Delfi.lt ir Tiesa.com inf.   |   2011-10-25

A.Kubilius kasos aparatus žada visuose turgavietėse nuo gegužės

  
A.Kubilius kasos aparatus žada visuose turgavietėse nuo gegužės A.Kubilius sako, kad kasos aparatai - kovos su šešėliu dalis.

Premjeras Andrius Kubilius po Vyriausybės pasitarimo antradienį teigė, kad kasos aparatai nuo kitų metų gegužės turės atsirasti visose dengtose turgavietėse, pranešė Delfi.lt.

„Kaip ir prekyboje maisto produktais, numatant bet kokioje kitoje prekyboje dengtose patalpose dirbantiems nuo kitų metų gegužės įvesti kasos aparatus apskaitai (...) Apskaita turi būti suvienodinta, kodėl turime daryti skirtumą tarp prekybos maisto ir ne maisto produktais?“, - sakė A. Kubilius.
Šiuo metu kasos aparatai yra įvesti prekybai maisto produktais dengtose turgavietėse.
Premjeras anksčiau yra minėjęs, kad kasos aparatų įvedimas – kovos su šešėliu dalis. Prieš dvi savaites Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) atliko operaciją, kurios metu Gariūnų turgavietėje FNTT Vilniaus apygardos valdybos pareigūnai atskleidė gerai organizuotą nusikalstamą tinklą, veikusį ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Lenkijoje.
 
Buvo atskleistas mechanizmas, pagal kurį turgavietė buvo aprūpinama pigiomis kinų prekėmis. Įtariama, kad buvo nuslėpta dešimtys milijonų litų mokesčių, kuriuos turėjo sumokėti įmonės ir asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimus. Išaiškintų grupuočių nariai turėjo konkrečiai jiems pavestas užduotis, vykdė daugybę nusikalstamų veikų - nuo dokumentų klastojimo iki sukčiavimo.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai