2009-12-17

Pasimatymo žavesys

  
Pasimatymo žavesys

Kai einate į pasimatymą, tikitės, kad susitiksite su būtybe, kuri, jūsų manymu, ateityje bus visada žavinga, švelni, išradinga virtuvėje, dvasinga ir gimnastė lovoje. Tačiau jūs jos kol kas nepažįstate, o tai ir yra pasimatymo esmė. Todėl tam, kad išpeštumėte daugiausia naudos iš šio bauginančio, tačiau būtino ritualo, turite savo moterį stebėti.

Akivaizdu, kad šiuolaikinėms moterims skirti žurnalai ir straipsniai suformavo didelę kastą cinikių, vertinančių vyrus kaip daug uždirbančius, bet išsiblaškiusius vaikus, kurie mainais į atletišką seksą su erotiškus garsus leidžiančia moterimi atidarinėja duris, perka gėles, peršasi, ir, galų gale, yra lengvai kontroliuojami.
Simetrija ar pinginė?
 
Kaip žinia, kiekvienas vyras, matydamasis su moterimi, stengiasi pabrėžti savo protą, brandą ir pajamas. Ir tai natūralu. Tyrimai rodo, kad vyro akys moteryje nevalingai ieško simetriškų kūno formų ir vaisingumą pabrėžiančių požymių, o moterims nesąmoningai labiausiai rūpi vyro finansinis pajėgumas, reikalingas palikuonių gerovei užtikrinti. Tokia jau ta mūsų fiziologija.
 
Ką gi, džentelmenas padarys viską, kad su juo praleistas laikas moteriai keltų tik malonius atsiminimus. Ir tam nebūtina sugalvoti ką nors labai egzotiško. Tiesiog gerai suplanuokite savo elgesio strategiją – žingsniuokite kaip vyras, leiskite pinigus kaip girtas jūreivis, mąstykite kaip žvalgas priešo užnugaryje.
 
Pirmiausia – logistika
Kai džentelmenas kviečia damą į restoraną, geriausia iš anksto nesakyti, kokiame būtent restorane jie leis vakarą. Paslaptingumas žadins jos smalsumą.
 
Atvykusią damą geriausia pasveikinti šviežiu sąmoju, o ne dirbtinio entuziazmo šūksniais. Ir apskritai vakaro metu būkite sąmojingas. Tačiau, jei pastebite, kad damai nepatinka jūsų nešvankūs ar banalūs juokeliai, verčiau užsičiaupkite.
 
Džentelmenui nedera ilgai varstyti moters akimis. Ji mėgsta jaustis patraukli, tačiau nejaukiai pasijunta, kai vyras į ją žvelgia tarsi mėsininkas į ruošiamą kapoti kumpį.
Visada turėkite alternatyvų veiksmų planą. Net jeigu jūsų pasiūlymai apsilankyti vienoje ar kitoje vietoje yra atmetami, niekada neklauskite savo moters: „Na, tai ką dabar veiksime?“ Atminkite, dažniausiai tiesiog pasivaikščiojimas krantine ar senamiesčio gatvėmis suteikia pasimatymui daugiau romantiškumo nei apsilankymas restorane.
 
Neįkyrėkite damai
Kai į pasimatymą damai atnešate raudonų rožių, tuo pasakote, kad esate klounas be vaizduotės – arba tai, kad jau kartą kažkam esate nešęs raudonas rožes. Nešti gėles damai į pasimatymą apskritai yra vaikiška, be to, nepatogu jas nešiotis su savimi. Tikriausiai matėte vyriškį, rankose nešantį gėlių šluotą, kurios žiedai kone velkasi asfaltu?
Beje, gėles geriau siųskite damai į darbovietę, o ne į namus – tai padarys įspūdį jos bendradarbiams – jie galvos, jog esate tikras princas.
 
Būkite smalsus. Tyrimai ir praktika rodo, kad kuo daugiau pokalbyje su moterimi ištariate „tu“ („jūs“), tuo greičiau pelnote pašnekovės palankumą. Tačiau jeigu moteriai atrodo, kad jūs imate iš jos interviu, tada jau blogai, ir jums reikėtų patobulinti savo bendravimo įgūdžius. Pokalbyje venkite tokių frazių, kaip „tu man primeni mano motiną“ arba „ilgokai nebuvau su moterimi kur nors išėjęs“.
 
Būkite dosnus. Jūs ją pakvietėte, jūs ir mokėkite. Jei ji siūlosi pasidalinti išlaidas, atsisakykite, bet tik pirmą kartą. Per kitus susitikimus galima apsispręsti, kad moka tas, kuris uždirba daugiau pinigų, arba dėl asmeninių sumetimų. Aš pažįstu vieną gražią moterį, kuri garsėja kaip mėgstanti užkąsti ar išgerti vyrų sąskaita vien dėl to, kad patys pataikaujantys vyrai ją tokią ir padarė. Nėra ko kaltinti, jai visada atrodo, kad susitikdama ji vyrui daro paslaugą.
 
Būkite šaltas, bet ne pernelyg. Natūralu yra tai, kad absoliučiai kiekvienas vyras truputį jaudinasi per pasimatymą. Tačiau, kad ir kaip būtų keista, moterys palankiai vertina truputį susijaudinusius vyrus. Visiškai nesinervinantis vyriškis gali būti palaikytas mergišiumi.
Nekalbėkite apie savo buvusias meiles ir jokiu būdu nekalbėkite apie jas blogai. Tai bet kuriuo atveju skambės nepagarbiai ir žeminamai kitų žmonių atžvilgiu. Jūsų dama tiesiog turės prielaidą manyti, kad taip pat galite kalbėti ir apie ją.
 
Nesižvalgykite į kitas moteris.
Pasimatymo pabaigoje nesiskųskite, kad paklojote 80 litų ir negavote net bučkio – niekada nepripažinkite savo pralaimėjimo.
 
Jei ji žiūri jums į akis, tai gerai, jeigu žiūri ilgai – tada dar geriau. Jeigu jums sako, kad gerai atrodote, vadinasi, atrodote labai blogai. Jei ji sako „buvo smagu“, tai reiškia, kad kažkas kitas geriau organizuoja pasimatymus. Jei moteris per pasimatymą elgiasi itin užtikrintai, paklauskite savęs, kur ji taip spėjo įgusti.
 
Seksas per pirmą pasimatymą?
 
Vyro žavesio paslaptis bet kurio susitikimo metu yra gilus žvilgsnis į akis ir domėjimasis jos gyvenimu. Skambiai pasakius – psichodinaminiai elementai. Visų pirma, moterims patinka vyrai, kuriems jos patrauklios ne vien dėl savo išvaizdos, bet ir dėl to, kas jos yra ar ką sako. Todėl moterys visada nori, kad tokie vyrai pas jas grįžtų. Kita vertus, jeigu vyras pirmas nepradeda reikšti seksualinių siekių, jos ima jausti nepilnavertiškumo kompleksą dėl savo išvaizdos.
 
Tai ką daryt? Pasimylėti per pirmąjį pasimatymą? Čia nėra nieko nepadoraus. Kur kas nepadoriau yra sakyti „Aš tave myliu“ ir daugiau niekada nebepaskambinti.
Jeigu pasimatymo metu pajaučiate nenugalimą seksualinį potraukį, prasideda taktikos dalykai. Visų pirma, atminkite, kad jūs esate atsakingas už seksualinį kontaktą, ir jeigu jo nepadarysite pirmas, tada esate skystablauzdis, bet jei padarysite jį netinkamai, tada liksite nevykėlis. Todėl žinokite, kas tokiais atvejais yra teisinga, o kas džentelmenui netinkama.
 
Romantiškas bučinys
 
Pabučiuokite ją. Švelniai. Pradėkite lėtai. Laukite jos liežuvio. Kai jį pajausite, atsakykite tuo pačiu. Neužmirškite, lėtai ir švelniai. Suimkite jos veidą į savo delnus. Moterims tai patinka, nežinia kodėl, bet patinka. Sakykite, kad jau seniai nepatyrėte tokio jausmo, kaip dabar, kai ją apkabinote (net ir tuo atveju, jei vos prieš porą dienų mylėjotės su kaimyne).
Būkite nuoširdus, arba bent jau gerai tai suvaidinkite. Nekiškite liežuvio jai į ausį. Nestenėkite. Neklauskite, ar galima ją pabučiuoti (toks klausimas gerai skamba tik senoviškuose filmuose).
 
Būkite džentelmenas nuo pat vakaro pradžios iki kitos dienos ryto, jeigu jums pasisekė. Sakoma, kad pirmą įspūdį galima padaryti tik vieną kartą, tad geriau nepražiopsokite savo šanso.
 
Parengta pagal Giedriaus Drukteinio tinklaraštį www.elegancija.eu
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai