DELFI.lt   |   2019-02-17

Airijoje dingusi lietuvė prieš mirtį galimai buvo tris kartus išprievartauta

  
Airijoje dingusi lietuvė prieš mirtį galimai buvo tris kartus išprievartauta
© facebook nuotrauka

Prabilo be žinios dingusios lietuvės Giedrės Raguckaitės sesuo Gintarė. Paskutinį kartą 29 metų Lietuvos pilietė gyva buvo pastebėta 2018 m. gegužės 29 dieną dviejų vyrų kompanijoje Leitaune, skelbia lmfm.ie.


G. Raguckaitės sesuo Gintarė žurnalistams tvirtina, kad dingusi lietuvė galėjo išprievartauta dviejuose namuose Droedoje, o tada dar kartą Leitaune. Išniekinta moteris, anot jos giminaitės, galiausiai buvo nužudyta ir slapčia palaidota.
 
2018 m. spalį lietuvės dingimą be žinios Airijos policija perkvalifikavo į nužudymą. 2018 metų pabaigoje policija iškėlė versiją, kad lietuvė buvo apsvaiginta narkotikais, išprievartauta, o galiausiai nužudyta, rašė irishmirror.ie. Tiriama versija, jog G. Raguckaitę nužudyti galėjo Lietuvos piliečiai.
 
„Paskutinį kartą buvo pastebėta kartu su pora vyrų sėdinti vogtame „Land Cruiser“ džipe. Airijos policijos tarnyba beveik visiškai tikra, kad tuodu vyrai jau identifikuoti“, – sakė šaltinis. „Vienas iš vyrų sėdi kalėjime, taigi, niekur nepaspruks, – būgštaujama tik dėl kito. Abu jau matėsi su detektyvais, ir jų pasakojimuose esama skylių.
 
Liudininkų pateikta informacija prieštarauja jų išdėstytoms versijoms“, – pridūrė jis. Manoma, kad 29-erių metų lietuvė vėliau buvo išmesta iš džipo ir tai padarė du įtariamaisiais šiuo metu laikomi jos tėvynainiai. Moters kūno lig šiol nerasta.
Airijos policijos pareigūnai apieškojo namus Leitaune, Mido grafystėje, kuriuose G. Raguckaitė paskutinį kartą lankėsi gegužės 29 d. Manoma, kad ji buvo apsvaiginta narkotikais ir be sąmonės nunešta į tuos namus, o juose paguldyta į vonią su ledu, kad atsigautų.
 
Liudininkai pateikė policijai itin svarbios informacijos apie tai, kas vyko namuose. Jie papasakojo, kad kiek vėliau moteris buvo iškelta iš vonios, paguldyta ant lovos ir išžaginta. Tada du vyrai, esą, vogtu „Toyota Land Cruiser“ automobiliu išgabeno ją iš namų ir pasistengė atsikratyti jos kūno. Ar G. Raguckaitė buvo nužudyta namuose, ar prieš pat išmetant kūną, kol kas neaišku.
 
Airijos policija paprašė, kad visi, turintys kokios nors šiam tyrimui svarbios informacijos, nedelsdami susisiektų su Dandolke dirbančiais pareigūnais, paskambintų konfidencialios linijos telefonu arba kreiptųsi į bet kurį šalies policijos poskyrį.
  

Žymos: Išprievartavimas, nužudymas , Dingusi mergina, Giedrė Raguckaitė

Komentarai

Naujausi straipsniai