Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-05-16

Birželio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

  
Birželio mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų
© Pixabay nuotr.

2018 metų birželio mėnesį žvaigždžių padėtis nebus palanki tiems, kurie svajoja apie permainas profesinėje srityje. Patartina neplanuoti svarbių dalykinių komandiruočių, nesudarinėti sutarčių dėl nekilnojamojo turto ir nepradėti rimtų pokalbių su vadovybe, nes vis tiek niekas jūsų neišklausys ir pastangos bus be rezultatų arba patirsite nuostolių.

Užtat meilės santykiams birželis bus nuostabus mėnuo. Įsižiebs karšti jausmai, vyks romantiškos pažintys ir jaudinantis flirtas.
Kad birželis praeitų ramiai ir be problemų, reikia būti ypač draugiškiems ir mandagiems, demonstruoti optimizmą ir kuklumą. Jeigu šios savybės yra jūsų prigimtinės, tai jums tikrai seksis. Ilsėtis šį mėnesį geriausia bus su smagia kompanija ar su šeima. Poilsis vienumoje neduos pageidaujamo efekto, veikiau priešingai – išvargins nuobodulys ir tyluma, ims trūkti naujų įspūdžių, emocijų ir bendravimo su žmonėmis.
 
AVINAS
(03.21–04.20)
 
Birželio mėnesį Avinas galės atsipalaiduoti po įtempto pavasario. Geriausia būtų su draugais ar su šeima išvažiuoti prie jūros. Vienatvė jam dabar neišeis į naudą. Jeigu aplinkybės susiklostys taip, kad Avinui teks likti vienam, tai geriau pasitelkti visą savo žavesį ir susipažinti su kuo nors. Juoba kad šį mėnesį jis sugebės nesunkiai patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį ir užmegzti romantišką pažintį.
 
Pirmąjį vasaros mėnesį šio ženklo atstovams meilės srityje tikrai seksis. Sutuoktiniai atgaivins savo priblėsusias aistras, o viengungiai turės šansų sutikti savo antrąją pusę.
JAUTIS
(04.21–05.20)
 
Jaučiui prasideda veiklos periodas. Tinginiavimas ir neveiklumas jam gali tapti daugybės problemų priežastimi. Dėl to jis nukentės ne tik materialine prasme, bet ir meilės srityje. Dėl savo tingumo Jautis susipyks su savo antrąja puse, užsiplieskęs skandalas gali privesti net iki skyrybų. Tik disciplina, santūrumas ir Jaučio prisirišimas prie šeimos gali išsaugoti santuoką.
 
Finansinė padėtis, bene svarbiausias dalykas praktiškajam Jaučiui, priklausys nuo jo sugebėjimo komunikuoti ir palaikyti gerus santykius net su tais, kurie jam yra neįdomūs, tačiau naudingi. Būtent pastarieji padės jam stabilizuoti materialinę padėtį.
 
Birželio mėnesį Jautis daug laiko praleis įvairių gydytojų kabinetuose ir jų laukiamuosiuose. Mat sustreikuos jo arba jo artimųjų sveikata ir teks susirūpinti.
DVYNIAI
(05.21–06.21)
 
Dvyniams atėjo laikas susirūpinti savo finansine padėtimi. Ilsėtis yra malonu, tačiau pinigai turi savybę greitai ištirpti. Dvyniams teks daug ir atkakliai padirbėti. Bus toks metas, kai miegoti teks tik kelias valandas. Tačiau nusiminti neverta, nes atkaklus ir nuoseklus triūsas duos gerų rezultatų.
 
Toks krūvis iškart atsilieps Dvynių sveikatai. Gali kilti skrandžio ir žarnyno problemų, padidėti nervingumas ir dirglumas. Atsigauti jiems padės geri draugai, kurie atidžiai išklausys jų rūpesčius ir skundus, kartu gaminant vakarienę ar kepant šašlykus gamtoje, nuoširdžiai užjaus ir pasiūlys pagalbą. Vieniši Dvyniai birželio mėnesį turės šansą susipažinti su savo būsima antrąja puse. Tai įvyks itin romantiškomis aplinkybėmis.
 
VĖŽYS
(06.22–07.22)
 
Birželio mėnesį Vėžio laukia didelės išlaidos. Pinigų prireiks ne tik savo reikmėms, bet ir artimiesiems, kuriems teks padėti arba paskolinti tam tikrą sumą, kad galėtų įsigyti naujus baldus ar kitą brangų daiktą. Atsisakyti nepavyks, nes santykiai birželio mėnesį bus gana įtempti, o Vėžys nenorės pabloginti situacijos.
Pirmą vasaros mėnesį šeimos neturintis Vėžys ryšys tikrai reikšmingam žingsniui – pagaliau prisipažins, jog myli, ir pasiūlys savo ranką bei širdį.
 
LIŪTAS
(07.23–08.23)
 
Birželis Liūtui prabėgs nerūpestingai ir smagiai. Dažni vakarėliai su draugais, iškylos, pramogos, susitikimai su bendraminčiais gerokai paįvairins jo kasdienybę. Toks šventiškas gyvenimo būdas nesutrukdys Liūtui uždirbti nemažos pinigų sumos, kurios užteks ir pramogoms, ir pragyvenimui be rūpesčių.
 
Birželio mėnesį Liūtas galės įsigyti nekilnojamąjį turtą arba automobilį. Pirkinys bus jam naudingas. Tai bus puiki investicija.
 
Pirmą vasaros mėnesį Liūtui vertėtų pasirūpinti savo sveikata. Tinkamas metas atsisakyti žalingų į įpročių ir pereiti prie sveikos mitybos. Patartina užsiimti sportu, įsigyti dviratį ir naudotis kiekviena proga paplaukioti baseine ar natūraliame vandens telkinyje.
 
MERGELĖ
(08.24–09.23)
 
Pavasarį Mergelė daug nervinosi ir dažniausiai dėl smulkmenų, todėl birželio mėnesį jai reikėtų sąmoningai stengtis kuo mažiau galvoti apie blogus ir nemalonius dalykus, džiaugtis kiekviena diena, juoba kad jos gyvenimas dabar bus kupinas nuostabių įvykių. Gali pasitaikyti ir stebuklų, pavyzdžiui, netikėtas kolegos prisipažinimas, kad myli, arba paaukštinimas darbe ir atlyginimo padidėjimas., arba susitikimai su įdomiais žmonėmis. Karjeros poslinkiai gali nustebinti Mergelę, kuri nieko nedarė dėl savo perspektyvų. Galimas šeimos padidėjimas, augintinio įsigijimas, interjero pokyčiai namuose ar net tolimo ar artimo giminaičio atsikraustymas ilgam laikui.
 
Birželio mėnesį Mergelę gali kankinti nosies ir gerklės ligos, todėl patartina negerti šaltų gėrimų ir saugotis skersvėjų.
 
SVARSTYKLĖS
(09.24–10.23)
 
Birželio mėnuo Svarstyklėms atneš permainų asmeniniame gyvenime. Tai liečia ir šeimą sukūrusius, ir viengungius šio Zodiako ženklo atstovus. Pirmieji nuspręs padaryti pertrauką siekiant karjeros ir kurį laiką visą dėmesį skirti namams ir buičiai. Jie norės padaryti remontą, persikraustyti į naują būstą, nusipirkti namą ar sodybą. Antrieji, gerai pasvėrę visus argumentus prieš ir už, pagaliau prisipažins savo išrinktajam apie meilę arba išdrįs žengti pirmąjį žingsnį, kad susipažintų su patikusiu asmeniu.
 
Svarstyklių finansinė padėtis šiuo metu bus nebloga ir jos galės sau leisti didesnių išlaidų. Nusprendę tuoktis šio ženklo atstovai turės sukaupę pakankamai lėšų ir iškilmingoms vestuvėms, ir povestuvinei kelionei.
 
Sėkmingą mėnesį Svarstyklėms gali sugadinti tik netikėtos skrandžio ir žarnyno problemos. Gydytis patiems nepatartina. Jeigu laiku nesikreips į medikus, tai negalavimas gali ilgai užsitęsti.
 
SKORPIONAS
(10.24–11.22)
 
Birželio mėnesį Skorpionui patartina sulėtinti tempą, sustoti ir pailsėti, nes tuo metu bet kokios pastangos neduos gerų rezultatų, tik gali pakenkti. Mėnesio pradžioje Skorpionas bus panašus į voverę rate, kuri įnirtingai sukasi vienoje vietoje. Geriau vasaros pradžioje leistis į tolimą kelionę ir pasikaitinti saulutėje prie jūros, pamiršti visus rūpesčius, juoba kad finansinė padėtis tikrai netrukdys geram poilsiui.
 
Skorpiono kivirčas su senu draugu gali tapti nemalonumų profesinėje srityje priežastimi, nes jis pats bus kaltas dėl nesėkmingos avantiūros, į kurią įtraukė bičiulį. Skorpionui patartina pamiršti savo išdidumą ir pirmam atsiprašyti ir pasistengti susitaikyti. Tada atsiras galimybė daug ką grąžinti atgal į savo vietas ir gyventi toliau be nepriteklių, nevaržant nei savęs, nei artimųjų.
 
Birželio mėnesį Skorpionui patartina saugotis skersvėjų ir neperšalti, nes bus didelė tikimybė susirgti peršalimo ligomis.
 
ŠAULYS
(11.23–12.21)
 
Birželio mėnesį Šauliui patartina daugiau dėmesio skirti sau ir savo artimiesiems. Bus itin palankus metas visiems išvykti atostogauti. Tačiau neverta pamiršti ir darbo, nes gali kilti problemų dėl neatidžių bendradarbių kaltės, o atkentėti dėl to teks niekuo dėtam Šauliui.
 
Pirmą vasaros mėnesį šio ženklo atstovai patirs nemažai smulkių nesusipratimų ir konfliktų darbe. Priežastys bus įvairios, tarp jų ir pavydas bei pagieža. Šauliui geriau nesigirti niekam nei savo laimėjimais profesinėje srityje, nei pergalėmis meilės fronte, kad be reikalo neerzintų nepalankiai nusiteikusių bendradarbių ir senų savo priešų.
 
Dėl dažnų kivirčų ir jaudinimosi Šaulį gali kankinti galvos skausmai. Jeigu įprastos atsipalaidavimo ir streso atsikratymo priemonės nepadės, vertėtų pasikonsultuoti su neuropatologu.
 
OŽIARAGIS
(12.22–01.20)
 
Darbas Ožiaragiui yra svarbiau už viską. Birželio mėnesį likimas patvarkys taip, kad naminiai rūpesčiai neleis jam dirbti iš peties. Dėl to net gali kilti piniginių problemų. Ožiaragiui gali tekti lįsti į skolas. Finansinį klausimą padės išspręsti giminaičiai.
 
Meilės srityje jam taip pat ne viskas klostysis gerai. Galimas barnis su antrąja puse, kurią sukels pavydas. Šio ženklo atstovų įtarumas ir nepasitikėjimas labai išvargina partnerius. Nesutarimų kils ir su draugais. Kai kurie įsižeis rimtai ir ilgam. Kad išvengtų tokių nemalonių įvykių, Ožiaragiui reikia stengtis visą mėnesį būti itin santūriam, taktiškam, kontroliuoti savo žodžius ir būti atlaidesniam kitų žmonių klaidoms.
 
Nesveikų produktų atsisakymas padės Ožiaragiui lengviau persirgti netikėta peršalimo liga ir išvengti sunkių komplikacijų.
 
VANDENIS
(01.21–02.19)
 
Birželio mėnesį Vandenis daug laiko praleis su mylimu žmogumi. Į gamtą, keliones, išvykas ir net į komandiruotes jiedu vyks drauge. Dėl tokio intensyvaus bendravimo šio ženklo atstovai turės galimybę geriau pažinti savo antrąją pusę, o tie, kurie dar nesusituokę, apsispręsti dėl bendros ateities.
 
Dėl tokio didelio Vandenio dėmesio meilės sferai kils problemų su draugais. Kai kurie įsižeis ir net gali supykti ilgam. Vandeniui reikės parodyti tvirtą charakterį ir nepasiduoti manipuliacijoms, nes šiame etape meilės santykiai jam bus svarbesnis už draugiškus.
 
Birželio mėnesį Vandeniui reikėtų pasinaudoti proga ir pasitikrinti sveikatą. Jeigu medicininis tyrimas neatskleis jokios ligos pradinės stadijos, tai Vandenis galės nuoširdžiai pasidžiaugti gera sveikata.
 
ŽUVYS
(02.20–03.20)
 
Sunkus metas Žuvims jau praėjo. Pirmasis vasaros mėnuo atneš daug džiaugsmo ir laimės akimirkų. Galima kelionė į svajonių miestą. Atsiras lėšų jos įgyvendinimui ir tinkamų bendražygių. Sutrukdyti jai gali tik laiku neužbaigti darbai, todėl reikia nieko neatidėlioti rytdienai ir iš anksto būti pasiruošusioms išvykti.
 
Finansinė padėtis bus stabili, tačiau švaistyti sunkiu darbu uždirbtų pinigų neverta. Niekas nežino, kaip gali susiklostyti aplinkybės artimiausiu metu.
 
Žuvims patartina kreipti dėmesį į šlapimo pūslę ir stengtis neperšalti. Pajutus pirmuosius negalavimus, reikėtų nedelsiant kreiptis į gydytoją ir nebandyti gydytis savarankiškai.
 
 
 
  

Žymos: Horoskopai, birželis

Komentarai

Naujausi straipsniai