Giedrius Drukteinis   |   2010-07-22

Kaip išrinkti savo moteriai apatinius?

  
Kaip išrinkti savo moteriai apatinius?

Jei staiga vis dėlto patikėjote vyriškuose žurnaluose nuolat primenamais pasiūlymais pradžiuginti savo mylimąją seksualiais apatiniais, nemanykite, kad tai labai sudėtinga.

Tiesiog būtina atminti keletą esminių taisyklių. Pradžiai, jos mėgsta vilkėti kažką išimtinai moteriško, bet kartu ir „karšto“, nes kas, jei ne siekis mus sugundyti, yra jų gyvenimo prasmė? Joms patinka mus erzinti ir pažadinti mumyse norą tuos apatinius nuvilkti. Ir nieko nepasakysiu naujo, pasakydamas, kad jos gerai jaučiasi su tais drabužiais, kurie nieko neparodo, bet nieko ir neuždengia. Ir jos žino, kad mums daro įspūdį visos tos gumytės, raišteliai ir klostelės – galų gale, taip jau mes „surėdyti“… Todėl ir „old skūlas“ – kojinės, auliniai batai ir korsetas – visada yra garantuotas ir klasikinis variantas.

Nors gal jos mintyse yra:

Ilgi naktinukai
Įsivaizduokite šilkinę suknelę... Gera žinia: dauguma moterų tokius naktinukus laiko labai nepatogiu miego drabužiu, todėl prieš einant į lovą greičiausiai jai teks juos nusivilkti.

Trumpi naktinukai
Beveik tas pats, kaip ir ilgi naktinukai, tik perpus trumpesni. Tinkami parinktus juos galima vilkėti netgi su džinsais ar švarkeliu.

Korsetas
Technine prasme tai apatinukas, besitęsiantis iki klubų. Gerai įrėmina jos figūrą ir gali šiek tiek pakoreguoti jos bendrą siluetą (jei to reikia).

Teddy (mūsų kaime kažkodėl vadinamas „Body“)
Tai vienos dalies maudymosi kostiumėlio atmaina, pritaikyta apatiniam drabužiui. Daug segiojimo.

Berniukiško fasono kelnaitės
Žemo kontūro kelnaitės, uždengiančios jos klubus ir sėdmenis. Skirtingai nuo kelnaičių su juostele, į jos užpakaliuką nelįs toji siaura juostelė.

Penki patarimai, kaip pirkti apatinius

Kam ir kaip
Dovanojami apatiniai savaime dar nėra garantuotas bilietas į karštą naktį. Tai tik viena iš sudedamųjų plano dalių. Ji tiesiog nori „karštų“ apatinių. Ar jie turi būti seksualūs? Žinoma. Ar praktiški? Be abejo. Su iškirpte kelnaičių priekyje? Niekada.

Jokiu būdu ne balti
 
Kodėl patys liovėtės nešioję baltus apatinius? Būtent. Tad gal suvoksite pats, kodėl balti apatiniai nepatinka ir jai.

Mažesnis dydis
Jau turbūt spėjote kaip tikras „enkavedistas“ slapčia patikrinti jos stalčius ir sužinoti dabartinių apatinių dydžius? Kad ir koks jis būtų, niekada nepirkite jai aprangos detalių, pažymėtų raide „L“. Verčiau ieškokite tokių, kurios žymimos skaičiais arba bent jau raide ‚M“. Dovana, pažymėta raide „L“, jos pasąmonėje garsiai pasako: Tu esi stora karvė!“

Įvertinkite pasiūlą rinkoje
Žinoma, esate girdėjęs tokį pavadinimą kaip „Victoria‘s Secret“ ir per pietų pertrauką kartais rūkote prie „Triumph“ parduotuvės vitrinos? Tačiau gal jau atėjo laikas ir dar prašmatnesniems prekės ženklams? „Kiki de Montparnasse“, „Agent Provocateur“, „La Perla“… Jei jai patinka kokių nors vienų mados namų produkcija, atminkite, kad tokie gamintojai kaip „Dolce & Gabbana“, „Chloe“ ar „Dior“ taip pat gamina moteriškus apatinius, kuriuos galite padovanoti jos draugių pavydui. Ach, nerandate jų Lietuvoje? Tai koks Jūs vyras?

Parinkite momentą
Teikti moteriai išrinktus seksualius apatinius – sudėtingas ir geros savitvardos reikalaujantis aktas. Siekiant išvengti galimų nepatogumų, vienintelis geras būdas – leisti jai namų darbus padaryti už Jus. Pakvieskite ją į parduotuvę, kartu su ja užsisakykite virtualioje parduotuvėje, apmokėkite sąskaitą ir vykite į Jūsų abiejų vertinamą restoraną romantiškai pavakarieniauti. Ji neabejotinai suvoks, kad Jūsų mintys tik ir sukasi apie tą galimą vaizdą, ir neabejotinai gausite už tai gerą pažymį. Žinoma, po to, kai apmokėsite ir sąskaitą restorane, o pakeliui namo dar nespėsite kaip nors pasišiukšlinti…
  

Komentarai

Naujausi straipsniai