Tiesa.com   |   2015-02-22

Ko nori vyrai?

  
Ko nori vyrai? Atsakymai į moterims rūpimus klausimus.

Ko iš tiesų reikia vyrams, kad jie laikytų savo moterį vienintele ir nepakartojama? Štai sąrašas slapčiausių vyrų troškimų ir slaptų jų reikalavimų žmonai ar gyvenimo draugei. Juos perpratusi moteris taps jam Vienintele.

Vyras nori turėti laiko tik sau
Kartais vyrams tiesiog būtina turėti „savo laiko“, kad galėtų pabėgti nuo rutinos ir niekieno nekliudomas pabūti vienumoje ar su draugais. Kodėl? Ogi todėl, kad atsakomybė už šeimą, kuri paprastai tenka vyro pečiams, pagimdo troškimą retkarčiais pabūti kuo toliau nuo visų tų ir viso to, iš ko ir susideda ta „atsakomybės našta“: nuo žmonos, vaikų, darbo, artimųjų gerovės, giminių problemų ir pan.
Todėl būtų labai puiku, jei moterys tai suprastų ir suteiktų savo vyrams erdvę tokiems troškimams įgyvendinti ir laisvę pasirinkti, kada, su kuo ir kaip jis nori pabūti „atskirai“. Ir nepavydėtų jam to trumpo „laisvės laiko“, o draugiškai jį palaikytų. Tai vyras tikrai įvertins ir savo moterį dar labiau mylės ir brangins.
 
Moteris turi būti moteriška
 
Vyrą traukia tas moteriškumas, kuris jį sužavėjo pažinties pradžioje. Šeimos santykiai – ne pretekstas to atsisakyti ir apsivilkti suplyšusiu chalatu ar apsiauti veltiniais. Jei vyras nemato (nejaučia) moteriškumo prado, jis nustos pastebėti ir pačią moterį. O tuomet jo poligamija jau ims viršų nepaisant visų priežasčių, kodėl moteris vaikšto neišsimiegojusi, pavargusi ir netvarkinga...
 
Moteriškumas – tai „moteriška magija“, tai žavesys ir slapta viliokės jėga – tokių moterų vyrai neišduoda! Iš moters turi spinduliuoti moteriška energija, lengvumas, džiaugsmas, meilė. Ir priemonių tam pasiekti daugybė: drabužiai, kvapai, žaismingumas, humoras... Ir seksualūs apatiniai, be abejo.
 
Daugiau dėmesio miegamajam!
 
Vyrai myli aistringas ir meilės guolyje išradingas moteris, nes įvairovė lovoje labai svarbi. Seksas vyrui – viena svarbiausių charakteristikų. Vyrams svarbu ne tik pajusti malonumą, bet ir jaustis tikru vyru, patyrusiu ir vertinamu kūniškos meilės žinovu, kuris, beje, laukia moters dėmesio ir įvertinimo miegamajame. Moteris niekada neturi panaudoti sekso kaip derybų instrumento, kaip ir neturi seksu šantažuoti ar „auklėti“ savojo vyro. Tai tikrai nesibaigs geruoju, ir vyro poligamija tikrai anksčiau ar vėliau „atsibus“. Tokia yra Gamta, ir jos gyvenimo dėsniai yra aukščiau už žmogaus proto sukurtuosius.
 
Flirtas neturi išnykti
 
Kai jau „užkariauta“ moteris vis dar flirtuoja su savo vyru – tai paglosto kiekvieno vyro savimeilę. Vyram reikia jaustis geidžiamiems, jaustis padėties šeimininkais. Ką čia slėpti – vyrai mėgsta dėmesį, mėgsta humorą, mėgsta lengvą, nekomplikuotą bendravimą su moterimi. Užtat moters dėmesio ženklai ir jos šypsena vyrui bus geriausia paskata rinktis savo moters draugiją, užuot pasukus su draugais ieškoti nuotykių.
 
Laiminga moteris – vyro svajonė
 
Kad ir kokie stereotipai vyrautų šiuolaikinėje visuomenėje, bet viena tiesa neginčijama – kiekvienas vyras trokšta žinoti, kad jo moteris su juo laiminga, ir trokšta tai matyti, jausti, girdėti. Jie labiau mėgsta dovanoti dovanas moterims, nei patys jų gauti. Vyrui svarbiau jausti, kad jis suteikė malonumą moteriai meilės guolyje, o pats jis visada suspės jį patirti... Vyrui svarbu jausti liūtu, padėties šeimininku, todėl jis turi jausti šalia savęs laimingą ir patenkintą savo „antrąją puselę“. Tik tokiu atveju jam nekils abejonių dėl savo jėgos. Jis jausis komfortiškai atlikdamas šį vaidmenį, ir jam nekils būtinybė ieškoti alternatyvų šiam komfortui.
BET! Moterys savo moteriškos laimės neturėtų tiesiogiai sieti su vyro priklausomybe ir nauja atsakomybe. Juk jei jis pajunta, kad moters laimė – jo nauja atsakomybė, neabejotinai vieną gražią dieną jam kyla noras pasijusti laisvam nuo šios atsakomybės. Jei moteriai trūksta gyvenimo džiaugsmo, ji turi pati stengtis jį rasti (galbūt tai gali būti naujas darbas, nauji pomėgiai, naujas įvaizdis, naujas sportas ir pan.), o suradusi – dalintis tuo nauju džiaugsmu su savo vyru. Tada jis žinos, kad moters geras nusiteikimas ir laimė – ne jo atsakomybė. Jam su laiminga moterimi bendrauti bus lengva, smagu, jis jausis gerai, taigi, ją mylės dar labiau. O tuomet juk ir moteris bus dar laimingesnė. Štai koks paprastas tas stebuklingas užburtas ratas!
 
Pagarba būtina
 
Pagarbos – štai ko žmonės labiausiai trokšta gyvenime, net nepriklausomai nuo lyties. Užtat ir pats svarbiausias vyro noras yra būti artimiausio ir mylimiausio žmogaus – žmonos, draugės – suprastam, gerbiamam, pripažintam. Ir nieko nėra blogesnio, skaudesnio ir labiau nepakeliamo, nei jausti jos pasmerkimą, girdėti priekaištus, abejones ir, juo labiau, atvirai rodomą nepagarbą.
 
Moteris turi būti dėkinga savo vyrui už jo meilę, beje, kaip ir vyras – moteriai. Geriausia regimoji ir girdimoji to išraiška – vienas kitam sakomi komplimentai, pagyrimai, paskatinimai, padrąsinimai. To niekada nebus per daug. Ir šitai pagimdo kitą labai svarbų jausmą – jausmą, kad esate vienas kitam tie Vieninteliai. Kiekvienas žmogus turi be galo branginti šį pojūtį ir visokeriopai stengtis jo neprarasti.
 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, Vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai