Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-07-23

7 intymūs dalykai, kuriuos partneriai gali daryti kartu vietoj sekso

  
7 intymūs dalykai, kuriuos partneriai gali daryti kartu vietoj sekso
© Pixabay.com

Su laiku poros bendravime atsiranda naujų dalykų, kurie gali tapti svarbesni už paprastą seksą. Svarbiausias iš jų – dvasinis artumas. Kiekvienam iš mūsų reikia gilaus ryšio su artimu žmogumi. Kad tas ryšys taptų dar glaudesnis, galima kai ką padaryti, pavyzdžiui, šiuos 7 dalykus.

1. Mėgaukitės tyla
Kartais geriau kartu patylėti, nei kalbėti niekus tik tam, kad užpildytumėte tylą. Jums nebus nejauku. Pripildykite šią tylą savo energijos, mėgaukitės vienas kito buvimu šalia.
 
2. Apsikabinkite
 
Nėra geresnio būdo išreikšti savo meilę ir prisirišimą už prisilietimus. Nebūtina užsiimti seksu, tiesiog apsikabinkite, prisiglauskite. Pajusite nepaprastą pasitenkinimą.
 
3. Gaminkite kartu
Tai puikus būdas suartėti, o laiką laukiant, kada patiekalas iškeps, galima sutrumpinti bučiniais ir apsikabinimais.
 
4. Išgerkite kartu
 
Tai ir taip kartais atsitinka, bet tikrai suartina. Kai abu linksminatės, kartu juokiatės iš kvailų pokštų, tampate artimesni. Alkoholis sustiprina emocijas. Grįžę namo iš pasilinksminimo, galite jaustis dėkingi vienas kitam, kad esate drauge.
 
5. Stebinkite vienas kitą
Darykite tai kuo dažniau. Kad ir kokia mažytė būtų jūsų staigmena, tas jausmas, kurį ji sukels jūsų partneriui, bus ypatingas.
 
6. Dalykitės paslaptimis
 
Papasakokite vienas kitam tokių dalykų, kurių daugiau niekas nežino. Tai labai stipriai suartina.
 
7. Miegokite kartu
 
Tiesiog gulėkite šalia apsikabinę ir liesdami vienas kitą tik kojomis. Tai perkelia į naują intymumo ir pasitikėjimo lygį.
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, Pora, intymi veikla, santykių sutvirtinimas,

Komentarai

Naujausi straipsniai