Tiesa.com   |   2015-05-28

Ar storuliai turi šansų?

  
Ar storuliai turi šansų?
© Flickr.com
Moteris su tobulo kūno vyru ne visuomet jaučiasi gerai,ypač jeigu jos pačios figūra ne be priekaištų
Kodėl moterims patinka „minkšti meškučiai“?

Ar vyras, turintis šiokį tokį (ar kiek didesnį...) pilvuką yra pasmerktas likti be moterų dėmesio? Anaiptol!
Pastaruoju metu ryškėja galbūt nemažai vyrų paguosianti tendencija: turėti šiek tiek sukaupto „solidumo“, tai yra riebaliukų ant pilvo, darosi netgi madinga. O dar svarbiau, kad vis daugiau moterų prisipažįsta, jog joms patinka tokie vyrai, kurių figūrai pavadinti amerikiečiai sugalvojo net specialų pavadinimą: „Dad bod“ („dad's body“ santrumpa, išvertus reiškianti „tėvuko, tėvišką kūną“.

Galbūt kadaise didžiavotėsi pilvo presu ir ištreniruotu kūnu, bet dabar visa tai paslėpė minkštos „alaus pilvuko“ riebalų klostelės. Ar dėl to reikia labai sielotis, jei norite patikti moteriškosios giminės atstovėms? Nebūtinai, – nes jūs visada patiksite toms, kurioms nuo mažens patiko „pliušiniai meškučiai“, kadangi joms atrodysite mieli ir jaukūs.
Šiandien „dad bod“ kaip socialinį ir seksualinį reiškinį jau aptarinėja visi – ir vyrai, ir moterys, ir feministės, ir konservatoriai, ir žurnalistai, ir interneto kritikai. Taigi, kodėl moterims patinka „minkšti meškučiai“?
 
Toks vyras sukurtas šeimai 
 
Su juo patikima, jauku ir patogu. O svarbiausia – saugu. „Pliušinis“ vyriškis laikomas šeimos tipo žmogumi ir moterims teikia vilčių, kad ir su žmona elgsis kaip dukrą mylintis tėvas: rūpinsis, saugos nuo negandų, lepins. Ypač jei tikrasis tėvas buvo toli nuo idealo. Tokiu atveju pagunda dvigubai didesnė – vienam asmenyje gauti du: vyrą sau, kaip suaugusiai moteriai, ir tėvą –sau, mažai mergaitei.
 
Moterims atrodo, kad toks vyras noriau ves vaiką į darželį, prireikus pakabins knygų lentyną ir atliks kitus buities darbus, nei vien savim besirūpinantis ir raumenis auginantis narcizas. Tiesa, dažniausiai tai tik iliuzija...
Su tokiu vyru linksma leisti laiką
 
Su „tėvuko kūno“ tipo vyriškiu moteris gali sukirsti dvi picas 11 valandą vakaro ir prigriebus bulvių traškučių maišelį jaukiai įsikurti priešais televizorių. Jis nesikels kas rytą 6 valandą ryto ir neišbėgs į sporto salę palikęs ją su vaikais, neužvers namų savo proteino kokteiliais ir kitu „sporto“ maistu bei inventoriumi. Skirtingai nei išrankusis vegetaras ar veganas, jis neatsisakys paragauti moters sukurtų kulinarinių šedevrų. Ir, be abejo, nepriekaištaus savo moteriai dėl vakare suvalgyto torto gabalėlio – nebent jei ji nepasiūlys ir jam...
 
Toks vaikinas neturės pretenzijų moteriai ir dėl pramiegoto rytinio pabėgiojimo – jis mielai pakeis jį rytiniu seksu. Vyras su pilvuku bus paprastas tiesiogine šio žodžio prasme. Su juo moteris kartu gali užsiimti kasdieniais paprastais dalykais ir kasdien patirti paprastų malonumų. Tiesa, moteriai tokia rutina gali greit nusibosti, o ne kiekvienas pilnėjantis vyras panorės dinamiškesnio gyvenimo...
 
Toks vyras seksualus
„Minkštutis“ vyras moterų vaizduotėje asocijuojasi ir su tam tikru seksualiniu tipažu. „Tėvuko kūno“ tipo vyrai audrina ne vienos moters vaizduotę ir atrodo joms seksualūs. Moterims patinka tas patrauklus jėgos ir pažeidžiamumo (minkštumo) derinys, kuris ir daro tokį seksualinį partnerį patrauklų, ypatingą, bet kartu ir paprastą, žmogišką, prieinamą.
 
Tiesa, neretai moterys seksualiniu potraukiu tokiems vyrams palaiko paprasčiausią savo norą jaustis saugiai ar netgi tiesiog ištekėti...
 
Toks vyras atitinka tradicinį įsivaizdavimą apie partnerį
 
Moteris su tobulo kūno vyru ne visuomet jaučiasi gerai, ypač jeigu jos pačios figūra ne be priekaištų. O su storuliu – visai kas kita. Ji gali būti savimi! Jei vienas moteris „konkurencija“ su tobulo grožio vyru gali paskatinti stengtis ir pačioms tobulėti, tai kitoms šios rungtynės yra tik varginantis ir nevaisingas procesas. Tarsi ne visai būtų aišku, kuris iš jų vyras, o kuri – moteris.
 
Ypač jei masažams ir pedikiūrui jis išleidžia tiek pat, kiek ir ji...
Deja, „dad bod“ tipo vyras – dar ne garantija, kad vyro ir moters vaidmenys šeimoje bus „tradiciniai“: vyras uždirba pinigus, o moteris yra namų skruzdėlytė ir... gyvenimo puošmena. Labai galimas dalykas, kad vietoj karjeros laiptelių vyras su pilvuku pasirinks alaus butelį priešais televizorių. Na, tuomet gal jau geriau sporto salę?..
 
Toks vyras nuspėjamas
 
Vyrai mėgsta sakyti: „Jei nori sužinoti, ar tau bus gerai su savo išrinktąja po 20 metų, pažiūrėk į jos motiną.“ Esą jei šalia išlepinta princesė, turinti subtilų skonio pojūtį, tai vos žvilgtelėjęs į potencialią uošvę gali suprasti, kad po 10 metų tavo išrinktoji iš karalienės (galimai) pavirs ragana.
 
Tiesa, nors moterys tokiu posakiu ir nesivadovauja, bet vyrai metams bėgant taip pat darosi panašūs į savo niurgzlius tėvus...
 
Ir štai, moterys galvoja, kad vyrai su pilvuku – ne tokie! Jie nemėgina atitikti sėkmingo žmogaus standartų, nedemonstruoja paplūdimyje savo raumenų. Jie nieko nesistengia apgauti – jų vidus atitinka išorę. Jie jau dabar tokie, kokiais dauguma jų bendraamžių taps po keleto vedybinio gyvenimo metų.
 
Jie – paprasti vaikinai, kuriems šeima, normalus darbas, išsimokėtinai pirktas automobilis ir butas yra „didysis gyvenimo planas“. Šis „normalumas“ moteris ir paperka. Daugumai nereikia išskirtinių vyrų – na, tiesiog kad būtų „ne prasčiau nei kitų“...
 
Tiesa, visa tai nereiškia, kad tokio kūno sudėjimo vyriškis, keliantis tokių minčių moterims, bendrame gyvenime ir bus kaip tik toks... Pasak psichologų, vertindami žmogų vien pagal jo išvaizdą tiek moterys, tiek vyrai gali labai apsirikti ir atsidurti savo pačių lūkesčių spąstuose. Juk gyvenimas tuo ir gražus, kad dažniausiai nenuspėjamas ir visiems – liekniems ir storesniems, aukštiems ir mažesniems, šviesiems ir tamsesniems – visiems mums suteikia vienodai šansų mylėti ir būti mylimiems!
 
  

Žymos: Ansvoris

Komentarai

Naujausi straipsniai