Tiesa.com   |   AstroAge   |   2017-03-03

Prasideda Veneros klajonės – nuo ko geriau susilaikyti?

  
Prasideda Veneros klajonės – nuo ko geriau susilaikyti?
© pixabay.com
Retrogradinė Venera tampa kas 19 mėnesių.
Žmonės arba patys pradeda ieškoti buvusių partnerių arba juos vėl netikėtai suveda likimas.

Venera – harmonijos, meilės, gėrio, grožio ir materialinės gerovės globėja. Venera valdo mūsų juslinius poreikius, troškimus ir malonumus. Ji įtakoja mūsų meilės reikalus, gebėjimą sužavėti partnerius, mūsų elgseną santykiuose.

Stilius, geras skonis, elegancija, menas, polinkis gražiems ir brangiems daiktams - priklauso jai.
Kas yra retrogradinė Venera?
 
Retrogradinė Venera tampa kas 19 mėnesių. Tuo metu ji juda atbula t.y. priešingai Zodiako ženklų skaičiavimo sekai. Tai trunka apytiksliai 6 savaites. Tokiu metu visose srityse, kurias atstovauja Venera, jaučiama painiava, nestabilumas, kliūtys.
 
Gražioji Venera atbulai judės nuo kovo 4-os dienos ryto iki balandžio 15-os dienos popietės.
Tokiu metu ji pirmiausia paliečia santykių temą. Tai ypatingai lemtingas periodas partnerystėje. Prieraišumas, romantika, artumo poreikis, meilės skleidimas bei priėmimas ganėtinai komplikuojasi.
 
• Vienas dažniausių retrogradinės Veneros pasireiškimų žemiškajame gyvenime – buvusių mylimųjų apsireiškimas arba senų meilės patirčių, istorijų prisiminimas. Žmonės arba patys pradeda ieškoti buvusių partnerių arba juos vėl netikėtai suveda likimas. Tiesa, grįžta tik tie mylimieji, su kuriais turime nebaigtų reikalų, o buvusios meilės patirtys vėl atsinaujina tik tada, jeigu buvo nesuprastos ir neišspręstos anksčiau. Puikus laikas nuraminti širdis, išsiaiškinant nutylėtas tiesas ar neteisingai suprastus žodžius ir ramiai judėti pirmyn... atskirai arba vėl kartu. Taigi, mums suteikiama galimybė ištaisyti praeities klaidas!
• Naujų santykių tokiu metu užmegzti nerekomenduojama, nes jie dažniausiai neturi ateities. Tačiau, dabar tinkamas laikas nutraukti esamus ryšius, jeigu jie jau seniai jūsų nebetenkina, nedžiugina, o ateities perspektyvos sukelia abejonių. Bet jeigu tai tik spontaniškai kilęs noras viską keisti – gerai pagalvokite, nes kai Venera nuo balandžio vidurio vėl judės tiesiai, nutrauktus santykius gali būti labai sunku atkurti.
 
• Galimi momentiniai aistros protrūkiai ir viesulingi romanai. Deja, skuboti sprendimai, paremti geismo tenkinimu pasibaigs ašaromis, kai Venera vėl ims judėti tiesiai. Tačiau, jei jausmai tikri, tokiu metu galima rasti ir tikrąją meilę, tik turite pasiruošti tam tikriems sunkumams ir jausmų išbandymams. Šią naštą reikia priimti kaip lemtingos meilės kainą, kurią reikia sumokėti, kad būti kartu. Meilė sau ir kitam, kantrybė ir puikus kartu leidžiamas laikas padidina neblėstančių jausmų ir ilgai truksiančios draugystės galimybę.
 
• Venera taip pat valdo ir pinigus. Taigi, reiktų būti atsargiems su finansais. Astrologijoje tradiciškai yra manoma, jog neverta pirkti itin prabangių ir vertingų pirkinių, nes paprastai vėliau „išlenda“ defektai arba tiesiog nebetenkina pats daiktas, suprantama, kad norėta ne visai to.
 
Panaudokite šį laikotarpį gilesniam savęs pažinimui, priėmimui ir meilei. Suraskite tikrąsias nepavykusių santykių priežastis. Pasikartojanti buvusių partnerių tema gali padėti išsivaduoti nuo praeities ar dabartinių santykių problemų. Net gilesni pamąstymai, o ne realus kontaktas su buvusiais partneriais, gali būti pakankamas, kad išvalytumėte savo sukauptą karminį bagažą. Ir nors šiuo metu galite sutikti ir likimo skirtus partnerius, sielos draugus, rimtesnius veiksmus reikėtų atidėti kol Venera nustos judėti atbula.
Pagrindinės retrogradinės Veneros laikotarpio taisyklės – nepradėti naujų santykių, neištekėti/nevesti, neišleisti didelių pinigų blizgančiom, prabangos prekėm.
 
Daugiau naudingų astrologinių įžvalgų – AstroAge.
  

Žymos: Astrologija, astroage, venera

Komentarai

Naujausi straipsniai