Tiesa.com   |   www.menslife.com   |   2015-02-07

Kokios moterys patrauklios vyrams?

  
Kokios moterys patrauklios vyrams? Vyrai mėgsta iššūkius.

Juk ne paslaptis, kad vienos moterys traukia vyrus it musės, kitoms gi dėl to reikia gerokai paplušėti, o gal tenka ir verkti dėl nelaimingų santykių. Dar kartą pamėginkime pakalbėti apie tai, kokios moterys turi didžiausią pasisekimą tarp vyrų ir kokių moterų jie, švelnia tariant, privengia.

 Vyrai mėgsta iššūkius, užtat jie tikrai atkreips dėmesį į tą, kuri jiems bus iššūkis. Kiekvienas vaikinas žino, kad gali susirasti merginą, kuri bus patenkinta stengdamasi įtikti jam. Tačiau vyrukus daug labiau „veža“ moteris, kuriai rūpi ir jos pačios poreikiai. Rimtai nusiteikęs vaikinas slapčia tikisi, kad mylimoji bus ir geriausia draugė, taip pat – lygiavertė partnerė.
 Vyrai nori jaustis laisvai ir komfortiškai, o taip jie jaučiasi su moterimis, kurioms per daug nerūpi. Mat jie patys nenori per didelės atsakomybės naštos. Užtat kai vyras pamato, kad moteris su juo laiminga, tačiau gali būti lygiai tokia pat laiminga be jo, jis nebesitraukia nuo jos nė per žingsnį. Čia ir slypi fenomenas, kad laiminga moteris yra patraukli moteris.
 
 Vyrai, žvelgdami į moters aprangą ir stilių, vertina, kokį signalą ji jiems siunčia. Jei moteris dėvi tai, kas iš karto neatskleidžia ,,viso turto“, o tik kokia nors subtilia moteriška aprangos detale praskleidžia savo moteriškas galias, vaikinas „perskaito“ signalą: „Jei tau įdomu, kas ten, giliau, turėsi pasistengti iki to prieiti.“ Taigi, moters „akcijos“ vyro akyse kyla, jis jaučiasi turįs užsitarnauti tą „privilegiją“. O kai vyras mato moterį, vilkinčią labai atvirus drabužius, dažniausiai pasąmonėje nusprendžia, kad ji gal ir neturi daugiau kuo pasigirti...
 
 Visa, ką vyrai daro gyvenime, yra skirta moterims sužavėti, padaryti joms įspūdį. Užtat jei nori sužinoti, ar tikrai jam patinki, stebėk, ar jis siekia išsiaiškinti, kas patinka tau. Tiesa, pirmiausia pati turi žinoti, kas tau patinka. Ir nevenk to parodyti! Būk ta moterimi, dėl kurios vyras būtų pasirengęs nuversti kalnus.
 
O pati didžiausia moterų klaida – galvoti, kad jei būsi tobula, tai vyrai domėsis tavimi ir mylės visą gyvenimą. Nieko panašaus! Be galo gražios, be galo mielos, perdėtai geros moterys vyrams kaip tik neįdomios, o jei iš pradžių ir patinka, tai labai greit nusibosta. Ir tuomet jie patraukia ieškoti IŠŠŪKIŲ, kaip jau pradžioje minėjome. Taigi būk jam tuo iššūkiu – būk savimi!
 
 
  

Žymos: Santykiai, Moterims, Vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai