Tiesa.com   |   patarimupasaulis.lt   |   2018-02-28

Kovo mėnesio horoskopas

  
Kovo mėnesio horoskopas
© pxhere nuotr.

Žiema baigiasi, o tai reiškia pavasario – gamtos atbudimo – pradžią. Gamtos dalimi esame ir mes, ir mus paveikia bendrieji jos dėsniai, tačiau kiekvieną iš mūsų – skirtingai.

Ko galima tikėtis pavasario pradžioje – kovo mėnesio horoskope.
Avinas
 
Kovo mėnesio pradžioje Avino ženklo atstovui nederėtų priimti skubotų sprendimų, net ir susijusių su meile. Skirkite daugiau laiko kiekvienai susiklosčiusiai situacijai apsvarstyti ir klausykite savo vidinio balso, jis jūsų neapvils.
 
Mėnesio viduryje tapsite kiek agresyvūs, šiurkštoki, o tokia būsena gali pakenkti ne tik jūsų asmeniniams santykiams, bet ir santykiams su kolegomis ar vadovybe. Tad vertėtų susiimti.
 
Kovo mėnesio pabaigoje galite susidurti su, kaip Jums atrodys, didelėmis problemomis, tačiau neverta nusiminti. Pasistenkite iš kiekvienos nepalankiai susiklosčiusios situacijos išpešti kuo daugiau naudos.
 
Jautis
 
Geras kovo mėnuo bus Jaučio ženklo atstovui ar blogas, priklausys tik nuo jo paties. Jeigu žinote, ką turite daryti, tiesiog veikite. Greičiausiai kovą būsite linkę „iš musės daryti dramblį“.
Jus gali užklupti nesėkmės ir sveikatos sutrikimai susiję būtent su Jūsų emocine būsena. Todėl pasistenkite daugiau ilsėtis, išsimiegoti, praleiskite daugiau laiko gamtoje, miške.
 
Visgi antroje mėnesio pusėje Jautis pagaliau išmoks džiaugtis tuo ką turi. Supras, kad kartais ir neigiami įvykiai išeina į naudą.
 
Dvyniai
 
2018 metų kovo mėnesio pradžia nebus labai palanki. Galite jaustis neįvertinti viršininko ar verslo partnerių. Tikėtini nesusipratimai su kolegomis. Apsišarvuokite kantrybe. Nors šis laikotarpis gana įtemptas, juo atlikti darbai gali atnešti naudos ateityje.
 
Įpusėjus kovo mėnesiui norėsis linksmybių. Atsipalaiduokite, pašėlkite su draugais, tačiau neužmirškite ir svarbiausių darbų. Šiuo laikotarpiu galite sutikti seniai matytą, gerą draugą. Šis susitikimas suteiks daug gerų emocijų ir gražių prisiminimų.
Mėnesio pabaigoje norėsite pabūti vieni, susidėlioti mintis, apgalvoti naujus gyvenimo tikslus ir siekius. Patinginiaukite, pasvajokite ir pasisemkite naujų jėgų, pavyzdžiui, gamtos prieglobstyje.
 
Vėžys
 
Mėnesio pradžia gera, seksis ir darbai ir asmeniniai santykiai, tačiau jau į mėnesio vidurį reikalai pradės strigti, kils nesusipratimų su vadovybe, partneris bus kažkuo nepatenkintas ir dėl visų savo bėdų kaltins jus.
 
Bus sunkiau išpopuliarinti savo idėjas, siekti užsibrėžtų tikslų. Galite jausti emocinę įtampą, būsite linkę dramatizuoti įvykius, o taip norėsis ramybės.
 
Mėnesio pabaigoje gali tekti taisyti seniau padarytas klaidas. Būsite nepatenkinti savimi, o kartais ir aplinkiniais. Gali apimti tingulys. Tačiau pramogoms laiko ir noro vistiek rasite.
Liūtas
 
Pirmoje 2018 metų kovo mėnesio pusėje viskas tekės įprasta vaga. Jums norėsis išsiveržti iš pilkos slegiančios kasdienybės ir užsiimti nauja veikla. Kad ir kaip knietėtų pradėti kažką naujo, neįprasto, viliojančio, šis laikotarpis naujovėms visai nepalankus.
 
Tačiau darbe kovo mėnuo bus permainingas – galbūt jums bus pakeltas atlyginimas ar pasiūlytos aukštesnės pareigos. Kovą vertėtų būti atidesniems ir nepraleisti puikių galimybių, kurių tikrai bus, reikės tik jas pastebėti. Daugiau laiko skirkite savo įprastiems darbams, net ir nemalonias užduotis vertėtų atlikti neatidėliojant, nes vėliau tai padaryti gali būti sunkiau.
 
Mėnesio pabaigoje galite jausti įtampą, kuri Jus pastūmės siekti dar aukštesnių tikslų nei buvote užsibrėžę iki šiol.
 
Mergelė
 
Kovo mėnesį pirmoje vietoje jums bus asmeninis gyvenimas ir pramogos. Skirsite daug dėmesio savo antrąjai pusei bei vaikams. Bus daug netikėtų pasiūlymų, pramogų ir išvykų.
 
Visgi darbų pamiršti nereikėtų, nusistatykite prioritetus ir susikoncentruoti į pagrindinius dalykus, kad negaištumėte laiko nereikšmingoms smulkmenoms.
 
Taip pat nereikėtų pamiršti duotų pažadų, nes užmaršumas gali suformuoti blogą aplinkinių nuomonę apie jus. Nors mėnuo bus gana smagus, jam besibaigiant galite suprasti, kad viršijote savo galimybes ir išlaidos buvo didesnės už pajamas.
 
Svarstyklės
 
Mėnuo prasidės gana smagiai, nuobodžiauti tikrai nebus kada, o aktyvus darbas, neš gana gerus rezultatus. Tai aktyvus laikas, kai gali aplankyti genealios idėjos ar perspektyvūs sumanymai.
 
Turėtumėte labiau pasikliauti savo intuicija ir per daug nerizikuoti. Parodykite save, kaip atsakingą, profesionalų darbuotoją. Nebijokite imtis kelių darbų iš karto, Jums pavyks juos užbaigti laiku ir gerais rezultatais.
 
Mėnesio pabaigoje namuose galite jausti įtampą, artimieji ims maištauti, dažnai nesutiks su jūsų nuomone. Užtat finansinė padėtis bus stabili ir net gera.
 
Skorpionas
 
Kovo mėnesio pradžioje tikėtinos papildomos pajamos. Būsite dosnūs artimiesiems, lepinsite vaikus ir patys tuo džiaugsitės. Mėnesio viduryje darbe gali kilti nesusipratimų, galite turėti problemų dėl netvarkingų dokumentų, apskritai, jausitės lyg kokiam chaose.
 
Dabar ne itin geras laikas išvykoms, komandiruotėms ar kelionėms. Bet ir dirbant kabinete, kyla pavojus pervargti, todėl patartina neskubėti imtis naujų darbų, nesinešti darbo į namus ir planuoti savo dienotvarkę taip, kad liktų laiko visaverčiam poilsiui ir pramogoms.
 
Įsipareigoję Skorpionai turėtų nepamiršti pakankamai dėmesio skirti savo antrajai pusei – dabar bus palankus metas kartu kurti ateities planus.
 
Šaulys
 
Nors finansine padėtimi skūstis negalėsite, kovo mėnesio išlaidos gali viršyti jūsų pajamas. Greičiausiai tai nebus reikalingi ir planuot pirkiniai, o tiesiog nereikšmingos smulkmenos.
 
Nepersistenkite išlaidaudami, nes mėnesiui įpusėjus ir supratus situaciją, nuotaika gali gerokai subjurti. Žiūrint iš kito kampo mėnuo geras. Nors atrodys, kad įvairių darbų tikrai nestinga, tačiau rasite laiko pasimėgauti ir poilsiu, ir pramogomis.
 
Tiesa kovo mėnesį nepalanku atidėlioti susikaupusius darbus. Tikėtina, kad balandį būsite labai užsiėmę, o šiuo metu įvairius darbus galėsite atlikti kur kas greičiau ir neįdėdami daug pastangų.
 
Ožiaragis
 
2018 metų kovo mėnesį būsite pilni idėjų ir kūrybinių planų kurie atneš jums materialinės naudos ateityje. Visgi šiuo metu per daug išlaidauti nereikėtų, nes jau mėnesio pabaigoje galite pajusti pinigų stygių. Antrąją mėnesio dekadą gyvenimo tempas gali išaugti.
 
Turėsite daug svarbių susitikimų, išvykų ir reikalų. Net ir namie būsite gerokai aktyvesni. Atsisakysite nereikalingų ryšių, neperspektyvaus bendradarbiavimo, ieškosite naujų būdų savo tikslams pasiekti.
 
Mėnesio pabaigoje būsite itin atviri naujoms pažintims ir flirtui.
 
Vandenis
 
Mėnuo gana geras. Pirmąją kovo dekadą užsibrėžti tikslai bus nesunkiai pasiekiami, reikalai darbinėje srityje judės į priekį tarsi savaime.
 
Antrąją mėnesio dekadą gali kilti sunkumų dėl netikslios ar apgaulingos informacijos, bet ir tai sugebėsite išspręsti savo naudai. Šiuo metu labiau rūpės darbo ar karjeros reikalai, todėl asmeniniai santykiai bus nustumti į antrą planą, o be reikalo, dabar labai tinkamas metas planuoti ateitį su mylimaisiais.
 
Jeigu asmeninis gyvenimas nebus primirštas, mėnesio pabaiga gali atnešti labai džiugių akimirkų su mylimu žmogumi.
 
Žuvys
 
Pirmoji mėnesio dekada bus gana rami, vėliau gali kilti įtampa dėl pavojingai ištuštėjusios piniginės. Taip gali nutikti dėl to, kad būsite gerietis, norintis visiems padėti, pradžiuginti ar nustebinti, žodžiu dosnumo jums nestigs.
 
Taip pat tikėtinos nemažos išlaidos studijuojantiems ženklo atstovams. Sugalvosite kaip išsisukti iš susiklosčiusios situacijos, tačiau kovo mėnesį nederėtų priimti skubotų sprendimų, net ir susijusių su meile.
 
Skirkite daugiau laiko apmąstymams ir klausykite savo vidinio balso, jis jūsų neapvils. Be to nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, pasistenkite maitintis sveikiau, nepiktnaudžiaukite alkoholiniais gėrimais.
 
  

Žymos: kovo mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai