Tiesa.com   |   2018-09-02

Rugsėjo mėnesio horoskopas 

  
Rugsėjo mėnesio horoskopas
© Max Pixel nuotr.

Pirmas rudens mėnuo visiems Zodiako ženklams bus paženklintas sėkmės ir sumanymų įgyvendinimo ženklu. Fortūna bus ir įsimylėjusiųjų pusėje. Dauguma trokštančiųjų meilės sutiks savo antrąją pusę ar sukurs šeimą. Fortūna globos ir darbščiuosius, ypač darboholikus – jų profesionalumas ir atkaklumas bus tinkamai įvertinti. Jie turės palankių progų užmegzti naudingų ryšių. Seksis ir kūrybinių profesijų atstovams. Jie sugebės įgyvendinti savo sumanymus ir sustiprinti pasitikėjimą savimi.

Deja, rugsėjis atneš daug sumaišties. Čia labai pravers santūrumas ir disciplina bei sveikas gyvenimo būdas.
Avinas
 
Rugsėjo mėnesį šį ženklą visur lydės sėkmė, tačiau su viena sąlyga – jeigu jis pradės tikėti aplinkiniais ir nesistengs kiekviename žmoguje ieškoti savo priešo. Pakeitęs savo požiūrį, Avinas galės pasiekti pasisekimo ir materialinėje sferoje, ir meilės fronte.
 
Veikiausiai pirmąjį rudens mėnesį Avinui teks pakratyti piniginę, kad sureguliuotų santykius su savo antrąja puse. Tačiau nusiminti dėl to nereikia –rugsėjo pabaigoje jis sulauks įdomaus finansinio pasiūlymo. Jis bus gana perspektyvus, todėl geriau jo neatsisakyti.
 
Per vasarą kai kurie šio ženklo atstovai priaugo papildomo svorio. Atsikratyti nereikalingų kilogramų padės sportas, o mitybos apribojimas gali neigiamai atsiliepti skrandžio ir žarnyno darbui.
Jautis
 
 
Jaučiui bus labai sunku atsitraukti nuo savo darbo, juk jis yra įsitikinęs, kad be jo viskas gali sužlugti. Tačiau jam teks tai padaryti, nes jis išvyks atostogauti arba pasijus pervargęs. Todėl geriau suplanuoti įdomias atostogas, kad praleistų naudingai šiltąsias rugsėjo dienas, sustiprintų sveikatą ir pasitaisytų savo nuotaiką.
 
Rudens pradžioj šio Zodiako ženklo atstovų laukia romantiška pažintis toli nuo namų, kuri gali peraugti į rimtus santykius.
Finansinėje srityje Jaučio reikalai klostysis gerai – bus didelė karjeros poslinkių ir papildomų pajamų tikimybė. Mėnesio pabaigoje jis sužinos malonią naujieną.
 
Dvyniai 
 
 
Dvyniams atėjo laikas užsiimti savo karjera. Svarbiausia rudens pradžioje jiems bus nepraleisti tinkamo momento, nes kito tokio šanso gali nepasitaikyti niekada. Todėl dabar reikia susikaupti, suimti save į rankas ir pademonstruoti visiems, ką sugebate profesinėje srityje. Svarbiausia tikėti savo jėgomis.
 
Rugsėjo mėnesį Dvyniams patartina atsisakyti tolimų kelionių, nes grės didelis traumų pavojus. Vieniši šio ženklo atstovai galės sutikti savo meilę neįprastomis aplinkybėmis. Gavę netikėtą draugų pasiūlymą išvažiuoti pailsėti į gamtą, sutikite. Dvyniams reikia pasirūpinti savo sveikata. Jiems padidės peršalimų pavojus. Imuninės sistemos stiprinimas ir sportas gali apsaugoti nuo negalavimų. Negalima piktnaudžiauti alkoholiu.
Vėžys
 
Visą mėnesį Vėžys ko nors mokysis pats ir perduos savo patirtį kitiems. Rugsėjo mėnesį juos užgrius buitiniai rūpesčiai. Veikiausiai jis užsiims buto remontu ar interjero keitimu. Tai padės jam sustiprinti pašlijusius santykius su savo antrąja puse.
 
Rudens pradžioje patartina vengti ginčų ir konfliktų su bendradarbiais ir viršininkais. Reikia stengtis jiems nusileisti ir sutikti su jų nuomone net tada, kai jie atrodys neteisūs. Tik taip bus galima pasiekti užsibrėžtų tikslų, susijusių su karjera. Bus nemaža tikimybė, kad kai kurie šio ženklo atstovai užims vadovaujančius postus.
 
Rugsėjo mėnesį naudinga surengti trumpą kelionę prie jūros. Vienišas Vėžys turės progą susipažinti su įdomiu asmeniu, kuris pakeis jo gyvenimą į gerąją pusę.
 
Liūtas
 
Rugsėjo mėnesį šio ženklo atstovai daug laiko praleis su šeima ar draugiškoje aplinkoje toli nuo namų. Jiems bus labai naudinga išvykti prie jūros ar pasisemti naujų jėgų miške. Darbe jie patirs sunkumų dėl savo organizuotumo ir disciplinos stokos, dėl to gali sumažėti jų pajamos. Nusiminti neverta, nes šios aplinkybės gali būti puikus impulsas pradėti ieškoti sau geresnės darbo vietos arba pradėti savo verslą. Tiesa, lemiamas permainas geriau atidėti spalio mėnesiui, nes rugsėjis joms dar nebus palankus.
 
Rudens pradžioje Liūtui pateiks siurprizą senas draugas. Kad sustiprintų sveikatą, Liūtui reikia pakeisti savo mitybos racioną ir mesti rūkyti. Taip pat šiuo metu nepatartina užsiimti rizikingomis sporto rūšimis, nes padidės traumų pavojus.
 
Mergelė
 
Visą rugsėjį Mergelė svarstys, kas jai yra svarbiau – įrodyti savo profesinį meistriškumą ir dėl to apleisti šeimą ar skirti visą dėmesį šeimai ir numoti ranka į darbą. Išspręsti šį rebusą ir išsklaidyti abejones jai padės artimi giminaičiai.
 
Mergelės finansinė padėtis rudens pradžioje bus stabili, nepaisant to, kad teks išleisti nemažą sumą brangiam pirkiniui, kuriuo ji tikėsis pradžiuginti artimą žmogų. Santykiuose su partneriu vyraus idilė, prasidės romantiškasis periodas.
 
Vienišiems šio Zodiako ženklo atstovams rugsėjis bus puikus mėnuo antrosios pusės paieškoms. Beje, verta atidžiau pasidairyti ir po draugų ratą, gal būt tarp jų yra tas, kurio seniai ieškoma. Rugsėjo pradžioje primins apie save senos lėtinės ligos, todėl vertėtų iš anksto pasirūpinti savo sveikata.
 
Svarstyklės
 
Rugsėjo mėnuo Svarstyklėms bus kupinas malonių siurprizų, kuriuos jam pateiks mylimi žmonės. Antroji pusė Svarstyklėms įteiks brangią dovaną, apie kurią jos net nesvajojo. Šio Zodiako ženklo atstovai, kurie turi šeimą, sužinos kai ką įdomaus apie savo vaikus, kas juos smarkiai pradžiugins.
 
O vienišos Svarstyklės rudens pradžioje sutiks simpatišką priešingos lyties bendramintį, su kuriuo užmegs romantišką ryšį.
 
Svarstyklėms šį mėnesį teks išsiskirti su nemaža pinigų suma, kurią teks paskolinti geram draugui. Bet tai nebus didelis nuostolis, kuris smarkiai pakristų jų asmeninį biudžetą, nes po kurio laiko jos atgaus savo pinigus ir išsaugos draugiškus santykius. Svarstyklės suvoks, kad draugystė joms yra net brangesnė už pinigus.
 
Skorpionas
 
 
Pirmąjį rudens mėnesį Skorpionas daug mąstys apie gyvenimo prasmę ir dėl to praleis jam pasitaikiusią palankią galimybę realizuoti save profesinėje srityje. Ypač tai liečia kūrybinių profesijų atstovus. Reikia būti atsargiems tvarkant piniginius reikalus. Nerekomenduojama pasirašyti jokių dokumentų, prieš tai jų atidžiai neišstudijavus. Didelė tikimybė, kad kažkas bandys apgauti Skorpioną.
 
Rugsėjo mėnesį Skorpionui patartina surasti laiko poilsiui su draugais arba savo šeima. Vienišas Skorpionas rudens pradžioje bus nustebintas netikėto priešingos lyties atstovo prisipažinimo, kad yra jo mylimas. Jeigu jis negali nuoširdžiai atsakyti tuo pačiu, nes nejaučia jokių švelnių jausmų, tai geriau atsisakyti kontaktų. Kitaip jam bus nelengva atsikratyti įkyraus gerbėjo.
 
Rugsėjo mėnesį Skorpionui gali kilti sveikatos problemų, dėl kurių bus kaltas sėdimas gyvenimo būdas. Patartina užsiimti sportu.
 
Šaulys
 
Rugsėjo pradžioje Šaulys nuspręs, kad atėjo laikas kardinaliai pakeisti gyvenimą, todėl pradės ieškoti naujo verslo partnerio, naujo darbo ar bandys pakeisti savo socialinį statusą. Tačiau šio Zodiako ženklo atstovų troškimai taip ir liks tik neįgyvendintais troškimais, kurie aptemdys jų dvasinę ir emocinę būseną. Kai kuriems gali tekti kreiptis pagalbos į psichologą. Kad to išvengtų, Šauliui patartina stengtis nepuoselėti nerealių lūkesčių.
 
Finansinėje srityje taip pat ne viskas bus sklandu. Patartina susiveržti diržus kuriam laiku ir neįlįsti į skolas. Nes kitaip skolos ims didėti, ir nebus kaip jų padengti. Išsilaikyti neįkritus į finansinę duobę Šauliui padės ištikimi draugai ir artimieji.
 
Užtat meilės srityje Šauliui seksis kaip niekada – romantika, aistros ir visiškas supratimas su antrąja puse padės jam lengvai įveikti visus gyvenimo sunkumus.
 
Ožiaragis
 
Rugsėjis – palankus mėnuo Ožiaragiui pasirūpinti šeimos padidėjimui. Tie šio ženklo atstovai, kurie svajoja apie kūdikį, turėtų pasinaudoti šiuo metu.
 
Rudens pradžioje galimi nesutarimai su mylimais žmonėmis dėl padidėjusio Ožiaragio dirglumo. Nepatartina tuo metu priimti reikšmingų sprendimų, susijusių su pinigais. Kūrybinių profesijų žmonėms tai bus puikus metas realizuoti savo sumanymus. Jie sulauks įvertinimo ir pripažinimo. Ypač seksis dailininkams ir rašytojams.
 
Rudens pradžioje Ožiaragis gaus pasiūlymą dalyvauti finansinėje veikloje. Kad ir koks viliojantis jam atrodys tas pasiūlymas, sutikti nepatartina. Kitaip jis patirs didelių finansinių nuostolių ir nusivylimų.
 
Moteriškos lyties šio ženklo atstovės rugsėjo mėnesį gali laikytis liekninančios dietos – rezultatai jas pradžiugins.
 
Vandenis
 
Rugsėjo mėnesį Vandenis pajus sustiprėjusį savo patrauklumą ir būtinai tuo pasinaudos. Jis ims daugiau ir laisviau flirtuoti. Vandenis turės progos pritraukti vertingų gerbėjų ir įtakingų asmenų, kurie padės jam daryti karjerą. Tačiau visur bus reikalingas saiko jausmas, kitaip jam grės pavojus išgarsėti kaip lengvabūdžiam ir nepatikimam asmeniui, kas gali sunaikinti visus puikius karjeros šansus.
 
Rudens pradžioje Vandenio laukia nenumatytos išlaidos. Jis nuspręs pagerinti savo buitines sąlygas, pakeisti interjerą ar net patį būstą. Darbe gali kilti smarkus konfliktas, kurį sukels pavydas. Šio ženklo dailiosios lyties atstovėms reikia būti labai atsargioms pasirenkant flirto objektą. Lengvabūdiški žaidimai su kolegomis gali brangiai kainuoti.
 
Žuvys
 
Pirmasis rudens mėnuo Žuvims bus labai palankus kelionėms ir ekskursijoms. Išvykų metu jos galės susipažinti su įdomiais žmonėmis. Kai kurie vėliau net taps gerais draugais.
 
Rugsėjo mėnesį susituokusioms Žuvims teks nuolat įrodinėti antrajai pusei savo meilę. Tai bus gana sudėtinga. Galiausiai kai kurios Žuvys nebeištvers ir nuspręs pradėti naują gyvenimą vienumoje.
 
Žuvų finansinė padėtis rudens pradžioje bus stabili, tačiau jų sveikata gali pašlyti. Reikia stengtis reguliariai ilsėtis ir maitintis kokybišku, subalansuotu maistu. Ypač savo virškinimo sistema turėtų susirūpinti vyriškos lyties šio Zodiako ženklo atstovai. Neverta persitempti treniruoklių salėse – galimos sunkios traumos.
 
  

Žymos: horoskopas, rugsėjo mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai