Giedrius Druktenis, Elegancija.eu   |   2011-12-22

Paskutinė minutė: 10 originalių dovanos JAI idėjų

  
Paskutinė minutė: 10 originalių dovanos JAI idėjų Svarbiausia, kad dovana būtų originali.

Pradžiai paprastas patarimas – venkite klišių. Jokių apatinių, banalių kvapniųjų žvakių ar pliušinių žaislų. Esmė netgi ne dideliuose piniguose, suplotuose už kokį nors žinomo dailininko paveikslą.

Kiekvienos geros dovanos grožis visad slypi tame, kaip akivaizdžiai ji išreiškia Jūsų originalumo paieškas siekiant įtikti mylimajai ir išryškinti jos gerąsias savybes. Ko jokios kelnaitės ar jokie chalatai niekada ir nepadarys…
Bet visada padarys:
 
1. Skanėstai iš „Marks&Spencer“ – brangu pašėlusiai, bet čia ir slypi visas malonumas. Britiška estetika, iš proto varantis skonis, pavėluotas ir banalus suvokimas, kad ne pinigai šiame gyvenime yra svarbiausia.
 
 
2. Žurnalo prenumerata – būtent užsienietiško, o ne to, ką visos jos draugės gali rasti bet kuriame kioske ar degalinėje. Amerikietiško, britiško ar rusiško (priklausomai nuo to, kurioje šalyje tavo dama gyvena), „Tatler“, „Vanity Fair“ ar „Harper‘s Bazaar“ numeris visada atrodys išdidžiai, nerūpestingai nusviestas ant jos automobilio keleivio sėdynės. Smulkmena, bet draugėms nelabai malonu. Tuo pačiu pademonstruos, kad savo žingeidumu ir skoniu Jūsų mylimoji akivaizdžiai nebetelpa į vienos šalies rėmus.
 
3. Savo paties nuotrauka – įrėminta. Gali būti ir Jūsų bendra nuotrauka, taip pat įrėminta, žinoma. Tai visada atrodys subtiliai egoistiška, bet, kaip sakė Conradas Hiltonas, „tokios nuotraukos padeda susikaupti“.
 
4.Savi marškiniai arba marškinėliai – nes šiame pasaulyje dar nėra sukurta seksualesnio vaizdo, nei mergina, sekmadienio ryte vilkinti mylimojo marškinius ar marškinėlius.
 
5. Galvosūkis „Neo-cube“ – šių įmagnetintų rutuliukų manija, užvaldžiusi Holivudą, negali būti be pagrindo. Ir apskritai, bet kuris galvosūkis, dovanojamas mylimajai, ne tik pademonstruos Jūsų pasitikėjimą jos protiniais gebėjimais, bet ir užims nemažą jos gyvenimo dalį, per kurią Jūs pats galėsite atlikti išties naudingų visuomenei darbų. Be to, visada galėsite žaisti ir pats. Tik būtina paminėti, kad „Neo-cube“ šiuo metu yra mėgstamiausias Kobe Bryanto žaislas, dėl kurio jis neretai praleidžia net treniruotes. Arba bet kurio kito aktoriaus (atleto, visuomenės veikėjo), kuris imponuoja Jūsų išrinktajai.
 
 
6. Jos gimimo dienos laikraštis – tai nesunku padaryti, bet efektas yra visada garantuotas. Užuot leidęs laiką picerijoje, skubėkite į Mažvydo biblioteką, ten pakelkite didžiausio tuo metu jos gimimo dienos dienraščio (tarkime, 1945 metų sausio 12 dienos „Tiesa“) numerį, nusikopijuokite jį ir įrėminkite. Šiaip yra smagu kartais paskaityti tuos leidinius, dar smagiau bus jai, kad ji pati yra ir buvo neatsiejama tos dienos dalis.
 
 
7. Savo ranka parašytas laiškas arba eilėraštis – svarbu tik, kad būtų aišku, jos jis rašytas kadaise, seniai. Tarkime, tada, kai Jūs buvote komandiruotėje Naujojoje Zelandijoje. Taip pademonstruosite jai savo ilgesį, ir bet kuriuo atveju, tai atrodys kaip tikra Jūsų sąjungos relikvija. Maždaug tas pats, kaip viduramžiais pardavinėjamos Kristaus kryžiaus liekanos, šventųjų pirštai ar apaštalų apdarų skiautės. Kainavo nemažai ir vertinami buvo nuoširdžiai.
 
8. Su sveikatingumu susijęs elektrinis aparatas – pavyzdžiui, garintuvė maistui gaminti garuose. Arba žadintuvas „Wake-up Light“, žadinantis šviesa. Reikiamas daiktas buityje bet kuriuo atveju. Ir kartu akivaizdus įrodymas, kad rūpinatės jos sveikata ir gerbūviu.
 
 
9. Elektroninė knygų skaitytuvė „Kindle“ arba „Sony Reader“ – gal bent tai privers ją pradėti skaityti knygas? Ir pademonstruos Jūsų rūpestį aplinkosauga, technologinį pažangumą ir estetinį jausmą. Be to, ši skaitytuvė greičiausiai netruks jai atsibosti, ir tada kuo puikiausiai galėsite naudotis ja ir pats.
 
 
10. „Tech pirštinės“ – keista, kad ji jų dar neturi. Pirštinės, skirtos naudotis „iPad“ ar kitais elektroniniais žaisliukais lauke, ypač žiemą visada atrodo žaismingai, linksmai ir valiūkiškai. Ir moderniai, be abejo.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai