Tiesa.com   |   2013-03-15

Kaip elgiasi tikra moteris?

  
Kaip elgiasi tikra moteris?

Laikote save tikra moterimi? Puiku. Bet retkarčiais vis tiek ne pro šalį pasitikslinti, ar jūsų elgesys įvairiose situacijose kaip tik ir yra toks, kokį, psichologų nuomone, turėtų demonstruoti tikra moteris. O gal jie jus tik provokuoja?

1. Tikra moteris moka priimti komplimentus. „Gerai atrodau? Nemenkink mano privalumų, brangusis, aš atrodau pritrenkiamai!“
Taip, tai tiesa. Ir vis dėlto, žodį „tikra“ reikėtų pakeisti žodžiais: išmintinga, galvojanti, protinga, Moteris iš didžiosios raidės. Taigi, moteris mėgsta komplimentus – nesvarbu, ar jie nuoširdūs, ar ne. Ir vyras supranta: jei jis sąžiningai išsakys savo nuomonę, (pvz., „Kokia baisi tavo suknelė“), tai, mažų mažiausiai, kils skandalas. Todėl nenorėdamas sau nemalonios situacijos jis sako tai, ką nori girdėti dama: „Brangioji, tu atrodai nuostabiai!“, ir jam visai tas pats, kaip ji atsakys į komplimentą.
2. Ji šypsosi taip, kad kiekvienas vyras galvoja, jog ta šypsena skirta būtent jam. Paniurusi, susiraukusi ji nebūna niekada. Užsisvajojusi, liūdna – taip. Bet ne rūškana!
Taip, paniurėlių, surūgėlių niekas nemėgsta, visada reikia šypsotis. Bet gal ir nebūtina taip, kad į dienos pabaigą jau pavargtum nuo šypsenos...
 
3. Tikra moteris nebijo būti juokinga. Ji yra įsitikinusi savo nepaprastumu, ir jokia situacija jos neparodys nenaudingoje šviesoje.
Na, jei moteris visiškai įsitikinusi, kad ji „pati pačiausia“, tai nebijos būti juokinga. O kas gi yra tas „ypatingumas, nepakartojamumas?“ Jei kalbame apie vyrus, tai išeitų, kad tikra moteris traukia tikrą vyrą. Juk esate girdėję tokį anekdotą: praporščikas žiūri į išrikiuotus kareivius ir sako: „Kaip čia yra? Gerus kareivius išsiuntė į kitą pulką, o man davė vien idiotus.“ O vienas kareivis jam neiškentęs atsako: „Protingus pasiuntė protingam, o kvailius – tau.“
 
4. Ji niekuomet dėl nieko nesigaili ir lengvai atsisveikina su nereikalingais daiktais ir prisiminimais.
Lengvai išsiskirti su nereikalingais daiktais naudinga. O štai prisiminimai... Argi ji turi kokį specialų jungiklį, kurį panorėjusi gali perjungti – ir pamiršti viską, kas nemalonu? Galima dienai „išjungti“ visus nemalonius rūpesčius ir emocijas, bet jei jie dar neišgyventi, tai naktį pasirodys sapnų pavidalu... Ir kur tu nuo jų dingsi?
 
5. Tikra moteris neiškelia savęs kitų sąskaita.
Manipuliuoti, daryti spaudimą, priversti, kad tau tarnautų – labai blogai...
6. Ji niekam nepasakoja, ką kartais tenka paaukoti dėl grožio, dėmesio, dėl meilės. Pervargai darbe, nualino treniruotė, dieta ar pan. – niekas neišgirs nė menkiausio skundo!
Visiškai teisinga pozicija! Jei žmogus nuolat zyzia, verkšlena, jis energetiškai į savo lauką pritraukia skausmą. Bet jei moteris retkarčiais pasakys savo vyrui, kad pavargo, tegul jis ją paglobos, parodys jai truputį daugiau dėmesio, nei įprastai.
 
7. Ji brangina visus kavalierius. Receptas, kaip sukelti vyrų susidomėjimą, pats paprasčiausias, ne kartą aprašytas: kad aplink tave būriuotųsi gerbėjai, visas pasaulis laikytų tave tikra gražuole, atsakyk dėmesiu į parodytą dėmesį ir flirtą, nors tas tipas tau būtų ir visai nereikalingas, ir net nesimpatiškas. Tuomet reikalingas ir simpatiškas būtinai pasidomės: „Kas ta būtybė, aplink kurią taip sukasi vyrai?“
Apskritai, renkasi moteris, ne vyras. Kurį ji sau pasirinks, tas ir bus jos. O jei ji mėgins patikti visiems, tai išeis, kad vysis kelis zuikius – ir nė vieno nepagaus... Kas kita, kaip patraukti pasirinkto vyro dėmesį. Jei moteris elgsis stačiokiškai, įžūliai rodys dėmesį, kitaip tariant, tiesiog „priekabiaus“, ne toks drąsus vyras gali ir pabėgti... Verčiau jau rinktis grynai moterišką kelią: pagudrauti, pasistengti įtikti, gražiai rengtis, švelniai kalbėti... Iš tokių pinklių vyrui sunku išsipainioti.
 
8. Ji nebijo šunybių. Tiesiog mėgaujasi gyvenimu ir savo ypatingumu!
Nerimo ir baimės jausmą turime visi. O iki galo atsiverti kitam šiandienos pasaulyje – ne visuomet teisingiausias pasirinkimas. Jei moteris išsirinko vyrą ir jam atvėrė visą savo širdį, įsileido jį į savo sielą – deja, ji gali laukti iš jo šunybės... Kad taip neatsitiktų, reikia pirma suvokti, ko ji pati nori iš to vyro, ir ko jis nori iš jos.
 
 
  

Žymos: Santykiai, Psichologija, Moterys

Komentarai

Naujausi straipsniai