Edita Lankauskienė   |   2014-07-05

Kaip apsisaugoti nuo vyro išdavystės?

  
Kaip apsisaugoti nuo vyro išdavystės? Nesudėtinga užtikrinti, kad vyras būtų ištikimas.

Atrodytų, apsisaugoti nuo vyrų išdavystės neįmanoma. Bet ekspertai tvirtina: viskas įmanoma! Tai kaipgi tapti ta moterimi, kurios išduoti neišdrįs (o dar geriau – nenorės) nė vienas vyras?

 Ši nuo amžių aktuali problema nagrinėta ne kartą ir pačiais netikėčiausiais aspektai. Ir štai vieno tokio tyrimo, atlikto endokrinologinėse klinikose, rezultatai patvirtino, kad vyrų neištikimybės problema, be kita ko, yra susijusi ir su moterų hormoninės sistemos sutrikimais. Tyrimo duomenimis, tuo metu, kai vyras, liaudiškai tariant, „nuėjo į kairę“, jo žmonos organizme endorfino hormono kiekis buvo minimalus.
Nelyginkite savęs su varžove
 
Ta, kuri paviliojo jūsų vyrą, nebūtinai yra jaunesnė, gražesnė ar turtingesnė. Apskritai, lyginti ją ir save yra visai beprasmiškas užsiėmimas. Ji tikri gali būti ir vyro bendraamžė, ir anaiptol ne pasaulinio garso gražuolė.
 
Tai kur gi čia šuo pakastas? Pirma, tik jau nereikia savęs kaltinti, kad esate „bloga mama ir prasta šeimininkė“. Vyrai tikrai neišeina dėl krakmolytų patalų ar sultingų kotletų. Jie ieško kūno šilumos, šypsenos ir švelnių rankų. Ir tai, didžia dalimi, gali būti sąlygota būtent tam tikrų hormonų lygio organizme: Jo testosteronas pozityviai reaguoja su Jos endorfinu. Kuo daugiau Ji jo turi, tuo vyro akyse Ji seksualesnė. Tik vienodai supraskime, kas yra seksualumas: tai ne silikoninės lūpos ir tokia pat krūtinė. Testosteroną jaudina visai kiti „rodikliai“ – tai moters endorfinas ir oksitocinas.
 
Hormonų tyrėjai piešia štai tokią bet kurių romantiškų santykių schemą: pirmiausia kyla hormoninis potraukis, susidomėjimas, o jau po to – prisirišimas. Ir liaudies išmintyje: „Pakvailios ir sugrįš“ yra dalelė tiesos. Vyrai kartais iš tiesų grįžta, jei hormoninė priklausomybė atlėgsta, o žmogiškasis prieraišumas neišsivystė. Bet kaip elgtis tokiu atveju – jau atskira tema.
Išmokite valdyti endorfino lygį organizme
 
Endorfinas, džiaugsmo hormonas, organizme kaupiasi, bet jis labai priklauso nuo kitų emocijų ir yra labai lengvai sunaikinamas. Pavyzdžiui, stresas jam tiesiog pražūtingas. Tokiu atveju endorfinas tarsi pranyksta, kad moteris galėtų laiku pasišalinti iš pavojingos vietos. Žmonijos evoliucijos eigoje tai buvo aktualu, pavyzdžiui, kai prie gyvenamosios olos paprasčiausiai galėjo prisiartinti liūtas. Betgi, mielosios, liūtai miestuose jau seniai nebevaikšto! Užtat laikas išmokti valdyti savo endorfino lygį organizme ir nepulti į paniką dėl smulkmenų.
 
Pakelti endorfino lygį savo organizme galima ir be vaistų terapijos. Svarbiausia – pakeisti gyvenimo būdą ir mintis. Pasižadėkite, kad skirsite dėmesio sau, ir pamatysite, kad jau po mėnesio vyras į jus reaguos kitaip.
 
„Hormoninei reabilitacijai“ prireiks nuo 21 iki 40 dienų – per tiek laiko išsiugdomi reikiami įpročiai ir papildomos išsekusios endorfino atsargos. Taigi, darykite viską, kas jums teikia laimės ir džiaugsmo – ir tą džiaugsmą netruks padvigubinti meilės džiaugsmas.
  

Žymos: Santykiai, Šeima,

Komentarai

Naujausi straipsniai