Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-07-17

Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų

  
Rugpjūčio mėnesio horoskopas 12-ai Zodiako ženklų
© pxhere nuotr.

2018 m. rugpjūtis bus sumanymų įgyvendinimo mėnuo. Tie, kurie troško ramybės, galės praleisti jį linksmindamiesi ir tinginiaudami, o tie, kurie svajojo apie dideles permainas, galės pradėti pokyčius savo gyvenime būtent šiuo metu. Tiems, kure trokšta kaip reikiant pailsėti, laikas veikti. Svarbiausia nedaryti to, ko nenorite. Stenkitės atsisakyti tų darbų, kurie jus slegia, juk vis tiek iš to nieko gero nebus.

AVINAS
(03 21–04 20)
 
Avinui rugpjūtis bus audringas mėnuo. Jį aplankys netikėti svečiai arba įvyks nenumatytas atsitikimas, kuris sujauks visus paskutinio vasaros mėnesio planus. Teks atidėti planuotą išvyką ar būsto remontą neribotam laikui. Avino veiklos troškimas neleis jam susitaikyti su tokia padėtimi. Jis pasistengs surasti išeitį iš susiklosčiusios situacijos, kad nesugadintų santykių su aplinkiniais ir neatsisakytų savo ketinimų.
 
Patartina atkreipti dėmesį į vaikų elgesį – jie bandys surengti nemalonią staigmeną, kuriai reikėtų užkirsti kelią. Rugpjūčio mėnesį gali kilti stuburo problemų. Rekomenduojama laiku kreiptis į gydytoją ir vengti sunkaus darbo namuose ir sodyboje.
 
JAUTIS
(04 21–05 20)
 
Paskutinį vasaros mėnesį Jaučiui tiesiog būtina pailsėti ir išeiti atostogų. Poilsis gali būti ne ilgas, bet tikras, o ne toks kaip paprastai, paaukotas darbui sode, generaliniam būsto tvarkymui ar remontui. Patartina atostogas praleisti kuo toliau nuo namų ir darbo, kad nekiltų pagundos padirbėti iš peties.
 
Finansiniu atžvilgiu rugpjūtis bus stabilus. Jautis visada sugebėdavo atidėti dalį pajamų, kad nereikėtų jaudintis dėl rytojaus, jeigu prasidėtų sąstingio periodas.
 
O meilės srityje Jautis susidurs su problemomis. Teks aiškintis santykius su savo antrąja puse.
  
Jaučiui patartina pasirūpinti gera apsauga nuo saulės – naudoti specialius kremus, nešioti akinius, dėvėti kepurę ir vengti pasivaikščiojimų vidurdienį.
DVYNIAI
 
(05 21–06 21)
 
Visą rugpjūtį Dvyniai praleis susitikimuose, pasitarimuose ir renginiuose, kur susipažins su naujais žmonėmis. Tačiau ne visi naujieji draugai bus nuoširdūs ir neapsimetinėjantys. Intuicija padės teisingai pasirinkti. Svarbiausia gerai įsiklausyti į savo vidinį balsą.
 
Lemtingas susitikimas įvyks mėnesio viduryje visai netikėtomis aplinkybėmis. Tuo metu likimas gali pateikti staigmeną. Didelė tikimybė susipažinti su malonia būtybe, su kuria užsimegs gana jausmingi santykiai. Deja, ilgai jie neišsilaikys – jiems sutrukdys pavydas. Galimi ir piniginiai nuostoliai, kurių kompensuoti greitai nepavyks.
 
Tad Dvyniams patartina saugotis fatališkų moterų ir vyrų.
VĖŽYS
 
(06 22–07 22)
 
Rugpjūčio mėnesį laimės šaltinis Vėžiui bus asmeninis gyvenimas. Šio ženklo atstovai visaip stengsis atsiriboti ir pasitraukti nuo žmonių, išskyrus pačius brangiausius. Tik būdami vieni jie sugebės atgauti pusiausvyrą ir vidinę harmoniją, pasisemti įkvėpimo savo kūrybiniams darbams. O naujų idėjų jiems netrūks.
 
Mėnesio viduryje Vėžys susipažins su įdomiu žmogumi, su kuriuo jį galbūt susies bendri finansiniai interesai. Jam patartina neskubėti visiškai pasitikėti nauju pažįstamu – galimi piniginiai nuostoliai.
 
Paskutinį vasaros mėnesį Vėžiui gali kilti rimtų sveikatos problemų, nes jis ilgą laiką ignoruos skausmo pojūčius ir įtartinus simptomus. Patartina išsitirti skydliaukę ir atkreipti dėmesį į kūno pokyčius, ypač svorio padidėjimą ar sumažėjimą. Kivirčas su tėvais gali tapti depresijos priežastimi.
 
LIŪTAS
 
(07 23–08 23)
 
Rugpjūtis Liūtui bus atvirų durų diena visiems draugams. Vieni užsuks patarimo, kiti norėdami pasilinksminti, treti – padėti buities darbuose. Mat paskutinį vasaros mėnesį Liūtui kils nenumaldomas poreikis pakeisti savo būstą, todėl jis imsis remonto arba sumanys atnaujinti interjerą.
 
Šio ženklo atstovai, kurie turi vaikų, bus nustebinti savo atžalų elgsenos pasikeitimo. Jie ims protingiau elgtis su pinigais.
 
Rugpjūčio mėnesį gali kilti konfliktų su antrąja puse dėl pavyduliavimo ir įtarinėjimų. Užtat finansiškai Liūtas galės jaustis stabilus. Jam net atsivers karjeros ir didesnio atlyginimo perspektyvos.
 
MERGELĖ
 
(08 24–09 23)
 
Paskutinį vasaros mėnesį Mergelė bus nuolatinės jaudinimosi ir nerimo būsenos, ją kankins beprasmiškos niūrios mintys ir būsimų blogų įvykių nuojautos. Nors nieko baisaus rugpjūčio mėnesį neįvyks, išskyrus santykių krizę su partneriu, kuris trukdys judėti į priekį. O Mergelei rugpjūčio mėnesį kaip tik yra geriausia planuoti savo ateitį.
 
Sunkiai klostysis finansinė situacija, teks susiveržti diržus arba lįsti į skolas. Žinoma, tokių sunkumų bus galima išvengti, jeigu ji neklausys artimųjų ir giminaičių. Mergelė negali būti griežta kitiems ir pasipriešinti jų spaudimui, bet šį mėnesį vertėtų pademonstruoti stiprų charakterį.
 
Dailiosioms šio ženklo atstovėms pavyks užmegzti tarnybinį romaną, kuris gali teigiamai paveikti jų karjerą.
 
SVARSTYKLĖS
 
(09 24–10 23)
 
Rugpjūčio mėnesį Svarstyklės nuspręs reformuoti savo gyvenimą. Ir joms toks sumanymas galėtų puikiausiai pavykti, tačiau kils nemažų kliūčių – šeimyninių problemų. O pastarųjų paskutinį vasaros mėnesį netrūks: susirgs vaikai, susipyks tėvai, kils nesusipratimų su antrąja puse.
 
Ir darbe Svarstyklėms ne viskas seksis sklandžiai. Konfliktas su viršininku gali tapti net triukšmingo atleidimo priežastimi. Tačiau Svarstyklės liks nepajudinamos ir nesileis tampomos už virvutės. Tokį elgesį teigiamai įvertins konkurentai ir pasiūlys Svarstyklėms pereiti į kitą darbą geresnėmis sąlygomis.
 
SKORPIONAS
 
(10 24–11 22)
 
Rugpjūčio mėnesį Skorpionui nepatartina leistis į kelionę savo automobiliu, ypač jeigu pats jį vairuos. Galimas rimtas mašinos gedimas arba avarija, kuri sugadins atostogas ir santykius su keleiviais.
 
Darbe gresia didelis pavojus susibarti su pavydžiu asmeniu, kuris taps smarkaus skandalo ir nemalonumų su viršininkais priežastimi. Tačiau galiausiai Skorpionas išeis iš konflikto nugalėtoju. Jis garbingai įrodys savo teisybę. Toks incidentas kainuos jam nemažai nervų.
 
Meilės srityje bus štilis. Jeigu Skorpionas turi pastovų partnerį, paskutinį vasaros mėnesį patartina praleisti dviese. Tai sustiprins santykius. Jeigu partnerio nėra, šį mėnesį neverta jo ieškoti. Nieko gero iš to neišeitų.
 
ŠAULYS
 
(11 23–12 21)
 
Rugpjūčio mėnesį Šaulys daug laiko praleis kelyje: komandiruotėse, keliaudamas per atostogas į kitas šalis ar važinėdamas su reikalais. Nors Šauliui teks nuolat iškrauti ir vėl sukrauti lagaminą, jis dėl to nesiskųs, nes mėgsta keliauti. Jis patirs malonumą važinėdamas, pasirinks įdomių bendrakeleivių, susipažins su naujais žmonėmis.
 
Staigus klimato pasikeitimas gali pakenkti Šaulio sveikatai. Labai svarbu prieš ilgesnes keliones nepersivalgyti, o svetimose šalyse neeksperimentuoti su egzotiškais patiekalais.
 
Rugsėjo mėnesį Šauliui neduos ramybės vienas klausimas: kada jam grąžins pinigus. Bet pasiteirauti skolininko tiesiai jis neišdrįs. Geras draugas jam padės susigrąžinti skolą.
 
OŽIARAGIS
 
(12 22–01 20)
 
Jeigu Ožiaragis ko nors nesuspėjo padaryti per praėjusius du vasaros mėnesius, rugpjūtį jam pavyks suimti save į rankas ir įgyvendinti planus. Mat šį mėnesį žvaigždės bus labai palankios Ožiaragiui. Bus didelė tikimybė, kad išsipildys slapčiausias jo troškimas. Jam net nereikės laukti iš dangaus krintančios žvaigždės, užteks susikoncentruoti, karštai panorėti ir imtis darbo.
 
Mėnesio viduryje vienišas Ožiaragis sutiks savo meilę, bet iškart ją praras, nes bijos prisipažinti apie savo jausmus. Likimas pasigailės jo ir suteiks dar vieną šansą – jiedu vėl susitiks. Svarbiausia bus nepakartoti ankstesnės klaidos, nes trečio karto jau nebebus.
 
VANDENIS
 
(01 21–02 19)
 
Visą mėnesį Vandenis degs tokia aistringa meile, apie kokią šis Zodiako ženklas net nesvajojo. Deja, jam nepatartina pulti stačia galva į naujus santykius. Jausmai – malonus dalykas, bet galvos pamesti nederėtų. Kitaip jam gali kilti didelių finansinių problemų ir nemalonumų dėl darbo. Viršininkai bus nepatenkinti dėl Vandenio išsiblaškymo ir neatidumo. Už klaidas jį gali nubausti ir sumažinti atlyginimą.
 
Rugpjūčio mėnesį Vandeniui gresia netikėtas sveikatos sutrikimas. Peršalimas taps nemalonių negalavimų priežastimi. Patartina saugotis skersvėjų, karštomis dienomis negerti atšaldytų gėrimų ir nesimaudyti šaltame vandenyje.
 
ŽUVYS
 
(02 20–03 20)
 
Žuvys visada išsiskyrė aikštingu charakteriu, bet rugpjūčio mėnesį jis pasireikš ypač smarkiai. Žuvys nuspręs visiškai pakeisti savo gyvenimą. Įgyti kitą profesiją, susirasti naują darbą, gyvenimo partnerį ir net naujų draugų.
 
Tokios permainos neigiamai atsilieps sveikatai, nes teks daug ir sunkiai darbuotis, kad įgyvendintų savo sumanymus. Žuvys smarkiai nervinsis, apniks depresinės nuotaikos, problemos atrodys neišsprendžiamos. Tik meilė galės sugrąžinti Žuvis į jų ankstesnę būklę.
 
Rugpjūčio pabaigoje bus didelė tikimybė, kad Žuvys gaus pinigų iš netikėto šaltinio. Jų reikėtų neišleisti, verčiau atidėti stambiam pirkiniui, kurį galės įsigyti rudens pradžioje.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Horoskopai, rugpjūtis

Komentarai

Naujausi straipsniai