Egidijus Gubinas   |   2015-09-14

Sužinokite savo profesiją, pašaukimą ir misiją pagal gimimo datą

  
Sužinokite savo profesiją, pašaukimą ir misiją pagal gimimo datą
© Pinterest.com

Profesija – tai instrumentas, su kuriuo žmogus atlieka savo pašaukimą ir realizuoja misiją. Kiekvieno žmogaus misija yra matyti save kaip Visatos dalelę. Pavyzdžiui, žmogaus organizme kepenų profesija yra valyti kraują, pašaukimas – apsaugoti organizmą nuo toksinių medžiagų ir saugoti energijos išteklius, o misija – padėti organizmui išlikti sveikam.

Nepriklausomai nuo profesijos ir pašaukimo, kiekvieno žmogaus misija – padėti kitiems.
Gimimo diena (nepaisant mėnesio)
 
Gimusiems 1, 10, 19, 28 dienomis tinkamos profesijos: rašytojai, religijos atstovai, politikai, vadovai, inžinieriai, energetikai. Jiems patinka užimti aukštus postus.
 
Gimusiems 2, 11, 20, 29 dienomis tinka profesijos susijusios su menu, architektūra, kelionėmis. Taip pat, tikėtina, kad šie žmonės bus rašytojai, skulptoriai, diplomatai, stomatologai, bankininkai, mokytojai.
 
Gimusiems 3, 12, 21, 30 dienomis tinka profesijos susijusios su chirurgija, policija, mokslu, dvasininkija, bankais, astrologija, mokytojavimu, vadovavimu.
Gimusiems 4, 13, 22, 31 dienomis: profesija susijusi su mokslu, politika, religija, fotografija, paštu, elektra, nekilnojamuoju turtu, jūra, geologija, psichologija, prekyba, menu.
 
Gimusiems 5, 14, 23 dienomis gali tikti profesija susijusi su buhalterija, filosofija, žurnalistika, reklama, tyrimais,verslu, pramogomis, ūkiu ir rankų darbu. Juos gali traukti greitas uždarbis.
 
Gimusiems 6, 15, 24 dienomis: tarnautojai, sekretoriai, juristai, prekeiviai, gydytojai, politikai, šokių mokytojai, grožio srities atstovai, pramogų ir aptarnavimo sferos atstovai.
 
Gimusiems 7, 16, 25: rašytojai, projektuotojai, mokslininkai, dailininkai, aktoriai, lakūnai, gidai, psichologai.
Gimusiems 8, 17, 26 dienomis: profesijos susijusios su politika, teisėtvarka, teologija, filosofija, istorija, tyrimais, matematika, nekilnojamuoju turtu, geologija, kelionėmis, ūkiu, ritualinėmis paslaugomis, draudimu, magija, okultiniais mokslais, specialiomis tarnybomis, kalėjimais.
 
Gimusiems 9, 18, 27 dienomis gali tikti profesijos susijusios su matematika, teologija, projektavimu, gamyklomis, vandens transportu, chirurgija, karyba, policija, miškais, administracija, prekyba, tarptautiniais santykiais, filosofija, leidyba, verslu, veikla susijusia su kovomis, alpinizmu, politika, avalynės gamyba.
 
Aštuoni žingsniai padedantys suprasti, kokia profesija Jums tinkama, ir koks Jūsų pašaukimas:
 
Ieškant savo profesijos, reikėtų savęs paklausti, kuo man patinka užsiimti? Kur aš daugiausia praleidžiu laisvo laiko? Hobis dažniausiai atspindi veiklą, kuria turėtumėte užsiimti.
 
Į kokios profesijos žmones dažniausiai atkreipiate dėmesį?  
Ko norėtume mokytis? Kokias knygas dažniausiai perkate ir skaitote, kam negailite pinigų? Kai įeinate į knygyną, į kurį skyrių einate?
 
Kokia veikla įkvepia Jus kurti? 
 
Kokias Jūsų savybes pastebi draugai, aplinkiniai ir už ką jie Jus dažniausiai giria?
 
Įsivaizduokite, kuo užsiimtumėte, jeigu Jums būtų garantuota 100 proc. sėkmė? 90 proc. žmonių nepasiekia sėkmės dėl baimės. 
 
Kuo užsiimtumėte, jeigu nereikėtų galvoti apie pinigus? Pavyzdžiui, vaikai,užsiimdami kokia nors veikla, tiesiog veikia, negalvodami visai apie rezultatą, o mes dažniausiai visą dėmesį nukreipiame į rezultatą ir galvojame, ne kaip geriau atlikti savo pareigas, o kaip greičiau gauti atlyginimą.
 
Daugiau straipsnių astrologijos tema galite rasti čia.
 
 
  

Žymos: Astrologija, Profesija

Komentarai

Naujausi straipsniai