Tiesa.com   |   2017-06-25

Liepos mėnesio horoskopas

  
Liepos mėnesio horoskopas
© pixabay nuotr.

Liepa dažnam kelia asociacijas su atostogomis ir poilsiu, tačiau gyvenimas dėl to nesustoja, vasaros vidurys gali tapti laikotarpiu, lemsiančiu tolimesnį žmonių kursą.

Astrologinėje liepos mėnesio prognozėje – žvaigždžių pranašystės artimiausiam gyvenimo periodui.
Avinas
 
Pozityvus laikotarpis, galimas naujas pajamų šaltinis, o užsiėmimas – malonus. Patartina neužsidaryti, būti mobiliam, rinktis griežtą poziciją priimant sprendimus.
 
Darbinėje veikloje galite susidurti su neįprasta situacija, kuriai pasiruošti iš anksto neįmanoma, gali pasirodyti, kad praradote puikią galimybę. Dėl to nereikėtų sielotis ar abejoti savo gebėjimais.
 
Mažai tikėtini konfliktai ar nesusipratimai šeimoje bei tarp artimiausių žmonių, neatsisakykite kvietimų į tokias svarbias šventes kaip vestuvės, krikštynos ar kitus šeimos renginius.
Jautis
 
Liepa turėtų pasižymėti darna visose srityse, gali itin praversti Jaučio gebėjimas bendrauti, galimi susidūrimai su dalykais, kurių Jūsų gyvenime ligšiol nebuvo arba jų turėjote nepakankamai.
 
Patartina išmokti geriau kontroliuoti savo emocijas aptariant darbo reikalus su kolegomis ir partneriais. Pokyčiai bus laipsniški, bus pakankamai laiko priimti sprendimus.
 
Bendraudami su artimiausiais žmonėmis neturėtumėte pasikliauti tik savo nuomone, bandyti spręsti visų problemų vienašališkai, nes tai lems nepalankų rezultatą.
Dvyniai
 
Spalvingas ir perspektyvus mėnuo Dvyniams, jų aplinkoje vykstančių permainų dinamika pasirodys šiek tiek lėtesnė nei ankstesniu laikotarpiu. Būtų prasminga siekti pažangos, nepriimti skubotų išvadų.
 
Darbo srityje gana tikėtinos klaidos dėl nepakankamos informacijos, patariama veikti ramiai ir pasitikint savimi, privalote aiškiai numatyti, ko norite, o aplinkybės padės tam išsipildyti.
 
Svarbu sutelkti dėmesį į žmones, turinčius didelę reikšmę gyvenime, nepatariama dvejot, meluoti, slėpti tiesą, supraskite kitų žmonių emocijas.
 
Vėžys
Sėkmingas ir daug žadantis laikas, galimas senos svajonės išsipildymas, daugeliu atvejų aplinkybės taps Jūsų sąjungininkėmis,
 
Nemeskite pradėtų darbų ir užsibrėžtų tikslų, tie, kurie turės planą mėnesio pradžioje, tikrai laimės. Tikriausiai turėsite išspręsti daugybę skubių klausimų, kolegų parama – kone garantuota.
 
Yra daugybė galimybių širdies reikaluose, tačiau svarbiausias dalykas yra tai, kad nenumatomi jokie vidiniai šeimos konfliktai, nors nesutarimų bus.
 
Liūtas
 
Visose be išimčių srityse turėsite galimybę pasiekti norimų rezultatų. Žinoma, rezultatai bus tiesiogiai proporcingi įdėtoms pastangoms.
 
Darbo ar verslo srityje tikėtinos situacijų, palankių plėtrai, bet tai pareikalaus didesnės koncentracijos, dėmesingumo ir prisitaikymo. Gebėjimas prisitaikyti bus itin svarbus.
 
Santykiuose viskas vyks pagal Jūsų planus, nors tikėtini nukrypimai nuo pradinės minties. Galimas įvykis, kuris primins, kad turite priešų.
 
Mergelė
 
Lyginant su praėjusiu mėnesiu, liepą Mergelei gali paaiškėti daug daugiau atsakymų į rūpimus klausimus. Gal net žymiai daugiau nei bet kada anksčiau.
 
Turėsite progą palyginti save su tiesioginiais konkurentais profesinėje veikloje, tokiu atveju paaiškėtų pagrindiniai Jūsų pranašumai ir trūkumai.
 
Vienišiems žmonėms – tikimybė sutikti tą vienintelį(-ę), poroms nederėtų atidėlioti neišspręstų problemų ar įstrigti filosofiniuose samprotavimuose. Reikia veikti.
 
Svarstyklės
 
Iš esmės sėkmingas ir be didelių sukrėtimų mėnuo, turėsite gebėjimą labai greitai išsiaiškinti JUms nepalankių įvykių priežastis ir priimti atitinkamus sprendimus.
 
Jeigu profesinėje veikloje iki išsikeltų tikslų liko vos vienas žingsnis, tai tikėtina, kad jis bus žengtas lietą. Naudojantiems nesąžiningus metodus teks gailėtis.
 
Per pirmąsias 10 dienų gali kilti sudėtingų ginčų su artimaisiais ir jų atomazga nebus naudinga Jums. Pasinaudokite proga sudalyvauti masiniame renginyje, mokėkite sulaikyti emocijas.
 
Skorpionas
 
Skorpioną globojančios planetos antrąjį vasaros mėnesį užtikrina sėkmę daugumoje ginčytinų situacijų, bet norint sėkmės nereikėtų kliautis tik globėjais.
 
Atidžiai įvertinkite savo iniciatyvas ir tikslus darbe. Galbūt ligšiol kažko nepastebėjote, tai gali būti ir galimybė, kuria nepasinaudojote. Turėsite laisvę rinktis, rasti optimaliausią sprendimą.
 
Kalbant apie santykius su žmonėmis, liepa bus geriausias laikotarpis tiems, kurie linkę į nuotykius, tačiau reikėtų jausti saiką – priešingai lauks rūpesčiai.
 
Šaulys
 
Šauliams ši liepa turėtų būti sunki, bet perspektyvi. Nereikia baimintis, kritinių situacijų nebus, tačiau patartina neprarasti budrumo – tik tai leis pasitaikiusiomis galimybėmis pasinaudoti maksimaliai.
 
Darbe gali trūkti stabilumo, kartais teks pasitikėti tik savo intuicija, pristabdyti tempą, vargu ar pavyks pasiekti trokštamą tikslą, o dėl premijų teks pakovoti.
 
Neturėtumėte painioti savo širdies balso su gyvuliškais instinktais, tiek susituokę, tiek vienišiai turės turės daug galimybių, tinkamas metas galiausiai priimti sprendimus dėl kankinančių abejonių.
 
Ožiaragis
 
Liepa gali būti gana spalvingas mėnuo visais atžvilgiais, jo pradžioje daugelis Jūsų planų gali atrodyti neįmanomi, o ateities perspektyvos – kaip tolima iliuzija.
 
Jeigu veikloje susiklostys neįprasta situacija, ji turės teigiamą tik įtaką tolimesniam gyvenimui. Svarbiausia – nebijoti permainų, neatsisakyti idėjų, elgtis užtikrintai ir nuosekliai ir bus labai įdomu.
 
Jausmų ir emocijų srityje sunku pasakyti ką nors konkretaus, nuspėti įvykius ir reakciją į juos, kalbant bendrai – žvaigždės žada ramų ir sąlyginai sėkmingą laikotarpį.
 
Vandenis
 
Nors liepa – atostogų metas, Vandeniams neturėtų trūkti energijos energija, o aiškiai žinantiems, ko nori turėtų nusišypsoti sėkmė.
 
Profesinėje veikloje – galimybių apstu, todėl neturėtumėte abejoti savimi ar savo sugebėjimais. Būkite atidūs, sužinosite daug daugiau, nei žinote iki šiol, o tai Jums pravers netolimoje ateityje.
 
Vienareikšmiškai sėkmingas laikotarpis širdies reikaluose, nors galite patys to nesuprasti, labai daug dalykų vyksta aplink Jus, nenuostabu, kad galima lengvai susipainioti.
 
Žuvys
 
Žuvys antrąjį vasaros mėnesį sulauks tiek sėkmės, kuriai yra tikrai pasiruošęs. Nors iš principo tai bus sėkmingas laikotarpis, jis turės nemažai niuansų. Neignoruokite jų.
 
Gali pasitaikyti šansas gauti naują darbą ar imtis veiklos, su kuria iki šiol nebuvote susidūrę. Nustebsite ir kitus nustebinsite tuo, kaip lengvai ir sklandžiai galite atlikti kai kuriuos darbus.
 
Meilė, draugystė ar tiesiog kasdieniai santykiai su supančiais žmonėmis bus be didesnių sukrėtimų, siekiantiems patinkančio žmogaus dėmesio – labai palankus metas imtis iniciatyvos.
 
  

Žymos: liepos mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai