Tiesa.com   |   anomalija.lt   |   2016-11-01

Aiškiaregės Vangos patarimas: kaip panaudoti česnaką

  
Aiškiaregės Vangos patarimas: kaip panaudoti česnaką
© pixabay.com
Šiluma natūraliai padeda česnakui atsiskleisti geriausioms jo savybėms.
Česnakas tai geriausias natūralus antiseptikas, gydantis uždegimus, naikinantis bakterijas.

Apie prieš dvidešimtmetį mirusią aiškiaregę Vangą girdėjo visi. Būdama gyva ši akla moteris sugebėdavo ne tik tiksliai išpranašauti ateitį, tačiau žinojo ir daugybę natūralių gydymo būdų.

Nors Vanga ir nemokėjo rašyti, turėjo nuolat ją lydinčią palydovę – tai buvo jos sesuo Liubka. Būtent sesers dėka šiandien pasaulis gali ir toliau naudotis autentiškais Vangos receptais ir patarimais. O vienas iš svarbiausių šios išmintingos senoles patarimų: po pagalve visuomet laikyti česnako skiltelę – pasak jos, šis įprotis gali labai pakeisti žmogaus gyvenimą ir jo sveikatą.
Vanga tai aiškino paprastai. Česnakas tai geriausias natūralus antiseptikas, gydantis uždegimus, naikinantis bakterijas. Be to, kaip aiškino aiškiaregė, česnakas apsaugo ir nuo neigiamos energetikos bei neigiamo aplinkos poveikio.
 
Česnakas tai pirmoji pagalba gydant tokias ligas kaip peršalimas. Taip pat jis padeda įveikti plaukų slinkimą, užkerta kelią kepenų ir kraujagyslių ligoms. Maža to, jis padeda žmonėms kenčiantiems nuo lėtinių miego sutrikimų.
 
Nors ilgai mokslininkai negalėjo suprasti kodėl Vanga ragindavo ne valgyti, o tiesiog pasidėti česnaką po pagalve, naujausi tyrimai pagaliau sugebėjo atsakyti į šį klausimą.
 
Česnakuose buvo aptiktas alicinas, tai medžiaga kuri pasižymi priešgrybeliniu, antivirusiniu ir antibakteriniu poveikiu. Mokslininkai nustatė, kad ši stebuklinga medžiaga veikia žmonės ne tik valgant česnakus, tačiau net ir per orą, t.y. naudingos medžiagos pasisavinamos kvėpavimo takais. Užtenka nulupti česnako skiltelę ir padėti po pagalve.
Pasirodo, kad toks būdas gali suveikti net geriau nei nenatūralios, cheminės medžiagos: įkvėptas alicinas padės atsipalaiduoti, nusiraminti, taip pat gali padėti įveikti chronišką sinusitą, užkirsti kelią kvėpavimo takų infekcijoms. Maža to buvo pastebėta, kad alicino dėka lengviau užmigti, o atsibudę žmonės jaučiasi kur kas geriau.
 
Po pagalve rekomenduojama česnaką laikyti tam, kad šiluma natūraliai veiktų šį augalą ir padėtu atsiskleisti geriausioms jo savybėms. Iš kur Vanga galėjo žinoti kaip veikia česnakas belieka tik spėlioti.
 
Galbūt ne veltui dažnuose namuose senovėje virtuvėje kabėdavo česnakų pynė, iš kurios česnakų galvos niekada nekeliaudavo i puodus – tai buvo ne tik namų, bet ir sveikatos apsauga.
 
Maža to, tai nereikalauja didelių investicijų, o rezultatas gali būti stulbinantis.
  

Žymos: Sveikata, česnakai, Vanga

Komentarai

Naujausi straipsniai