Tiesa.com   |   2015-09-05

Valgyk šiandien ir jauskis nuostabiai rytoj

  
Valgyk šiandien ir jauskis nuostabiai rytoj
© Flikcr.com
Kūnas mums duotas tik vienas, tad privalome juo rūpintis.
Valgant netinkamą maistą jūsų organizmas yra labiau pažeidžiamas, o pradėjus vartoti sveikesnius produktus, ląstelės greičiau atsistato, tad ir savijauta pagerėja.

Yra begalės būdų, padedančių jūsų odai ir kūnui tapti nepriekaištingais, tačiau įvairios dietos ir daugybė valandų, praleistų sporto salėje atima daug laiko. Negana to, visa reikalauja ypatingo pasišventimo, norint pasiekti gerų rezultatų. Mes nesiūlome lieti prakaito sporto salėse ar laikytis stebuklingų dietų, kurios per naktį pakeis jūsų kūną, tačiau patariame išbandyti kelis maisto produktus, kuriuos suvalgius jausitės energingi ir žvalūs visai dienai.

Jei jūs esate linkę valgyti mėsainius, picas ir viską, kas susiję su greitu ir ne itin sveiku maistu, rezultatą šiek tiek pagerinsite gerdami žaliasias sultis: stresą patyręs organizmas greičiau atsikratys nereikalingo svorio, o jūsų veidas atrodys sveikesnis ir spinduliuojantis energija. Valgant netinkamą maistą jūsų organizmas yra labiau pažeidžiamas, o pradėjus vartoti sveikesnius produktus, ląstelės greičiau atsistato, tad ir savijauta pagerėja.
 
Pateikiame keletą produktų, kuriuos vartoti reikėtų dažniau, norint turėti gražią odą bei būti geros savijautos.
 
Lašiša – sveikam odos spindesiui
 
Visos lašišinės šeimos žuvys yra itin turtingos Omega-3 riebalų rūgštimis.  Valgant tokią žuvį, jūsų oda gaus reikiamą drėgmės kiekį, sveiką spindesį bei senėjimo procesai bus šiek tiek atidėti. Norint įžvelgti rezultatus, rekomenduojama lašišinės žuvies kasdieninė norma - apie 60 g. 
 
Chlorofilas – žaliasis augalų kraujas tavo energijai
 
Žalias, magnio turinčio augalų pigmentas, yra svarbus ne tik augalams, bet naudingas ir reikalingas mūsų organizmui. Jo pagalba oksiduojasi ląstelės, tad ir mes atrodome gyvybingesni ir sveikesni. Chlorofilas taip pat šalina mūsų organizme esančius toksinus, kurie odai tikrai neprideda sveiko rausvumo ir spindesio. Kiekvieną ryta išgerkite nedidelę stiklinę chlorofilo. Visą dieną jausitės žvalūs ir energingi.
 
Kokosų aliejus – pilvo pūtimuui šalinti
 
Vidurių užkietėjimas ar pilvo pūtimas sukelia itin nemalonų diskomfortą. Kovai su skrandžio problemomis siūlome kokosų aliejų. Kiekvieną rytą suvalgykite po arbatinį šaukštelį šio aliejaus. Jeigu valgyti nesinori, sumaišykite jį su kava. Taip būsite tikri, kad pilvukas nesugalvos imti ir išsipūsti.
 

Riboti gliuteną ar pieno gaminius
 
Ne be priežasties visos žvaigždės ir modeliai nevartoja ir atsisako pieno gaminių ir gliuteno: baltymo esančio kviečiuose, rugiuose ir miežiuose. Šis baltymas jūsų kūną verčia pūstis. Jeigu dažnai vartojate šiuos pieno ar gliuteno turinčius produktus, dažnai neišsimiegate, kankina pilvo pūtimas, vidurių užkietėjimas ar atsiranda problemos su oda. Tad vertėtų iš savo maisto raciono šiuos produktus išmesti arba mažinti jų vartojiimą.
 
Vaistiniai grybai – nuvyti ligoms
 
Vaistiniai grybai ar jų tinktūra per dieną įveiks peršalimą ar gripą. Jie greitai sustiprins ir padidins organizmo gerąsias bakterijas, kurios žaibiškai užmuš besikaupiančius virusus. Paprasčiausias būdas naudoti grybų tinktūrą: įlašinkite kelis lašelius į vandenį ir išgerkite. Kai tik pajuntate, kad puola gripas, sloga ar kabinasi nuovargis: gerkite šią tinktūrą šešis kartus per dieną ir negalavimo kaip nebūta.
 
 
  

Žymos: Sveikata, Maistas, Patarimai

Komentarai

Naujausi straipsniai