This is Lincolnshire ir Tiesa.com inf.   |   2011-09-09

Anglijos policija kreipiasi į girtaujančius vairuotojus iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos

  
Anglijos policija kreipiasi į girtaujančius vairuotojus iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos Imigrantai dažniau nei anglai nepaiso kelių eismo taisyklių.

Vairuojantys rytų europiečiai kelia vis daugiau problemų Linkolnšyro (Lincolnshire) policijai. Pareigūnai pradėjo specialią kampaniją, kurios metu kreipiasi į vairuojančius imigrantus iš Lietuvos, Lenkijos ir Latvijos. Atvykėliams bus aiškinama, kokį pavojų kelia vairavimas apsvaigus nuo alkoholio.

Bostone ir Spaldinge policija platina lankstinukus, kabina plakatus imigrantų parduotuvėse, talpina reklamas ant miesto autobusų. Taip siekiama atkreipti imigrantų iš rytų Europos dėmesį į Jungtinėje Karalystėje galiojančias eismo taisykles ir alkoholio ribojimus.
Informuoti ir viešai drausminti imigrantus policijai prireikė išanalizavus sulaikytų neblaivių vairuotojų statistiką. Pernai metais Linkolnšyro policija sustabdė 180 vairuotojų, kurių alkoholio norma kraujyje viršijo leistiną. Atvykėlių nusižengimai įstatymui sudarė net 32 proc. visų kelių eismo taisyklių pažeidimų regione.
 
Dirbantys imigrantai sudaro apie vieną procentą Linkolnšyro populiacijos.
 
Leistina alkoholio norma 100-te mililitrų kraujo yra 80 miligramų.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai