Tiesa.com   |   www.menslife.com   |   2015-02-07

Kaip paskubinti įvykius?

  
Kaip paskubinti įvykius? Kiekvienas vyras pasistengęs gali gauti kiekvieną moterį.

Įsimylėjai, bet tau atrodo, kad ji neprieinama? Nesijaudink: iš tiesų neprieinamų moterų nėra. Tik veikiausiai tu pats vis dar neišmokai „prieiti“, nes nežinai klasikinių moters viliojimo meno paslapčių. Štai tas išganingasis „Vyro pradžiamokslis“. Ir nesakyk, kad čia – vien smulkmenos. Kaip žinia, nuo smulkmenų viskas ir prasideda.

na patinka, nedelsk ir nelauk ypatingų progų susipažinti ar pabendrauti – tiesiog veik! Ar girdėjai apie trijų sekundžių taisyklę? Kai pamatai patinkančią moterį, per kitas tris sekundes turi pradėti su ja bendrauti. Išbandyk – rezultatas apstulbins! Beje, labai svarbu tik susipažinus įsiminti jos vardą. Ne tik įsiminti, galima jį ir akcentuoti, pagirti.
2. Norėdamas patraukti moters dėmesį pats turi spinduliuoti pasitikėjimu savimi. Dauguma vyrų daro klaidą per daug galvodami apie tai, ką pradžioje pasakyti, kaip užkalbinti moterį. Patikėk – nėra vienos vienintelės stebuklingos frazės, o bet kokia išmokta mintinai gali kaip tik viską sugadinti. Jauskis laisvai! Mat dažniausiai tai, ką sako vyras, užkalbindamas moterį, neturi reikšmės. Svarbiau – kaip tai sako!
 
3. Šypsokis. Tai parodys, kad esi draugiškas ir pasitikintis. Nuoširdi šypsena ir patį priverčia pasijusti geriau, ir atpalaiduoja merginą. Taip ir sukuriama atvirumo aplinka, tokia reikalinga pokalbio pradžiai.
Apskritai bendraudamas stenkis sukelti jai emocijų, jausmų ir neįkyrėk loginiais samprotavimais ar istoriniais pasakojimais, nors ir koks istorijos žinovas būtum. Juokitės, juokaukite, žaismingai erzinkitės – ir pajusite tarpusavio ryšį.
 
4. Idealiausia vieta pirmam pasimatymui – pasivaikščiojimas. Nesvarbu kur, visos vietos tinkamos. Svarbiausia, kad tai nebus monotoniška, jūs judėsite ir turėsite energijos, vaizdai aplinkui keisis ir teiks įkvėpimo netikėtiems bendravimo rakursams, jūsų emocijų nevaržys pašaliniai, tad galėsite atsipalaiduoti i, liestis rankomis, retkarčiais stabtelti ir pažvelgti vienas kitam į akis. Netgi ilgesnė pauzė nebus nejauki – tiesiog galėsite apsižvalgyti aplinkui. Beje, pati netinkamiausia pirmųjų pasimatymų vieta – kino salė...
 
5. Nepersistenk besistengdamas patikti. Atmink, kad psichologiniais tyrimais yra nustatytas faktas: išrankūs žmonės patrauklesni nei neišrankūs. Nepasirodyk jos akyse menkesnis už ją – tokiu atveju niekada nebūsi jos traukos centras. Gal verčiau leisk jai šiek tiek pajusti, jog ne kiekviena turi šansų atkreipti tavo dėmesį... Beje, kalbėdamas su moterimi niekada nenudelbk akių į grindis: žmogus, vengiantis žiūrėti kitam į akis, atrodo nepatikimas, gudrus ir net įtartinas.
 
6. Moteris iš vyro pirmiausia pasąmoningai trokšta saugumo. Išnaudok čia savo šansą jau per pirmą pasimatymą – paimk už rankos, kai eisite per gatvę, švelniai prisiliesk prie nugaros, lyg saugodamas nuo tariamo pavojaus, kai eisite pro duris ir pan. – to užteks, kad moteris pajustų, jog esi pasirengęs ją saugoti fiziškai. Patikėk, tai gali nulemti tolesnę įvykių raidą tavo naudai.
 
7. Klausykis Jos! Būtinai iki galo išklausyk kiekvieną jos frazę. Moterims patinka vyrai, kurie moka įsiklausyti į smulkmenas. Per pirmąjį pasimatymą būtinai išjunk savo mobilųjį telefoną. Niekas neturi jums sutrukdyti, juk tau dabar svarbiausia Ji, Vienintelė!
Pati pavojingiausia pirmųjų pasimatymų tema – apie Tavo buvusiąsias. Ar apie jas atsiliepsi gerai, ar blogai, niekada nežinai, kaip tai „iššifruos“ tavo naujoji draugė, taigi verčiau tų temų iš viso neliesti, nes tokio pokalbio pabaiga gali būti neprognozuojama.
 
8. Jei nusprendei pasakyti Jai komplimentą, geriau būtų pirmiau pagirti jos papuošalus (jei tokių matai), rankinę, batelius, bet tik ne suknelę su gilia iškirpte ar trumpą sijonėlį... Nes svarbu, parodyti, jog turi gerą skonį, o nesi iš tų, kurie žvelgdami į gražią merginą galvoja vien apie „tai“. Tiesa, kad ir turėdamas geriausių paskatų, niekada nepasakyk merginai, kad ji labai gerai atrodo iš toli...
 
O kai jųdviejų santykiai jau įsibėgės, bus šaunu, jei pasitaikius progai pasakysi, kad nors kol kas mėgaujiesi viengungišku gyvenimu, tačiau vis dažniau pagalvoji apie šeimą. Tokia užuomina akivaizdžiai pamalonins merginą ir veikiausiai jos pasąmonėje gims tam tikrų vaizdinių...
 
 
  

Žymos: Santykiai, Jausmai, Vyrams

Komentarai

Naujausi straipsniai