Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-01-07

Lietuvių pamėgtos oro linijos išrinktos prasčiausiomis šeštus metus iš eilės

  
Lietuvių pamėgtos oro linijos išrinktos prasčiausiomis šeštus metus iš eilės
© pixabay.com

Prastas mastas bei nepatogios vietos yra vieni iš pagrindinių faktorių, kodėl oro linijos „Ryanair“ buvo išrinktomis prasčiausiomis šeštus metus iš eilės.

„Which?“ atlikta vartotojų apklausa parodė, kad Airių bendrovė vis dar apkrauna savo keleivius paslėptais mokesčiais. „Ryanair“ gavo prasčiausią įvertinimą įlaipinimo, patogumo, maisto ir gėrimų bei salono atmosferos kategorijose, rašo Theguardian.com.
Teigiama, kad „Ryanair“ perveža daugiausiai keleivių iš visų Europos oro linijų, nepaisant to, didžiausias vartotojų skaičius atsisako jomis skristi. 70 proc. respondentų teigė, kad turėdami rinktis vieną bendrovę, kuria niekada neskristų, pasirinktų būtent „Ryanair“. Bendrovės reputaciją šiemet vėl gadino darbuotojų streikai bei atsisakymai išmokėti kompensancijas.
 
Vis dėlto „Ryanair“ itin stengiasi potencialiems klientams įrodyti savo pranašumus. Nors keleivius bandoma įtikinti, kad kelionės pasidarė dar pigesnės, mokesčiai už pasirinktą vietą lėktuve ar už papildomą bagažo vienetą skrydžius padarė sunkiau įperkamus. Iš papildomų paslaugų bendrovė pernai uždirbo 1,92 mlrd. eurų, 28 proc. visų pajamų.
 
Vien vietos pasirinkimas keleiviui gali kainuoti iki 44 eurų už kelionę į abi puses.
  

Žymos: Kelionės, Lėktuvai, „Ryanair, skrydžiai,

Komentarai

Naujausi straipsniai