Tiesa.com   |   2013-04-27

Kas daro mus neseksualius?

  
Kas daro mus neseksualius?

Anksčiau ar vėliau tai nutinka visiems – iš santykių dingsta seksas.

Na, bent jau jo gerokai sumažėja. Reti laimingieji išsaugo sugebėjimus jausti afrikietišką aistrą ir po trejų, penkerių, dešimties bendro gyvenimo metų.
Iš tiesų, dar ne taip seniai vyravo nuomonė, kad moterys nori sekso mažiau, nei vyrai. Toks buvo stereotipas. Psichologai ir seksologai mokė vyrus ieškoti kompromisų. Bet dabar viskas iš esmės pasikeitė – nei vyrai, nei moterys megapolių grūstyse dažnai tiesiog neberanda laiko mylėtis.
Iš visos priežasčių įvairovės „misterio Sekso nužudymo byloje“ galima išskirti net aštuonis „įtariamuosius“. Pamėginkite atpažinti tą niekadėją, kuris taip žiauriai pasielgė jūsų poros atžvilgiu...
 
1. Bendra buitis
Seksualinis potraukis poroje priklauso nuo dviejų pagrindinių veiksnių: artumo, išreikšto stabilumo ir pasitikėjimo forma, ir dalelės paslapties pojūčio. Apie buities monotoniją, apie namuose vilkimus drabužius ir makiažą jau neverta nė kartoti. Ir nebūkite perdėtai rūpestingi vienas kitam – pakeiskite globą flirtu. Tai tik vienas mažas patarimas, kaip tvarkytis su buitimi – bet jis veiksmingas!

2. Konfliktai
Nėra nieko neseksualesnio, nei dvi besivaidijančios moterys, pavyzdžiui, jūs ir vyro mama... Įsivaizduojate vyro sutrikimą? O jei moteris kasdien graužia vyrą dėl menkniekių, tai su mintimis apie seksą galima atsisveikinti labai ilgam, o gal ir visam laikui. Na, reti „itališko stiliaus“ kivirčai gal ir skatina malonią jų tąsą miegamajame, bet tikrai ne nuolatinis bumbėjimas. Kaltės jausmas vyrui užmuša seksualinį potraukį.
O jei ilgai kartosite, koks jis, jūsų vyras ar draugas, nepakenčiamas, galiausiai ir pati tuo patikėsite...
 
Paskutiniais nėštumo mėnesiais moterys dažnai nebenori sekso, ir tai gali būti pateisinama tiek baime pakenkti vaikui, tiek daugeliu kitų dalykų. Bet jei vaikas gimė, o visavertis seksas taip ir negrįžo, būtina pergalvoti, kas ne taip. Jei visa galva moteris pasineria tik į motinystę, tai dažniausiai, deja, vyras apleidžia sutuoktinių guolį... Moterų, šalia kurių miega kūdikis, libido yra iš esmės nulinis, o vyrai automatiškai persijungia į tėvo vaidmenį. Bet juk žongliravimas rolėmis ir yra visa porų sėkmės paslaptis! Taigi, neužstrikite vienoje iš jų ilgam.

4. Asmeninių ribų nepaisymas
Pirma, atminkite elementarias pagarbos taisykles: neskaityti savo partnerio susirašinėjimo, nesirausti jo kišenėse ar telefone, netardyti, kur buvo ir kada grįš. Nepamirškite ir mandagumo – juk jis pats artimiausias, vadinasi, jį saugoti reikia labiausiai, taip pat ir nuo estetinio šoko. Vulgarumas – labai atstumiantis.

5. Nevalyva išvaizda
Įsimylėjote liekną jaunuolį, o dabar šalia nutukęs riebulis? Žavėjo jos nepriekaištingas manikiūras, o dabar iš jo teliko tik purvinos panagės? Na, kad atsidurtumėte karštame meilės glėbyje, teks susiimti. Nepriekaištinga asmens higiena ir noras patikti partneriui – būtina!

6. Nepasitikėjimas savimi
Tai žudo viską, ne tik seksualinį geismą. Labai sunku mylėti tą, kuris nemyli savęs. Jei nuolat tvirtinsite partneriui, kad esate negraži ir stora, galiausiai jis tuo patikės... Kartais geriau patylėti, o geriausia – mėginti surasti būdų, kaip harmonizuoti savo seksualinį gyvenimą. Nuolatinę baimę ne taip pasirodyti lovoje partneris „nuskaito“ iš neverbalinių ženklų – ir atšąla. Jūsų kompleksai apriboja jo fantaziją, seksas netenka spontaniškumo, taigi netenka ir teikiamo džiaugsmo.
 
7. Rutina
Darbas–namai– vakarienė–televizorius–miegas. Septynis kartus per savaitę, 365 kartus per dieną. Jei gyvenime įsisuko rutina, be abejo, seksas iššoko pro langą. Mokėjimas pateikti staigmeną, keistis, rengti romantiškus pasimatymus ir paįvairinti gyvenimą – būtina seksualinio aktyvumo dalis porų gyvenime.

8. Agresyviai seksualių žmonių gausa aplinkoje
Apie seksą kalbama, rašoma, jis rodomas. Juk net trąšas dabar reklamuoja pusnuogės merginos... Todėl gali kilti natūralus protesto jausmas. Pavirtęs privalomu, seksas dingsta. Intymių santykių srityje būtina sąlyga – šiek tiek paslaptingumo – dabar labai aktyviai pažeidžiama.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Moterys

Komentarai

Naujausi straipsniai