Tiesa.com   |   2017-05-28

Birželio mėnesio horoskopas

  
Birželio mėnesio horoskopas

Birželis yra šviesiausias metų mėnuo, kai dienos yra ilgiausios. Tačiau saulė yra tik viena iš daugelio žvaigždžių, kurios turi įtakos žmonių gyvenimui. Apie galimas permainas artimiausioje ateityje – birželio mėnesio horoskope.

Galima garantuoti tik viena: šį mėnesį tikrai įvyks ilgiausios dienos ir trumpiausios nakties sandūra, o visa kita prognozuoti – sudėtinga ir painu.
Taigi, ką vasaros pradžia žada visiems Zodiako ženklams?
 
Avinas
 
Daug žadantis mėnuo, šiuo laikotarpiu tiesiog būtina peržiūrėti savo planus, esant reikalui juos pakoreguoti, numatyti alternatyvas, optimistinius ir pesimistinius variantus.
 
Darbe nereikėtų pernelyg užsiimti nereikšmingomis smulkmenomis, susitelkite į didesnius tikslus. Tiems, kurie planuoja atsisakyti samdomo darbo ir pradėti savo verslą – birželis yra palankus metas.
Asmeniniuose santykiuose ir meilės reikaluose galimi įvykiai, kuriuos reikės įvertinti iš naujo. Lemtingų situacijų ar ginčų tikimybė nedidelė. Atidumas – savybė, kuri pravers.
 
Jautis
 
Birželis gali būti lemtingas mėnuo, pareikalausiantis sprendimų, kurie nebūtinai bus malonūs. Analizuojant savo padėtį į viską pažvelgti iš esmės, nepamirškite įvertinti ir savo įtakos.
 
Darbinėje veikloje bus proga pasimėgauti savo pasiekimais, tačiau jais kažkas gali bandyti pasinaudoti. Pasistenkite išlaikyti turimas pozicijas, venkite renginių, kurie gali sugadinti jūsų įvaizdį.
Pirmojoje mėnesio pusėje širdies reikalai turėtų būti tiesiog nuostabūs, vėliau gali kilti abejonių dėl santykių su vienais ar kitais žmonėmis. Abejones nuodugniai tikrinkite.
 
Dvyniai
 
Vasaros pradžia bus palankus metas visus savo sugebėjimus išnaudoti itin efektyviai, netrūks palankių aplinkybių. Rezultatai priklausys nuo to, kaip jomis pasinaudosite.
 
Tvarkantis su užduotimis darbuose tikėtinos situacijos, kurios pareikalaus itin greito greito mąstymo, gali tekti rinktis. Nesitikėkite, kad kas nors kitas atliks tai, kas priklauso jums.
 
Santykiai su žmonėmis turėtų būti mažiau dinamiški, svarbu atkreipti dėmesį į detales, nesišalinti artimųjų pagalbos, iškilusias problemas spręskite ne vienas, o kartu. Venkite aplaidumo.
Vėžys
 
Birželį neturėtų trūkti įdomių akimirkų, potyrių. Būkite pasirengę tam, jog iš jūsų kažkas pareikalaus daugybės laiko ir dėmesio, norint tai įgyvendinti nereikės antgamtinių savybių.
 
Sugebėkite įžvelgti teigiamas tendencijas darbe, gali atsirasti šansas užsidirbti papildomai. Jeigu savo veikloje padarysite klaidą, jos nuslėpti bus neįmanoma.
 
Jausmų ir emocijų srityje teks susidurti su neįtikėtinai įdomiomis, bet gana dviprasmiškomis situacijomis. Nesijaudinkite, atomazga turėtų būti teigiama.
 
Liūtas
 
Po Liūto ženklu gimę žmonės birželį gali tikėtis daugiau naudos nei praradimų bet kurioje srityje, tai laikotarpis, kai galite įgyti naujų pranašumų.
 
Darbe galite tikėtis tvirtos pažangos, nors kai kurie pokyčiai ir tempas tenkins ne visada. Nors ir vasara, pernelyg atsipalaiduoti nepatartina.
 
Yra tikimybė, kad per artimiausias savaites savo ar kito žmogaus iniciatyva, o gal atsitiktinumo dėka atgims seni ryšiai. Santykiuose viskas seksis neblogai, bet nereikėtų ignoruoti kai kurių niuansų.
 
Mergelė
 
Birželis turėtų pasižymėti kaip neįtikėtinai produktyvus laikotarpis, kuris leis pasiekti norimų rezultatų. Tiesa, galimos ir ne tokios malonios akimirkos, svarbūs konfliktai.
 
Profesinėje veikloje tikėtinos naujos galimybės: samdomiems darbuotojams – kilti karjeros laiptais, versle – tinkamas metas plėtrai. Ginčų gali būti ir šioje srityje.
 
Asmeniniuose santykiuose pirmasis vasaros mėnuo bus gana pasyvus, tikėtinas nepalankių aplinkybių verpetas. Išmokite atsipalaiduoti, nes per didelis nerimas ir emocinis nestabilumas nieko nepakeis.
 
Svarstyklės
 
Galimos radikalios permainos, itin reikšmingą vaidmenį lems pasitikėjimas savimi: abejonės bus pagrindinis faktorius, lemsiantis pokyčius į gerąją ar blogąją pusę.
 
Darbe jau per pirmąsias 10 dienų turėtų paaiškėti, kurlink krypsta reikalai, kokios permainos tikėtinos labiausiai. Esant reikalui patartina imtis iniciatyvos ir veikti tinkamu metu.
 
Galbūt iškils būtinybė įvertinti santykius su kai kuriais jus supančiais žmonėmis, gal paaiškės dalykai, kurių iki šiol nežinojote. Tai gali šokiruoti, bet iš teigiamos pusės.
 
Skorpionas
 
Išskirtinai sėkmingas birželis turėtų būti Skorpionams, tačiau jie neturėtų užmiršti, jog pyragų nebus be noragų: Fortūna rinksis tuos, kurie jos dėmesį patrauks savo pastangomis.
 
Darbe Skorpionas kai kuriais atvejais turės pranašumų, kurie bus tiesiog akivaizdūs, belieka jais tinkamai pasinautoti ir iš to tikėtis papildomų finansinių injekcijų.
 
Kelyje gali pasitaikyti žmogus, kurį drąsiai bus galima vadinti draugu, o gal – ir likimo siųstu žmogumi. Kad ir kas jis būtų ir kokį įspūdį paliktų, skuboti sprendimai nepatartini.
 
Šaulys
 
Atrodo, kad teigiamus pokyčius lemiančios planetos birželį nusprendė telktis ten, kur palanku Šauliams. Galbūt visa tai žada liepsnojančią vasaros pradžią? Kodėl gi ne.
 
Darbuose tikėtini naudingi susitarimai, kartais teks veikti savo iniciatyva ir skubiai. Peržvelkite atliekamus darbus, įvertinkite juos, galbūt atėjo laikas kažko atsisakyti, keisti strategiją, imtis naujų priemonių.
 
Geriau vienas senas draugas nei du nauji – ši nerašyta taisyklė birželį turėtų būti aktuali po Šaulio ženklu gimusiems žmonėms. Santykiuose galima rimta klaida.
 
Ožiaragis
 
Ypatingas laikotarpis. Bus situacijų kai reikės pademonstruoti savo savybes. Pademonstruokite žmogiškumą ir tai bus pagrindinis jūsų privalumas.
 
Kasdienėje veikloje taip pat prireiks ne tik turimų gebėjimų, bet ir žmogiškųjų savybių, tokių kaip nuoširdumas, jautrumas. Galima proga papildomai užsidirbti.
 
Jokiu būdu neleiskite, kad jūsų santykiams su artimiausiais žmonėmis darytų įtaką pašaliniai, tai prie gero neprives. Galvokite savo galva, bet nebūkite egoistai ir viskas bus gerai.
 
Vandenis
 
Geras metas įgyvendinti net drąsiausius planus, birželis turėtų būti įsimintinas dėl savo turiningumo. Būkite pasiruošę ir tam, apie ką šiuo metu net negalvojate, budrumas – gera savybė.
 
Darbinę veiklą ir pokyčius joje galima apibūdinti vienu žodžiu – augimas. Aukšta savivertė ir pasitikėjimas savimi bus geriausios jūsų savybės, tačiau net ir tam turėkite saiką: peržengus ribas gero nelauk.
 
Daugiau galimybių gali atsiverti ir asmeninių santykių sferoje, galimas dalyvavimas netikėtoje artimųjų šventėje ar net rizikinguose nuotykiuose.
 
Žuvys
 
Birželį viskas klostytis gerai, nereikėtų prarasti kantrybės ar bandyti dirbtinai spartinti įvykius – tai prie gero neprives. Siekiant tikslų įvertinkite savo jėgas, nepalikite vietos atsitiktinumo įtakai.
 
Palankus metas darbui bei įvairiems sandėriams, tačiau nauda gali pasijusti vėliau. Kai kuriais atvejais prireiks atsargumo, susidūrę su užduotimi venkite minties, kad ji jums per sudėtinga.
 
Asmeniniuose santykiuose tikėtinas momentas, kai aukso vertę įgys pamokos iš ankstesnių klaidų. Sprendžiant šeimos reikalus ar nesutarimus nebijokite iniciatyvos ir siūlykite sprendimą.
 
  

Žymos: birželio mėnesio horoskopas

Komentarai

Naujausi straipsniai