Tiesa.com   |   Reklama   |   2014-06-07

Prarastos šypsenos paieškos atvedė į Lietuvą 

  
Prarastos šypsenos paieškos atvedė į Lietuvą Dantų implantavimas.

Aštuonerius metus Anglijoje gyvenanti Reda Vaitkevičienė ir jos gyvenimo partneris Džonas vieną dieną nusprendė: užteks riboti save, metas pradėti plačiai nuoširdžiai šypsotis!

 Anglijoje, Essex grafystėje esančiame Southend-on-Sea miestelyje įsikūręs jaukus septynių kambarių viešbutis „Hamilton Boutique Hotel“. Jo įkūrėjas Džonas, regis, turi viską – sėkmingą verslą (2013 m. viešbutis pelnė apdovanojimą už svetingumą), žavingą gyvenimo partnerę lietuvę Redą, aktyvų laisvalaikį. Tačiau, kaip ir nemažai daliai britų, Džonui iki plačios šypsenos trūko... dantų. Ir jei ne Lietuvos odontologų profesionalumą ir kainas žinanti Reda, Džonas galbūt plačiai nesišypsotų iki dabar.
Įtikinti aplankyti Lietuvą nebuvo sudėtinga
 
„Tiems, kam teko lankytis pas odontologus Anglijoje, žino, kad kainos čia gerokai didesnės nei Lietuvoje: tiek, kiek Lietuvoje sumokėtume litais, čia kainuotų svarais. Deja, apie čionykščių gydytojų profesionalumą to pasakyti negalėčiau... Mačiau, kaip Džonas vis kankinasi su plokštelėmis – daug dantų jam buvo išrauti dar vaikystėje, tad kiekvienas vizitas pas gydytoją jam būdavo didelis stresas, o ilgalaikės naudos iš to nebuvo“, – pasakoja Reda.
 
Todėl moteris ėmė ieškoti informacijos apie dantų implantus ir lietuviškus tekstus vertė Džonui į anglų kalbą. Pamažu pavyko įtikinti, kad šiuolaikinė implantacija – neskausminga ir ilgaamžė.
 
„Ir mano pačios dantys atrodė nekaip. Paskaičiavau, kad Lietuvoje geresnės kokybės implantai mums kainuotų bent perpus mažiau nei paprastesnis sprendimas Anglijoje. Taigi, pasirinkę Lietuvą, dantis visam gyvenimui galėjome turėti abu“, – pastebėjo Reda. Be to, Džonas nebuvo buvęs Lietuvoje, tad dantys buvo puikus pretekstas aplankyti šalį, iš kurios kilusi jo gyvenimo partnerė.
Sužavėjo profesionalumas ir jauki aplinka
 
„Vos įžengus į „Dantų harmoniją“ nudžiugino jauki aplinka, maloni administratorė. Pasikalbėjus su gydytoju Mariumi Bučinsku abejonių neliko – jo konkretumas ir profesionalumas padarė įspūdį ir sukėlė pasitikėjimą. Galutinis rezultatas – puikus, tad savo pasirinkimu labai džiaugiamės“, – sako Reda.
 
Klinika "Dantų harmonija".
 
Reda su Džonu pasirinko pažangiausią „Nobel Biocare“ implantacijos metodiką „All–on–4“, kai viso žandikaulio dantys tvirtinami ant keturių implantų. Jau po pirmojo vizito į Lietuvą Reda ir Džonas pasipuošė naujais laikinaisiais dantimis, o po kelių mėnesių jiems pagaminti visą gyvenimą tarnausiantys nuolatiniai dantys. Redai – iš titano, o Džonui – iš cirkonio.
Implantacijos procedūra neapkartino atostogų
 
Vos trims dienoms į Lietuvą implantacijos procedūrai atvykę Reda su Džonu buvo maloniai nustebinti – laiko pakako ne tik odontologo kėdėje pasėdėti, bet ir giminaičius aplankyti, ir Vilniaus įžymybes pamatyti.
 
„Viskas užtruko tik vieną dieną! Nuostabu tai, kad iškart po procedūros mudu galėjome ne tik šypsotis, bet ir jaukiai pavakarieniauti restorane, pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis, tad viešnagę Lietuvoje prisiminsime ne kaip skausmingą procedūrą, o kaip malonias atostogas, dovanojusias mums daug šypsenų“, – pasakoja Reda.
 
Reda Vaitkevičienė su gyvenimo partneriu Džonu.
 
Moteris pabrėžia, kad, nors ir netikėjo, bet pati implantacijos procedūra iš tiesų nebuvo skausminga – jokio kraujo, jokių ilgai gyjančių žaizdų. Netgi vaistų nuo skausmo po procedūros neprireikė! „Anksčiau implantacija reiškė operaciją, o dabar tai tiesiog paprasta odontologijos procedūra. Net Džonas, kuris labai bijo odontologų, viską lengvai ištvėrė. Žinoma, čia ir malonaus bei kantraus klinikos kolektyvo nuopelnas“, – šypsosi Reda.
Dantys per vieną dieną
 
Komentuoja klinikos „Dantų harmonija“ gydytojas Marius Bučinskas, turintis septynerių metų patirtį implantacijos ir keturiolikos metų patirtį protezavimo srityse:
„Pagrindinis mano tikslas – sugrąžinti žmogui prarastą šypseną. Darbas su „Nobel Biocare“ implantais suteikia galimybę tai padaryti vos per vieną dieną. Šia Švedijoje sukurta metodika pasitikiu, nes ji šiuo metu pažangiausia, nesukelianti pacientui diskomforto ir lengvai pritaikoma individualiai kiekvienam atvejui.
 
Implantai atrodo estetiškai, juos įsodinant nereikia šlifuoti greta esančių dantų, išsaugomas sveikas žandikaulis ir dantenos. Kramtymo efektyvumas atkuriamas visu šimtu procentų, be to, implantai yra patogūs tarsi savi dantys, o atrodo dažnai netgi geriau.
 
Redos pasirinktas titanas – itin tvirta ir nealergizuojanti medžiaga. Džono pasirinkimas – cirkonis – yra itin mėgstamas aktyvių žmonių, kadangi iš šios medžiagos padaryti dantys niekuo nesiskiria nuo kitų dantų nei dienos, nei neono šviesoje. Tai svarbu žmonėms, kurie mėgsta leisti laiką baruose, klubuose.“
 
Gydytojas Marius Bučinskas.
 
„Nobel Biocare“ metodikos privalumai:
 
• Šypsena atkuriama per vieną vizitą – iš klinikos išeisite su naujais dantimis;
• Chirurginė intervencija – minimali;
• Pacientui neskauda, netinsta, nekraujuoja dantenos ir nereikia gerti antibiotikų;
• Tinka įvairaus amžiaus ir sveikatos būklės žmonėms;
• 99 procentai implantavimo procedūrų su „Nobel Biocare“ implantais yra sėkmingos;
• Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.
 
Klinikoje „Dantų harmonija“ rasite:
 
• Profesionalius ir tarptautinę patirtį sukaupusius gydytojus;
• Pažangiausią šių laikų diagnostikos ir gydymo įrangą;
• Jaukią atmosferą;
• Jautrų požiūrį į Jūsų situaciją, individualų gydymą, prisitaikymą prie konkrečių gydymo poreikių, kelionės trukmės ir finansinių galimybių;
• Palankias kainas. Klinikoje „Dantų harmonija“ viso žandikaulio implantacijos kaina su laikinaisiais bei nuolatiniais dantimis vienam žandikauliui prasideda nuo 7000 eurų. Be to, suteikiama viso gyvenimo garantija.
Tad skirkite vieną atostogų dieną, aplankykite Vilnių ir susikurkite naują svajonių šypseną! *
*Reikalinga išankstinė konsultacija
 
Odontologijos klinika „Dantų harmonija“ – mes dovanojame šypseną!
 
  

Žymos: Medicina, Dantys, Reklama,

Komentarai

Naujausi straipsniai