuomet atsiperka“, – sakė A. Kubilius, linkėdamas sėkmingų tolesnių studijų.  
Aštuoni abiturientai – Rimas Trumpa iš Rokiškio „Romuvos“ gimnazijos, Živilė Jonaitytė iš Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijos, Ieva Nagytė iš Mažeikių M. Račkausko gimnazijos, Marija Ksenija Zacharova iš Vilniaus V. Kačialovo gimnazijos, Mantė Želvytė iš Panevėžio J. Miltinio gimnazijos, Lina Karpavičiūtė iš Vilniaus „Minties“ gimnazijos, Lukas Vaičiulis iš Šiaulių universiteto gimnazijos ir Lukas Bielskis, Šiaulių Didždvario gimnazijos Tarptautinio bakalaureato mokinys – aukščiausius įvertinimus – 100 balų – pelnė iš keturių egzaminų.
 
Dar 31 abiturientas pelnė aukščiausius vertinimo balus už tris egzaminus. 15 profesinio mokymo įstaigų abiturientų pelnė aukščiausius įvertinimus iš profesinės kvalifikacijos egzamino.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai