Tiesa.com   |   98.lt   |   2017-02-21

Šansai pamatyti tokį „Mercedes“ – nedideli (nuotraukos)

  
Šansai pamatyti tokį „Mercedes“ – nedideli (nuotraukos) Automobilis gerokai prailgintas.
Tokie prailginti pikapai buvo pagaminti perdirbus visiškai naujus universalus.

Kartais keliuose tenka pamatyti keistus, bet kartu ir puikiai žinomus automobilius ir belieka tik spėlioti, koks tai galėtų būti modelis.

Šis E klasės „Mercedes-Benz“ niekuo neišsiskiria nuo nuodaugelio tokių pačių jei žvelgsime į jį iš priekio. Tačiau dienos šviesą išvydo vos keli tokie modeliai. 
Tai gali būti daugelio svajonė, nes jis turi keturias sėdimas vietas ir dar didelį bagažo skyrių. Tai ant 1999 metų „E280“ universalo bazės sukonstruotas išskirtinis pikapas. Šio projekto autoriai – „Binz“ kompanijos specialistai, kurie specializuojasi panašių projektų kūrime.
 
Automobilio interjeras yra išlaikytas toks pats, o galinė automobilio dalis prailginta 73,7 centimetro. Tai leido gale suprojektuoti didelį bagažo skyrių, kokį turi pikapai.
 
Tokie prailginti pikapai buvo pagaminti vos trys. Jie buvo perdirbti iš visiškai naujų universalų. 1999 metais Vokietijoje vienas toks kainavo 139 200 Vokietijos markių.
 
Vieno iš tokių egzempliorių savininkas iš Danijos parduoda savo ilgai tarnavusį, 238 000 km nuvažiavusį pikapą už 23 500 eurų.
  

Žymos: mercedes, pikapas, perdirbtas automobilis

Komentarai

Naujausi straipsniai