2019-09-08

5 artėjančių skyrybų požymiai pagal seksologus

  
5 artėjančių skyrybų požymiai pagal seksologus
© pixabay.com

Seksas – svarbi poros santykių sudedamoji dalis. Jeigu sutrinka sutuoktinių intymusis gyvenimas, vadinasi, nedaug laiko liko iki neištikimybės ir skyrybų. Kokie požymiai rodo, kad poros seksas nėra patenkinamas? Kokių aliarmo signalų negalima ignoruoti?

Retas seksas
Jeigu sutuoktinių seksas pasitaiko kartą per mėnesį ar net rečiau, tai atitolina partnerius vieną nuo kito, taip pat byloja, kad atsirado labai rimtų problemų. Paprastai tokiais atvejais partneriai jaučia daug nuoskaudų, kelia įvairias pretenzijas vienas kitam, nesugeba išsiaiškinti,, ieškoti kompromisų ir susitarti, todėl kenčia ir atsisako intymių santykių.
 
Nėra fiziologinio potraukio
 
Jeigu partneris nebesukelia fizinio potraukio, tai yra greitas skyrybas pranašaujantis požymis. Žinoma, su laiku keičiasi partnerių išvaizda, bet kartais vienas jų taip smarkiai apsileidžia, kad nustoja dominti kitą.
 
Moteris nesijaučia patraukli
 
Svarbi moters orgazmo sudėtinė dalis yra jos pasitikėjimas savimi ir savo patrauklumu. Jeigu santykiuose moteris nesijaučia patraukli ir geidžiama, ji ima vis dažniau atsisakyti sekso. Kai intymus gyvenimas apmirs, partneriai pradės tolti vienas nuo kito.
 
Skirtingi seksualiniai temperamentai
 
Kai vienas partneris nori užsiimti seksu dažniau nei kitas, gali kilti problemų. Partneris, kuriam reikia daugiau sekso, pradės jo ieškoti kitur, o antrasis, sužinojęs apie aistringojo sutuoktinio „seksualinį apetitą“, pradės jį kontroliuoti.
Nepasitikėjimas partneriu
 
Jis prasideda po neištikimybės. Net jeigu kitas atleis jį išdavusiam partneriui, vis tiek labai sunku bus susigrąžinti pasitikėjimą lovoje. Teks dirbti su savimi, atnaujinti seksualinį gyvenimą ar kreiptis pagalbos į psichologus. Reguliarus seksas – sveikų ir harmoningų santykių požymis. Jeigu intymus gyvenimas nesuteikia malonumo, tai gresia skyrybos. Šaltinis: kolobok.ua
  

Žymos: Santykiai, Seksas, Meilė

Komentarai

Naujausi straipsniai