Reklama   |   2013-06-26

Grožio injekcijos – Londone, plastinės operacijos – Klaipėdoje

  
 Grožio injekcijos – Londone, plastinės operacijos – Klaipėdoje

Didžiosios Britanijos sostinėje gyvenančios moterys, pageidaujančios patikėti savo išvaizdos tobulinimą plastikos chirurgams, paskatino Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje dirbančius medikus kelis kartus per mėnesį keliauti į Londoną.

Nuo pirmųjų konsultacijų, įvykusių 2012 m. gruodį, plastikos chirurgai Rokas Bagdonas ir Vytautas Jankūnas asmeniškai susitiko su daugiau kaip 200 žmonių. Dažniausiai į plastikos chirurgus kreipiasi moterys iki 40-ies metų amžiaus: investuoti į save pageidauja ir lietuvės emigrantės, ir vietinės gyventojos. Pastarosios vertina profesionalumu D. Britanijos plastinės chirurgijos klinikų medikams nenusileidžiančius, bet pigesnes paslaugas teikiančius Lietuvos specialistus.
Aštuonerių metų darbo patirtį turintys ir JAV, Danijoje, Rusijoje, Šveicarijoje įgūdžius tobulinę plastikos chirurgai juokauja, kad užsienyje tampa tokie paklausūs, jog artimiausiu metu angliškai bei rusiškai kalbantys pacientai gali sudaryti didžiąją jų pacientų dalį.
 
„Iki plastinės operacijos įprastai nueinamas vadinamasis trijų etapų kelias: klausimų, apsisprendimo ir pasiruošimo, – darbo užsienyje gaires prisimena gydytojas V. Jankūnas. Su pacientais iš užsienio iš pradžių dirbome tik distanciniu būdu – atsakinėjome į klausimus elektroniniu paštu, telefonu, „Skype“. Išaugus interesantų srautui Londone, nusprendėme asmenines konsultacijas organizuoti užsienyje. Tokiu būdu apsisprendusiems žmonėms po susitikimo „akis į akį“ ir asmeninės apžiūros tereikia susiplanuoti atvykimą į Klaipėdą pageidaujamai operacijai.“
 
Pasak plastikos chirurgo R. Bagdono, dažniausiai Londone tenka konsultuoti dėl krūtinės didinimo operacijų, nosies formos ir dydžio korekcijos, su amžiumi atsirandančios estetinės vokų deformacijos ir pilvo bei šlaunų plastikos.
 
Įprasta, kad po tokių konsultacijų Londone pacientės planuoja plastines operacijas Klaipėdoje. Patogus susisiekimas, paslaugų kokybės ir kainos santykis, pooperacinės konsultacijos internetu – pagrindiniai motyvai apsilankyti Lietuvos pajūryje. Beje, grįžus į namus irgi galimos konsultacijos pas klaipėdiečių kolegas iš Lietuvos, taip pat dirbančius Londone.
Pageidaujančioms tik grožio procedūrų – lūpų putlinimo, raukšlių ar prakaitavimo mažinimo – niekur vykti nereikia, šios procedūros atliekamos Londone.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai